hcg değeri düşük çıkıp sonradan yükselen var mı?

canım 48 saatte bir doktorun istemese de yaptır hcg testini
ben 2 kez yaşadım
biri küraj biri düşük oldu
33 le başladım iki katı artıyodu düşük oldu
ilki de yavaş yavaş arttı kalp atımı yoktu kürtaj oldu
normal insanlara bakıyorum değerler ilk öğrendiklerinde bana göre çok çok yüksek o yüzden şimdi hamilek alırsam bu değerleri görünce kendime kolay kolay hamileyim demem
ama dediğin gibi çok artan da var sonradan nasip ...

Sonucim dusukken diş gebelik demek icin çok erken dedi yükselince guzl yukselmis saglikli ilerlicekmi diye takip etcez dedi ama ben korktum yine de ya
canım moralını bozma benım doktorum boyle olumsuz dusuncelerı onlemek ıcın bu tarz forumları bıle yasaklamıstı haha:halay: doktorun dıyor takip edeceğiz herkesin hormonu vucuudu bir değil takma takılma uzulme herşeyin hayrlısını düşün

slm arkadaşlar bende yeni katıldım aranıza değerim 7600 6+4 günlük hamilelik yaşıyordum.2 gün önce birden kanamam başladı ve değerim 2000 lere düştü bundan sonra yükselirmi bunu yaşayan varmı aramızda canım çok sıkilıyor

slm arkadaşlar bende yeni katıldım aranıza değerim 7600 6+4 günlük hamilelik yaşıyordum.2 gün önce birden kanamam başladı ve değerim 2000 lere düştü bundan sonra yükselirmi bunu yaşayan varmı aramızda canım çok sıkilıyor
İlaçlara devam etmedinizmi? Doktor nediyo

ilaçların hepsini kesti kendi kendine düşmesi için düşmese kürtaj yapılacağını söyledi

edtrofen,aspirin,jel,devit3 ilaçlarını kullanıyordum,kanamadan sonra pragestan düşük önleyici verdiler hastanede sonra onuda kestiler

Doktor bana kontrole kadar kullan ondan sonra yine bakarız dedi. Kontrolüm 27 Mayıs ozaman da 6 haftalık oluyo. Nolur nolmaz diye kesmiyor progestanı keşke seninde kesmese belki halen bir ümit vardır

X