haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Tecrübeli arkadaşlarımdan yardım istiyorum...
Şimdi benim ilaçların bugün değişti. gonalfin dozu arttı yanına da çatlamayı önleyici cetrotide eklendi. iftarda iğneleri vurayım dedim. hemşirenin tarif ettiği gibi ve prospektüste yazan şekilde vurdum ama bir şeyi gözden kaçırmışım :KK14::KK14: iğneyi soktuktan sonra şırıngayı geri çekin kan gelirse vurmayın diyormuş, ben iğneyi batırınca direk enjekte ettim ilacı :KK43: sonra iğneyi çıkarınca 1 damla kan geldi. ben şimdi yanlış mı vurdum, yanlış yere mi vurdum?? :KK14::KK14: işe yaramayacak mı? çok korkuyorum yaaa

o kadar da okumuştum vurma talimatını ama ilk kez yapma heyecanından o kısmı gözümden kaçmış...siz ilacı vermeden şırangayı geri çekiyor muydunuz? yarın doğru vurabilsem bari...

cnm sakin ol bişe olmaz.ben hiç geri bile çekmiyorum igneleri direk vuruyorum ..bende de kanıyor bazen yapamasaydım dr söylerdi herhalde.herşeyi söylüyo iğne yerlerime bile baktı morarma var mı diye..bişe demedi..korkma..benimde yarın kontrolüm var eger büyümüşlerse cumaya opu var yoksa yandım iğne verecek yine...ve artık dayanamıyorum heryerim acıyor..bugün itibariyle 15. iğnemi vurundum:KK43:

Çaresizlik Allah dan gelen en güzel işarettir.Dua vaktinin geldiğini gösterir .Süzülüyorsa gözlerinden yaşlar,hüzünlüyse güzel yüzün Rabbin seni özlemiş ,sesini duymak istemiştir.MEVLANA

arkadaşlar ben bulantılardan başımı kaldırıp giremiyorum pek nete ben yokken amanda maşşallah ne güzel sayımız artmış allahım tamamına erdiririr inş. :KK49::nazar: ama ne yazıkki pozitifi görünce bitmiyor endişeleriniz değer yükselsin diye ayrı telaş kese ayrı kalp atışı ayrı...:KK14: allahım hepsini sağsağlim atlatmamızı nasip etsin inş. bende yarın kalp atışı için gitcem ama stresten karnıma kramplar giriyor Allahım nolursun o güzel sesi duyalım hayırlısıyla yrn evlilik yıldönümümüz özellikle bgnü seçtim hediyemiz olsun diye ama ya aksi olursa günümüzü mahvedersem diyede çok korkuyorum dua edin canlar ltfn:18::18::18:
negatif sonuç alan arkadaşlarım bayrama erişmeden Rabbimin ol demesiyle bayramınızı erken yaşarsınız kendiliğinden inş.
tedavisi devam eden arkadaşlarada tez zamanda güzel haberlerle dönersiniz inş.
bu arada sayfalarda denk geldim yasin okuyosunuz galiba bi tanede benden gelsin:KK16:
Allah'ım Ramazanın bereketinden ve hayrından bizleri eksik etme, bu mübarek aya ne kadar mutlu huzurlu ve sabırlı girdiysek bu aydan çıkarken de mutluluğumuzu huzurumuzu sabrımızı ve sayımızı çoğalt Rabbim...

kızlar ya çok aferdersiniz ama size bişe sormak istiyorum.şimdi biz tedaviye başlayalı cinsel perhizdeyiz.dahası dr başta demişti ama sonrasında bişe demedi..şimdi cuma opu var ve nerdeyse 13 gün olacak spermler okdar içerde bişe olmazmı zarar görürlermi.. hani bizde zaten sperm azlıgı var yaa:KK43: ayy kafama takıldı şimdii.. off yaa

cnm ben son ultrason günümde perşembeye denk gelmişti doktor eşin bugün perhizi bozmalı cumartesi opu var demişti bnde tekrar hemşireye sorduğumda bu şekil spermin daha ii olacağını söylemişti bize bu denmişti sizin doktoru bilemem y,nede sen ya hemşireye yada doktoruna sor.

arkadaşlar ben bulantılardan başımı kaldırıp giremiyorum pek nete ben yokken amanda maşşallah ne güzel sayımız artmış allahım tamamına erdiririr inş. :KK49::nazar: ama ne yazıkki pozitifi görünce bitmiyor endişeleriniz değer yükselsin diye ayrı telaş kese ayrı kalp atışı ayrı...:KK14: allahım hepsini sağsağlim atlatmamızı nasip etsin inş. bende yarın kalp atışı için gitcem ama stresten karnıma kramplar giriyor Allahım nolursun o güzel sesi duyalım hayırlısıyla yrn evlilik yıldönümümüz özellikle bgnü seçtim hediyemiz olsun diye ama ya aksi olursa günümüzü mahvedersem diyede çok korkuyorum dua edin canlar ltfn:18::18::18:
negatif sonuç alan arkadaşlarım bayrama erişmeden Rabbimin ol demesiyle bayramınızı erken yaşarsınız kendiliğinden inş.
tedavisi devam eden arkadaşlarada tez zamanda güzel haberlerle dönersiniz inş.
bu arada sayfalarda denk geldim yasin okuyosunuz galiba bi tanede benden gelsin:KK16:
Allah'ım Ramazanın bereketinden ve hayrından bizleri eksik etme, bu mübarek aya ne kadar mutlu huzurlu ve sabırlı girdiysek bu aydan çıkarken de mutluluğumuzu huzurumuzu sabrımızı ve sayımızı çoğalt Rabbim...

iyidr cnm ne güzl test aşamasını gçtin diğer heyecanlara başladım desene rabbim herkese yaşatsın içi kesedebizlere evlilk yıldönümünde kutlu olsun bu arada hediye çok güzl olacaktır emin ol

Kızlar merhaba. Biliyorsunuz bugün bebeklerimin kalp atislari için gidecektim hiç merak eden olmamış ama olsun :KK31: gördük Allaha şükür ikisinide sağlıklılar Suan darısı tüm hamilelerimizin başına inşallah :KK49:
Buarada yeni hamileligini öğrenen arkadaslarimi tebrik ediyorum.
Destina banada bir yasin yazabilirsin

cnm hayırlı olsun darısı bana ve tüm bekleyenlerin başına. bir sorum var cnm seninle gebeliklerimiz hemen hemen aynı kalp atışını karındanmı duydun yoksa vajinalmi bende yarın gitcemde vajinal istemiyorum karnımdan duyulur inş. :18:

iyidr cnm ne güzl test aşamasını gçtin diğer heyecanlara başladım desene rabbim herkese yaşatsın içi kesedebizlere evlilk yıldönümünde kutlu olsun bu arada hediye çok güzl olacaktır emin ol

amin amin amin demetcim sende en kısa zamanda bu telaşelere düşersin ve sonucunda mutlu çok mutlu olursun inş.:KK16:

ayşegülarık neden cvp yazmadın bilmyorum ama inşallah güzel sonuç almışsındır biz burda birbirimiz için varız hepimiz aynı kaderi paylaşıyoruz dualarım seninle ...

negatif yani hissettiğim gibi

canım bnm üzülme diyeceğim ama tabiki üzülür insan ama bu senin için yeni bir başlangıç olsun devam edeceğiz yılmadan maddi manevi gittiği yere kadar rabbim günü geldiğinde kucağını dolduracak inan buna.herş şey kısmet rabbim bizleri sınavdan geçiriyor sabır ve şükürle geçelim canım

şu an öle bir durumdayım ki kelimelerle anlatamam büyük bir yıkım yaşadım. sanki çevremdeki insanlarda karpuz alırsın ham çıkarda aman üzülme yarın iyi çıkar deer gibi davranıyo

arkadaşlar yasinleri okudukça haber verirseniz düzenleme yaparım allahım kabul etsin aminnnnnnnn

safak_d

zinureyn

kardelen_27__________1 tane okudu

melek181

nurdanur

canan456

sea1905

elif_su06__________1 tane okudu

mıraclevalerıe

1demetumut_______1 tane okudu

destina38____________2 tane okudu

mavera19

Canım ben üçte okudum hayırlısı ike kucagımıza almayı kokusunu duymayıda nasip etsin yüce yarabbim

bizler çok zorlu süreçlerden geçiyoruz bn 3 yıllık evliyim bir aşılama yaptırdık olmadı sonra biryerden başlanacak dedim ve ilk demnmemiz.doktora gittiğimizde ilk sözcük bni yıktı üzüldüm ağladım eşime belli etmemeye çalıştım aklımdan geçmedi değil geçti neden biz dedim sonra hemen toparlandım ve bu bnm sınavım dedim kimi bu hayatta kocasından kimi maddiyattan kimi ailesinden kimi sağlığından çekeck bnm sınavımda bu dedim başladık haziran 15de tadviye her ultrosona girdiğimde ağladım iğneler ultrason derken opu oldum opudan da ağlayarak uyandım ve şimdi bekleme safhasındayım o hastaneye gittikçe şükredecek o kadar çok şeyim olduğunu anladım ki rabbim tedbirini alın takdir benden der maddi manevi gücüm yettiği yere kadar deneyeceğim inşallah pazartesi güzel haberler veririm size olmazsada cnımız saolsun durmak yok devam rabbim inşallah olur dediği yere kadar gideriz bu olurruda en yakın zaman pazartesi olur inşallah. dün cnm sıkkındı ama bu gün nedense içim çok rahat çünkü tıbben yapılması gerekeni yaptık ve yaradanım older bizimde hepimizinde yüzü güler .hepinizi çok seviyoreeeee

şu an öle bir durumdayım ki kelimelerle anlatamam büyük bir yıkım yaşadım. sanki çevremdeki insanlarda karpuz alırsın ham çıkarda aman üzülme yarın iyi çıkar deer gibi davranıyo

Valla o duyguyu nasıl tarif ederim derdim kendime çok güzl dedin gerçekten öyle hissediliyor çok zor ağlama demeyeceğim ağla hemde yüksek sesle ağla rahatla ağlamayıp içine atarsan hasta olursun ağlamak en iyi ilaçtır bazen aşırı doza kaçmadan tabi sen güçlü bir kadınsın rabbimin bir bildiği var be güzelim bu duyguyu tadacagız tek duam herkesin bir an önce kavuşmasıdır dua okurken hepinizin ismini telafus edieyorum

bizler çok zorlu süreçlerden geçiyoruz bn 3 yıllık evliyim bir aşılama yaptırdık olmadı sonra biryerden başlanacak dedim ve ilk demnmemiz.doktora gittiğimizde ilk sözcük bni yıktı üzüldüm ağladım eşime belli etmemeye çalıştım aklımdan geçmedi değil geçti neden biz dedim sonra hemen toparlandım ve bu bnm sınavım dedim kimi bu hayatta kocasından kimi maddiyattan kimi ailesinden kimi sağlığından çekeck bnm sınavımda bu dedim başladık haziran 15de tadviye her ultrosona girdiğimde ağladım iğneler ultrason derken opu oldum opudan da ağlayarak uyandım ve şimdi bekleme safhasındayım o hastaneye gittikçe şükredecek o kadar çok şeyim olduğunu anladım ki rabbim tedbirini alın takdir benden der maddi manevi gücüm yettiği yere kadar deneyeceğim inşallah pazartesi güzel haberler veririm size olmazsada cnımız saolsun durmak yok devam rabbim inşallah olur dediği yere kadar gideriz bu olurruda en yakın zaman pazartesi olur inşallah. dün cnm sıkkındı ama bu gün nedense içim çok rahat çünkü tıbben yapılması gerekeni yaptık ve yaradanım older bizimde hepimizinde yüzü güler .hepinizi çok seviyoreeeee

canım ağzına sağlıkk ne güzel yazmışınn:KK16::KK16::KK16:bende aynı senin gibi düşündümm canımm her zaman inşallahh o zamann çok uzaklarda değildirr derimmm hepp:KK55::KK55::KK55:

Son düzenleme:

ayşeciğim çevrendekileri boşver diyeceğim ama olmuyor aynı aşamalardan bizde geçiyoruz onlarda aslında bizleri kırmak istemezler hassasiyetimiz olduğu için alınıyoruz birde şu var damdan düşenin halinden damdan düşen anlar o yüzden hayırlısısnı iste dinlen kafanı toparla güzl şeyler olacaktır inan diger forumlara baktıysan çocuğun olmaz denilen insanların çocuğu oluyo o yüzden bol bol dua et içini ferahlat

negatif yani hissettiğim gibi

cnm bak ben 37 yasındayım 15 yıllık evlıyım 15 yıllık hasret her ay olumsuz asılamalar negatıf ama hıc yılmadım sana uzulme demeyecgım sonucta aynen şu var rabbım ol der olur olma der olmaz bıze dua etmekten baska hıcbırsey dusmuyor ben 2 ay gelememıstım kendıme herkese kustum kı cıvıl cıvıl bı kadınım durdugum yerde durmam bak 1 sefer daha deneme gucum var benım yasımda gıdıyor ama umudumu kaybetmedım ondan hıc vazgecmedım sende vazgecme canım duygularını yaz bı kağıda ıcınden gecen herseyı yaz ve yak gıtsın atıver kullerı savrulsun sende bu sıkıntılarını boyle atacaksın ben kocama boşanmayı bıle teklıf ettım sorun bende dıye sıkı sıkı sarılın bu gunlerde gececek ılerde bebegını kucagına aldıgında bu anlar gelsın o zaman kendını bu kadar yıprattıgına kızacaksın uzulme olurmu senden daha onemlı hıcbırsey yok bu dunyada

meryem suresini okuyun kızlar isterseniz rahatlatıyor herkese iyi geceler bir günü daha geride bıraktık yarın görüşmek üzere iyi gecler.mevlam neyler neylerse güzel eyler...

X