Çene Estetiği Hem burun hem çene estetiği olanlar bakabilir mi?

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı
Yaa aynı bennn:)Çook çokk teşekkür ederim ya yazın çok iyi geldi :)Bayağı doğal içten yazmışsın aynen aylar sonra gelip desinler konuşsunlar ... Bir şişlikler morluklar geçsin:) Kafama takılan bir şey olursa adres belli o zaman ya karazeytin ya dg62 :) Çok sağolll:KK16:

Canım bence herşey seyrînde gidiyor öle günler sürecek morun şişinde yok zaten .gördüğüm için söylüyorum. Bundan sonra sana gereken tek şey zaman burda sağolsunlar bütün arkadsşlarımız yardımcı olur merak etme tatlım. Beni biliyorsun zaten ailenîzden oldum sürekli görüşürüz:)))

Canım bence herşey seyrînde gidiyor öle günler sürecek morun şişinde yok zaten .gördüğüm için söylüyorum. Bundan sonra sana gereken tek şey zaman burda sağolsunlar bütün arkadsşlarımız yardımcı olur merak etme tatlım. Beni biliyorsun zaten ailenîzden oldum sürekli görüşürüz:)))

Kesinlikle ya içimizden biri:) Görüşürüz tabi :) Bugünden itibaren fotoğraf çekiyorum daha iyi gözlemlemek adına 1 yıllık albüm yapıcam bakalım insan ne kadar değişiyor :KK34:

Kesinlikle ya içimizden biri:) Görüşürüz tabi :) Bugünden itibaren fotoğraf çekiyorum daha iyi gözlemlemek adına 1 yıllık albüm yapıcam bakalım insan ne kadar değişiyor :KK34:

Kesinlikle albüm yap canım.ben de sürekli karşılaştırıyorum aradaki fark beni daha çok mutlu ediyor.sende eminim farkları zamanla göreceksin.güzel paylaşımlarını görmek isteriz canım öptümm

Bakalım inşallah ameliyattan bir kaç gün sonra buradayım:)

tecrubelerinizi benimle de paylasirsaniz sevinirim, doktor hem burun hem ceneye mudahale etmek istiyor, cenem geride ileriye alinacak protezle, zor mi operasyon mudur, skntilari nedir merak ediyorum

tecrubelerinizi benimle de paylasirsaniz sevinirim, doktor hem burun hem ceneye mudahale etmek istiyor, cenem geride ileriye alinacak protezle, zor mi operasyon mudur, skntilari nedir merak ediyorum

Hiç bir ağrı sızı hissetmiyorsunuz, görünüşe cidden bir hava katıyor:) ilk 1 hafta hep sıvı gıda ile besleniyorsunuz biraz konuşmada zorluk gülememe oluyor ama gittikçe bakıyorum açılıyor dikişler iyileştikçe daha çok açabiliyorum mesela dişleriniz dışarıda gülemiyosunuz en azından benim 8 gün oldu öyle ama Emre bey geçici bir durum iyileşince hiç bir şey kalmicak dedi gönül rahatlığıyla olabilirsin :)

Oldu ve bitti...:) Acı yok ağrı yok hiç bir şey yok :)Sadece burnum kalın derili olduğu için iyileşme sürecim uzun olucak ama farkındayım problem yapmıyorum o yüzden çene çok iyi sonuç veriyor gerçekten burnumdan çok onu beğendim ya yüzüne çok farklı bir ifade katıyor ilk 2 gün sıkıntı sonra alışıyorsun canım benim ameliyatım ağır geçti ama sorun etmedim çünkü benim durumum istisnaydı inşallah seninde çok güzel olucak içini ferah tut ilk 2 gün yemek problemin olur ama boş ver rahat ol benim bugün 5. günüm şimdiden alıştım

Gecmis olsun, ne guzel olmussunuz bitmis! Darisi benim basima:)
Peki implantat agzin icindenmi, distan cene altindan bir kesidenmi yerlestirildi? Resminizi koycakmisiniz merak ettim. Öndende bir degisiklik oluyormu? Bazi doktorlar profilden degisir ama önden fazla bir degisiklik olmaz diyor..

Gecmis olsun, ne guzel olmussunuz bitmis! Darisi benim basima:)
Peki implantat agzin icindenmi, distan cene altindan bir kesidenmi yerlestirildi? Resminizi koycakmisiniz merak ettim. Öndende bir degisiklik oluyormu? Bazi doktorlar profilden degisir ama önden fazla bir degisiklik olmaz diyor..

Evet önden pek değişmedi ama sıkıntım profildi:) İçden kesi ile yerleştirdi

Benimkide geride, ama ben hem önden hem profil göruntumden mutsuzum..Insallah ikiside degisir!..

İnşallah ikiside iyi olur :) Ben ilk profilden çok fark etti sanıyordum şu 2 gündür çok daha net görüyorum ki önden de bayağı fark etmiş doktorum sağolsun:)

Ameliyat olan arkadaşlar; ağız içinde yara oluyorya, yemek yeme durumu nasıl oluyor?

Canım ilk hafta sıvı gıdalarla besleniyorsun sonra zaten 2. haftada çok daha iyi olduğunu fark ediceksin zamanla yediğin besinler artıcak ama biraz zaman istiyor:)

Kızlar ben perşembe günü çene burun birlikte oldum :KK70: oy ama o geceler nasıl zor geçti benim için anlatamam. Benin çenem sivriydi gülerken çıkıntılık yapıyodu valla şuan doktor naptı bilmiyorum ama çok güzel yaptım dedi :KK70: Az buçuk bu şişlikler ne zaman geçer ne zaman rahatlarım biliyor musunuz? Burnum da aynı şekilde. Gözlerim sanki mor far sürmüşüm gibi :KK70:

Canım ilk hafta sıvı gıdalarla besleniyorsun sonra zaten 2. haftada çok daha iyi olduğunu fark ediceksin zamanla yediğin besinler artıcak ama biraz zaman istiyor:)

Tatlım sana bir şey sorucam. Şimdi benim ilk hafta geçti ve hep gargara suyu kullandım. Dikişler beni rahatsız ediyordu doktora dedim biri harç hepsini aldı. Ufaktan katı ama yumuşak şeylerle beslenmeye de başladım. Doktora dişlerimi fırçalama işini sormayı unuttum ama :KK70: bir dahaki kontrolüm bir hafta sonra ve bu gargaranın prospektüsünde 2-7 gün arası kullanım yazıyordu. Sen naptın tatlım bu diş olaylarını biraz bahsedebilir misin? Hala bir tane dikişim duruyo,gerisi alındı.

Tatlım sana bir şey sorucam. Şimdi benim ilk hafta geçti ve hep gargara suyu kullandım. Dikişler beni rahatsız ediyordu doktora dedim biri harç hepsini aldı. Ufaktan katı ama yumuşak şeylerle beslenmeye de başladım. Doktora dişlerimi fırçalama işini sormayı unuttum ama :KK70: bir dahaki kontrolüm bir hafta sonra ve bu gargaranın prospektüsünde 2-7 gün arası kullanım yazıyordu. Sen naptın tatlım bu diş olaylarını biraz bahsedebilir misin? Hala bir tane dikişim duruyo,gerisi alındı.

Ben biraz sabrettim dikişler kendiliğinden eridi gitti .Dişlerimi fırçalayamadım bir süre çok rahatsız oldum ama bir türlü fırçalayamadım 11. gün fırçalamaya başladım çok sakin ve nazik bir şekilde fırçaladım bir 30 dakika sürdü :) Ama sabrettim azar azar çenemi acıtmayacak şekilde fırçaladım mesela önce üst önleri sonra alt önleri sonra sağ üst sonra sol üst diye diye fırçaladım :)

X