Hissettiğim ne varsa dile getiriyor!

$tektaþ.jpg

Havadisim büyük bu kez ... Dün hayatımda düşlediğim en anlamlı yerde, en güzel teklifi alarak mutluluğa adım attık ...
Çok değil bi kaç gün olmuştu rüyamda kız kulesini göreli... Tam da orada duydum o güzel cümleleri ve o güzel soruyu...

Kız kulesi duamdı...Evleneceğim insanla ilk kez görmeyi nasip et Allah'ım derdim..Bu kadar anlamlı olamazdı başka türlüsü olsa...
Şükürler olsun ... :nazar::KK16: Dualarınızı eksik etmeyin ...Hepinize teşekkür ederim ... :KK16::nazar:

Eki Görüntüle 1165569

Havadisim büyük bu kez ... Dün hayatımda düşlediğim en anlamlı yerde, en güzel teklifi alarak mutluluğa adım attık ...
Çok değil bi kaç gün olmuştu rüyamda kız kulesini göreli... Tam da orada duydum o güzel cümleleri ve o güzel soruyu...

Kız kulesi duamdı...Evleneceğim insanla ilk kez görmeyi nasip et Allah'ım derdim..Bu kadar anlamlı olamazdı başka türlüsü olsa...
Şükürler olsun ... :nazar::KK16: Dualarınızı eksik etmeyin ...Hepinize teşekkür ederim ... :KK16::nazar:

ay cok guzel ya :) kalbin guzel hikayen guzel :))

~BöğürtlenKışı

sevmek sevilmek cok güzel sey.. Allahim herkese kismet etsin insallah :)

İnşallah... Bunu yürekten istiyorum...
Gün geliyor gerçek bi sevene rastlıyorsunuz...
Hiç sevilmemiş miyim diye soruyorsunuz...
Gerçekten seven ,çıkarsız seviyor...Gözünden bile sakınıyor...:nazar:

ay cok guzel ya :) kalbin guzel hikayen guzel :))

~BöğürtlenKışı

:nazar:Teşekkür ediyorum :KK16:
Herkese düşlerini yaşamayı nasip etsin Rabbim :KK16::nazar:

Günaydınlar :KK1:
Ailesi şehir dışından dün döndü, karşıladık...
Annesinin bi sarılması vardı anlatamam :KK1:
Çok sevindim çok mutlu oldum ben duramadım daha da kalacaktım ama dayanamadım geldim dedi :KK1:
Bana masa örtüsü almış hediye :KK1:
Bayramdan sonrasında da inşallah adını koyacağız bi aksilik olmazsa ... Öyle konuşuldu :KK1:

Aman Allahım ne güzel gelişmeler olmuş böylee... Çooook sevindim devamını bekliyorum sabırsızlıkla:)

Böyle yazarken bile gelişmelere ben de bakıp neler oluyor böyle diyorum... Olayların içinde olmasam belki inanmakta güçlük çekerdim :KK1:
İnşallah çok az kaldı o güzel haberi vermeye..Gerisi zaten artık bizim elimizde ,hayırlısıyla :KK1:

Günaydınlar :KK1:
Ailesi şehir dışından dün döndü, karşıladık...
Annesinin bi sarılması vardı anlatamam :KK1:
Çok sevindim çok mutlu oldum ben duramadım daha da kalacaktım ama dayanamadım geldim dedi :KK1:
Bana masa örtüsü almış hediye :KK1:
Bayramdan sonrasında da inşallah adını koyacağız bi aksilik olmazsa ... Öyle konuşuldu :KK1:

eh simdiden hayirli olsun o Zaman :)

Son zamanlarda okuduğum en anlamlı ve en güzel konu bu oldu. Gözlerim doldu :KK5:
Öyle güzel duygular geçirdin ki bana, tek bir mesajını atlamadan okudum :)
İnsan ruh eşini görünce tanırmış, bunu geçen bir arkadaşıma da sordum "tanır mı sence?" dedim. - "evet tanır" demişti
Şimdi bir kez daha görüyorum ki tanırmış :KK1:
Kısa bir süre önce bende biriyle karşılaştım içimden "diğer yarım sensin" dedim. :KK69:
Ben ona ulaşamadım oda bana ulaşamaz çünkü hakkımda en ufak bir bilgisi yok.
Senin facebooka girmen güzel bir tevafuk olmuş.:KK16:
Benim hislerim ne kadar doğruydu ne kadar oluru var bilmiyorum. Kim bilir nerede ne zaman görürüm o bile belirsiz
Sadece çalıştığı yeri ve ismini biliyorum. Gidip görecek cesaretim yok :)
Dilerim şuan hissettiklerinden daha da mutlu olursun :KK16:

o kadar güzel anlatmışsınız ki resmen film gibi,hani hep düşünürdüm gerçekte de böyle şeyler oluyor mu diye demek ki oluyormuş okurken ilk aklıma gelen ''vay be,çocuklarına anlatacakları muhteşem bir tanışma hikayeleri var'' oldu,umarım bize de böyle bişey nasib olur,çok mutlu olursunuz inşallah :KK16:

Son zamanlarda okuduğum en anlamlı ve en güzel konu bu oldu. Gözlerim doldu :KK5:
Öyle güzel duygular geçirdin ki bana, tek bir mesajını atlamadan okudum :)
İnsan ruh eşini görünce tanırmış, bunu geçen bir arkadaşıma da sordum "tanır mı sence?" dedim. - "evet tanır" demişti
Şimdi bir kez daha görüyorum ki tanırmış :KK1:
Kısa bir süre önce bende biriyle karşılaştım içimden "diğer yarım sensin" dedim. :KK69:
Ben ona ulaşamadım oda bana ulaşamaz çünkü hakkımda en ufak bir bilgisi yok.
Senin facebooka girmen güzel bir tevafuk olmuş.:KK16:
Benim hislerim ne kadar doğruydu ne kadar oluru var bilmiyorum. Kim bilir nerede ne zaman görürüm o bile belirsiz
Sadece çalıştığı yeri ve ismini biliyorum. Gidip görecek cesaretim yok :)
Dilerim şuan hissettiklerinden daha da mutlu olursun :KK16:

Teşekkür ederim ,inşallah sen de çok mutlu olursun.
Bazen ufacık bi adım atmak birçok şeyi değiştirebilir...
Belki bi adım atmalısın ? :KK16:

o kadar güzel anlatmışsınız ki resmen film gibi,hani hep düşünürdüm gerçekte de böyle şeyler oluyor mu diye demek ki oluyormuş okurken ilk aklıma gelen ''vay be,çocuklarına anlatacakları muhteşem bir tanışma hikayeleri var'' oldu,umarım bize de böyle bişey nasib olur,çok mutlu olursunuz inşallah :KK16:
Amin, inşallah.Çok teşekkür ederiz :KK16:
Dualarınızla herşey çok daha güzel olacak biliyorum...
Rabbim herkese nasip etsin inşallah

+Aşkım akşam geliyorsun değil mi ?
-Ee annemin haberi var mı, belki misafir çağırdı? Belki müsait değil?:KK20:
+Aşkım sen kendini misafir mi sayıyorsun? Sen evimin sultanı ,annemin de biricik kızısın artık.Çat kapı gel artıkın öyle haber vermene bile gerek yok ..
-Saçmalamaz mısın canım :KK1:
+ Aşkım annem dedi öyle yaa :KK53:
-Iıı şey akşam gelirken bişeyler alayım o vakit ben ...Eksik bişey var mı cannıım:18:
+Tek eksiğimiz sensin ... :KK54:
-Oldu o zaman ,akşam görüşürüüüüz :KK51:

Bazen böyle şeyler de olabiliyor :KK1:
Kavga edelim nolur diyor dün.. :KK1:
Niye ya zorun ne diyorum :KK1:
Nazarım değecek diye korkuyorum diyor :KK1:

Biz de evde yastık savaşı yaptık ,al dedim sana kavgaötesi bişey... :KK1:
Hem kırılmadık, hem savaştık :KK1::KK52:

X