Hedef 25 kilo vermek!

vienna

Ruhum sıfır MAKYAJ..
Kayıtlı Üye
7 Mart 2010
1.055
1.121
Evettt yıllar sonra yine yeniden sahalara geri döndüm. Dün diyete başladım ve kendimi motive etme amacı ile burada konu açmaya karar verdim.
Kısaca hikayemden bahsedeyim sonra zamanla daha da detaylı bahsederim :):KK53:

Yaş 30 :KK43: boy 1.66

16 ay önce doğum yaptım. :anneadayı:Doğumdan sonra 84.5 kilo idim bu süre boyunca 1 aşağı 2 yukarı derken kilo veremedim. Dün sabah tartıldığımda 82.9 kilo idim. Ve diyete bismillah dedim. :KK76:

Hedefim tam tamına 25 kilo vermek ve 58 kiloda çıtır bir anne olmak :nazar:

Hergün burada ne yediğimi içtiğimi neler yaptığımı anlatacağım.

Dün yediklerim;

Sabah uyanınca sap kereviz, elma, limon suyu

Kahvaltı:
salatalık
havuç
2 örgü peynir
1 etimek
1 cherry domates
1 tatlı kaşığı acuka
5 yeşil zeytin

Öğle:
3 adet kasap köfte
pancarlı sos
limonlu yağsız yeşil salata

Ara 1:
küçük bir dilim tarçınlı cevizli fit kek
1 fincan şekersiz sütsüz kahve

Akşam:
ege musakkası
3 yemek kaşığı bulgur pilavı
baharatlı yoğurt

Ara 2:
10 adet erik

İşten eve gidince de kızı bebek arabasına koyup, 40 dk tempolu yürüyüş yaptım ilk günüm yoğun bir baş ağrısı ile ama kaçamaksız geçti :halay::sampiyon:

Son düzenleyen: Moderatör:
bugün yediklerim ise şimdiye kadar olanlar;

Sabah uyanınca sap kereviz, elma, limon suyu

Kahvaltı:
Fit krep
labne peniyr
şekersiz fıstık ezmesi
5 çilek
5 kiraz

Öğle:

mevsim türlüsü
düğün çorba
havuç tarator

bu arada eklemeyi unuttum. Yediklerim her gün diyetisyen eşliğinde hazırlanıp kapıma geliyor. Yani menümü ben kendim belirlemiyorum.

Ara öğün;

Avokado
beyaz çay
kivi elma karışımı detoks suyu

Akşam yemeğim;

1 adet tavuk pirzola
3 çatal kepekli spagetti
yeşil salata

Ara öğün 2;

Elma kurusu

Toplam 2,5 lt su

bu arada eklemeyi unuttum. Yediklerim her gün diyetisyen eşliğinde hazırlanıp kapıma geliyor. Yani menümü ben kendim belirlemiyorum.
Ben de bu konuyla ilgili sorular soracaktim 16 aylik bebeyele 😁 diyetin hayirli olsun insallab hedefe guzelce gelirsin

Hayırlı olsun en yakın zamanda fazla kilolarından sağlıklı bir şekilde kurtulursun inşAllah 🤲🏻
En güzelide yemeklerin diyetisyen eşliğinde hazırlanıp sana hazır bir şekilde gelmesi 😍
Peki bunun maliyeti ne kadar?

Sabah kahvaltım;

Izgara sebzeli hindi füme sandviç
6 adet zeytin

Ben de bu konuyla ilgili sorular soracaktim 16 aylik bebeyele 😁 diyetin hayirli olsun insallab hedefe guzelce gelirsin
Teşekkür ederim :)) aynı zamanda çalıştığım için yemek hazırlamak benim için çok zor. Akşam kızıma zor enerjim yetiyor

Hayırlı olsun en yakın zamanda fazla kilolarından sağlıklı bir şekilde kurtulursun inşAllah 🤲🏻
En güzelide yemeklerin diyetisyen eşliğinde hazırlanıp sana hazır bir şekilde gelmesi 😍
Peki bunun maliyeti ne kadar?
Teşekkür ederim hepimiz hedefimize ulaşalım inşallah :sampiyon:🤲🏻

günlük 150 tl ödüyorum.

X