Saç Rengi ve Saç Boyama hint kınası nasıl çıkar?

işte olur ben actırdım ustune kul rengı vurdurdum ustune bakır baktım cok ıgrenc bı renk oldu aka aka onun ustune hınt kınası surdum sımsıyah oldu ama 1 ay sonra gene akıyor alttakı renkler cıkıo ynı soyle suan sacım alttakı renkten dolayı golge gıbı hafıf yanı senınde ole olucak cnm

canım peki neyle açtırdın saçını ?

ılk actırmamı soyluyorum normal boyayı actrdım baktım renkler ıyıce karıstı hemen hınt kınası vurdum ama zamanla akıyor bunun ustune bı ara gene boya attım banamısın demedı hc tutmuyor yanı

yaf aynı dert bnde de var :KK43: nerdeyse bi sene oldu siyah hint kınası yapalı. basta güzeldi filan ama şimdi dökülmekten nerdese basımda sac kalmadı :KK43: bi de artık kökünde yok yani kına. ona ragmen dökülüo. sacımn rengi bi acayip oldu. napsam bilmiyorum .(

kızlar ben şimdi üstne kahverengi kına yaptım blmiorum belki kırar brz rengi 1 saat tutmayı düşünüyorum bakalım nolcak

yaptım ama hç bi deişme yok oriel yapıcam heralde artık saçımı orielin verdiği sarı nasıl blen var mı

Hint kinasini saca uygulamak hic dogru degil,saclarinizin gercek rengini kaybeder, pisman olursunuz ustelik sonrasinda baska renge gecmekte cok zor olur.

slm canım ben son 2 yıl içinde saçımı hint kınasıyla boyadım.açtırmak istedim açılmaz dediler.en son boyayalı 9 ay oldu..geçenlerde teyzem saçını sarıya boyuyodu bende deneyeyim dedim saçım açıldı şaşırdım.kolestonun açıcısını ve boyasını aldım bu ara evde boyaıtcam wala bakalım nasıl olacak.sanırım saçtan saça değişiyo...

slm arkadaşlar.benim saçımda da siyah hint kınası vardı bişii denedim ve hin kınası saçımdan aktı.önce bi cezvede papatya demledim soğuyunca saçıma sürdüm saım kuruyunca biraz açıldığını farkettim.sonra bi kovayı dolduracak kadar çok papatyayı 15 dakika sıcak suda beklettim sonra başımı bu suyun içine bütün saçlarım girecek şekilde soktum ve bekledim.saçlarımı kovadan çektiğimde kovanın içindeki su baya koyulaşmıştı.saçlarım kuruduğunda da baya açılmış olduğunu gördüm.güneşte bekledim kurumasını bu arada.bende işe yaradı bilmem sizde de yarar mı paylaşmak istedim.

KIZLAR BEN SİYAH HİNT KINASI YAKMIŞTIM HEMDE ALTINDA MAVİ SİYAH AKMIŞ BOYANIN ÜSTÜNE SÜPER OLDU AMA ÇOOK DÖKÜYOO SAÇI TAVSİYE ETMEM AYRICA SONRA ONU HACI ŞAKİR BEYAZ SABUNLA AKITTIM HEMEN AKIYOOOOO KINA ZATEN BEN YAPTIM SONRA ÜZERİNE KINANIN AKMIŞ HALİ YANİ VİYOLE SİYAH YAPTIM ÇOK DA GÜZEL OLUYOOO VALLA BOYA KINANIN ÜSTÜNE AZ AKITIN SABUNLA SONRA OLUYOR SAÇLARIM SÜPER SUAN CANIM SIKILINCA AKITIRIM SABUNLA TEKRAR İSTEDİĞİM TONU AMA SİYAHA YAKIN TONLARI TUTRURUM SABUN SÜPER BENCE DENEYİN AKITMAYA BİRE BİRRR... DENEDİM :teytey:zemuszemusBENNNNN.....a.s.

ben 6-7 yıl önce hint kınası yakmıştım bnm saçımı hiç dökmedi bilakis acaip ii geldi..bnm saçlarım çok ince tellidir baya bi kalınlaştırmıştı..hatta daha bile hızlı uzadı normalden..benim saçımın doğal rengi açık kestaneydi uçları eskiden boyattığım için sarı gbiydi..bende yine kına yakayım dedim.kestane hint kınası yaktım siyah tuttusenağlama biraz moralim bozuk..acaba bi iki hafta sora rengi açılır mı? yoksa hep yakıldığı renk mi kalıo?

ya nie kimse cevap vermiyo yaaamafoldumben akar mı acaba ?biraz rengi açılır mı? kimse bilmiyor mu ki?

bende yapmıstım bu hatayı üstüne boyada tutmuyor akıncada matlasıyor
en iyisi cıkana kdr beklemek sac uçlarından uzadıkca kestirerek kurtulmak
ben öyle yapmıstım
yerimseniben

mirmirmirmirpöfük..neyse yapcak bişe yok saçım kendine gelsin die yaptım kırıklarım kapandı hiç yıpratamıcam saçımı..kısmet artık..hergün papatya suyu yapayım bari belki işe yararmirmirmirmir

canım rengi açılmıyor hep aynı kalıyor..öncesinde çok parlak sonrasında biraz daha mat tek fark bu benim şu anda saçımda hint kınası var yani oradan biliyorum..
ama şu papatya işini denemeye karar verdim denemekte fayda var :sm_confused:

benneyaptımkimerhaba arkadaşlar sizin yardımınıza ihtiyacım var lütfen yardım edin

saçlarım açık kumraldı ve ben bi aptallık edip koyu kahverengine boyadım ve siyah gibi bişi oldu, saçlarımı nasıl açtıra bilirim 3 gündür bu haldeyim lütfen yardım edin
senağlama

evet canım ben de yaptırdım.Siyah hint kınasından tamamen kurtulmam 3 sene aldı.ÜStüne kırmızı kına yakmama rağmen siyahımsı kaldı yine.

slm arkadaşlar bnmde yardmınıza ihtiyacm war bu hint kınası kıyafetme bulaştı yıkadm ama çkmıor kıyftmde beyaz ve ablamın :KK43: lütfn birsi yardm etsn :KK43:

X