Hissettiğim ne varsa dile getiriyor!

İçim sıkılıyor...Ruhum daralıyor... :105:

Dün akşam ciddi konulara sert bi giriş yaptık. Çok güçlüsün bu beni hem mutlu ediyor hem de korkutuyor dedi...Baya düşüncelere dalmış belli ki kurmuş kafasında herşeyi... Detaylara takılmış, lüzumsuz yere.
Açıkçası korkuları beni de korkuttu... Acaba sevmiyor mu dedim ...Saçmalamış da olabilirim...
Biri beni durdursun :105:

Hayal meyal hatırlıyorum rüyamı... Babası ve kendisi gelmişti bize...Bizim haberimiz olmadan.Beni istemişler,sözüm kesilmiş. Sonra annesini ablasını görüyorum.Yüzlerde tebessüm, sonra biz artık kalkalım diyorlar. İçimde bi tuhaf his ...
Mideme kramplar giriyor...
Sınanmaya başlayacağız sanırım...
Hayırlısı olsun hakkımızda inşallah ...

Hayal meyal hatırlıyorum rüyamı... Babası ve kendisi gelmişti bize...Bizim haberimiz olmadan.Beni istemişler,sözüm kesilmiş. Sonra annesini ablasını görüyorum.Yüzlerde tebessüm, sonra biz artık kalkalım diyorlar. İçimde bi tuhaf his ...
Mideme kramplar giriyor...
Sınanmaya başlayacağız sanırım...
Hayırlısı olsun hakkımızda inşallah ...

tabi bu kadar güzellikten sonra insan korkuyor ama üzülmeyin her zaman güzel şeyler yaşayamayız ki. Önceki mesajınızda içinizin sıkıldığını söylemişsiniz kesin aklınıza takıldı yaşadıklarınız ondan böyle bir rüya görmüş olabilirsiniz. Hayra yormaya çalışın Allah'ın izniyle bir şey olmaz. Ha sınanacaksınız elbette nasıl ki güzel şeyler yaşadığınızda şükretmeyi bildiniz, sorunlar çıktığında da sabretmeyi ve o hale bile şükretmeyi bilmelisiniz. Allah yar ve yardımcınız olsun. İnşallah rahatlayabilirsiniz az da olsa.

tabi bu kadar güzellikten sonra insan korkuyor ama üzülmeyin her zaman güzel şeyler yaşayamayız ki. Önceki mesajınızda içinizin sıkıldığını söylemişsiniz kesin aklınıza takıldı yaşadıklarınız ondan böyle bir rüya görmüş olabilirsiniz. Hayra yormaya çalışın Allah'ın izniyle bir şey olmaz. Ha sınanacaksınız elbette nasıl ki güzel şeyler yaşadığınızda şükretmeyi bildiniz, sorunlar çıktığında da sabretmeyi ve o hale bile şükretmeyi bilmelisiniz. Allah yar ve yardımcınız olsun. İnşallah rahatlayabilirsiniz az da olsa.
Sabrı ve şükrü hayatımda hiç eksik etmeyenlerdenim ...Teşekkür ederim, oldukça rahatladım şuan...Herşey düzelecek,ara sıra bunlar da olacak tabii ...

ne güzel gelişmeler olmuş böyle çok sevindim senin adına canım mutlu olmayı hakediyorsun fazlasıyla .neler çektin sen ama Allah büyük işte mükafatını veriyor sabredene. son olanlar bence aklını karıştırmasın seninle düşüncelerini paylaşması iyi bişey olgun bi insan var karşında paranoya yapma şekerim :KK54::KK16::nazar:

ne güzel gelişmeler olmuş böyle çok sevindim senin adına canım mutlu olmayı hakediyorsun fazlasıyla .neler çektin sen ama Allah büyük işte mükafatını veriyor sabredene. son olanlar bence aklını karıştırmasın seninle düşüncelerini paylaşması iyi bişey olgun bi insan var karşında paranoya yapma şekerim :KK54::KK16::nazar:
:nazar::KK16: Teşekkür ederim canım amin inşallah.Paranoyak biriyim haklısın .. İşi zor yarimin...

Sırasıyla toparlamaya sıfırdan başladığım gözümün nurlarından bir kaç parça ::nazar::nazar::nazar:
$1schafer_tencere_seti_mega_20.jpg $60711661_tn70_0.jpg $deco-bianca-21-parca-ceyiz-seti-kelebek-746x1000.jpg $images.jpg $indir.jpg $Karaca-Çatal-Kaþýk-ve-Býçak-Takýmlarý-19.jpg $schafer-84-parca-mega-collection-porselen-yemek-takimi-shf-5029.jpg $schafer-leonard1.jpg $SHF390DP.JPG $113390326_tn24_0.jpg $nev.JPG $nevres.JPG $nevrr.JPG :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Dahası var da resimleri yükleyemedim

Son düzenleme:
X