Hediye meselesi…Ben mi dert ediyorum fikirlerinize ihtiyacım var

Ta en başından özel günleri önemseyen biri sadece sizi önemsemiyordur, hayret kardeşi olunca hatırlatma kuruyor istese yapar yani ya içinden gelmiyo, yada sizdeki yogun istek ve baskı kaçırıyor.
Gelgelelim hediye meselesine çoğu şeyi söylemiş biz kadınlar için özel ve güzel olabilecek hediyeleri siz istememişsiniz oda kafasına göre almış düz düşünmüş almış.biraz cimrilik varmı eşinizde?
Hayır yok aksine çok vericidir. Hiç bir şeyin hesabını yapmaz nerde olursa olsun hiç birşeyin fiyatına bakmaz alırken

Eşinizin yaptığı hoş değil .ama bı dahakine akilii olun. Gelin size geçen yıl eşime yaptığını yazayım. Benim eşim incedir hakkını yemeyeyim ama birkaç yıldır doğum günüm yaklasirken sana ne alayım diye sürekli soruyor. Birşeye ihtiyacm yok diyorum enson para veriyordu istediğini al diye...bu benim hoşuma gitmiyordu...geçen yılda başladı sana ne alayım demeye nasilsa birşey demiyorum. Tektasimi değiştir madem dedim benden hiç beklemiyordu kaldı öyle..tektaş istiyorum dedim. Madem öyle işte böyle...değiştirdi tabi ki....size de ders olsun bir dahakine isteyin. İstemiyoruz da yaramıyor muyuz sanki🙄
Bir dahakine bu mevzuyu tamamen kapatacağım sanırım. Ne hevesim kaldı ne başka bişey

Eşinizin yaptığı hödüklük resmen.
Nasıl hayal kırıklığına uğrattım diye eğlenmiş resmen.
Keşke o öyle dediğinde "Konu sen olunca beklentimi hep düşük tutuyorum" deseydin.
Eşinizin yaptığı hödüklük resmen.
Nasıl hayal kırıklığına uğrattım diye eğlenmiş resmen.
Keşke o öyle dediğinde "Konu sen olunca beklentimi hep düşük tutuyorum" deseydin.
Bir beklentim yoktu diyebildim sadece o an olayın şokuyla. Ancak dün dayanamayıp konuyu açtım çok saçma bir açıklama getirdi.

Her kadın değerli hissetmek ister. Bu basit gibi durabilir ama bence önemli bir konu. Pijamayı alınca sevinmeyin. Bana saydıklarından alacaksın diyin, kendinizi değerli görün, ki o da sizi görsün. Ha almıyor mu o zaman da almasın siz gidin onun kredi kartı ile kendinize en güzellerini alın. Kendi kartınızla değil. Onunki ile. Siz değişmezseniz o değişmez. Çığırtkan olan kadınlar daha fazla değer görüyor bunu unutmayın. Eğer ki size değer vermiyorsa o zaman ilişkide de sorun vardır.

Konuyu okudum ve eşinizin amacı neymiş çözemedim doğrusu. Belki o bahsettiği şeylerden alacaktı, siz çok tok gözlü durunca daha uygun bir hediye seçti size de ters köşe yaptım falan dedi
Açıkçası şöyle bir durum var ben o bahsettiği markaları zaten daha önceden de alabilen kullanabilen biriydim.bu anlamda hediyenin fiyatının uygun olup olmaması benim için bir şey ifade etmiyor. Ben maddeye çok bağlanan biriyim. Çöp getirip Verse belki onu da saklayacaktım hatıra anlamında.

Her kadın değerli hissetmek ister. Bu basit gibi durabilir ama bence önemli bir konu. Pijamayı alınca sevinmeyin. Bana saydıklarından alacaksın diyin, kendinizi değerli görün, ki o da sizi görsün. Ha almıyor mu o zaman da almasın siz gidin onun kredi kartı ile kendinize en güzellerini alın. Kendi kartınızla değil. Onunki ile. Siz değişmezseniz o değişmez. Çığırtkan olan kadınlar daha fazla değer görüyor bunu unutmayın. Eğer ki size değer vermiyorsa o zaman ilişkide de sorun vardır.
Evet haklı olabilirsiniz. Bütün bunların arkasına ters köşe yaptım demesi benim sinirlerimi bozdu. Bu yaptığından dalga geçmek dışında bir anlam çıkar mı

X