Hoşbeş Sayfası

3 yıl oldu ...tabi zorlukları var ama alıştım artık
sevgi zaten her zorluğun üstünü örtüyor...
sosyal bir şehirden asosyal bir şehre gelmek gerçekten sıkıcı ama ne yaparsın
yaza doğru iç anadoluda bir şehire gitme durumuz var bakalım hayırlısı...
Karadenize ilk defa haziran da geldim ve aşık oldum
yeşili seven biri olarak bayıldımmmm
çok şanslısın
İnsanın bazen inzivaya da ihtiyacı olyor.Boşver tadını çıkar.Hiç değilse para harcayacak yeriniz olmaz.Para biriktirirsiniz.Burada bir çarşıya çıkıyorsun gidiyor yüz lira.İnşallah istediğin bir yer olur.Karadeniz güzeldir.Şanslıyım evet.

temmuzz , evet evliyim canım. kusura bakma sormuşsun da yeni gördüm. 2,5 yıldan beri evliyim. bende bebek istediğim için soğan kürünü araştırırken ilgilimi çekti site o zaman üye olmaya karar verdim.

İnsanın bazen inzivaya da ihtiyacı olyor.Boşver tadını çıkar.Hiç değilse para harcayacak yeriniz olmaz.Para biriktirirsiniz.Burada bir çarşıya çıkıyorsun gidiyor yüz lira.İnşallah istediğin bir yer olur.Karadeniz güzeldir.Şanslıyım evet.

insan nede olsa canlı cıvıl cıvıl bir şehri özlüyor
en çokta yaz aylarında
burda kışında yazında insanlar evlerinde
onlarda ne yapsın dışarı çıkmak için bahaneleri yok ki!

Canım muhabbeti koyulaştırınca soracaktım.:KK1:Dur ben kendimi tanıtayım önce.Samsun'dayım.Bekarım,film kiralama üzerinde bir dükkanda çalışıyorum.Bir yandan sizle konuşup bir yandan da korsan film çekiyorum.:KK17:

bende hastanede çalışıyorum.bugün nöbetim var. pazar günü ve mesaideyim. :KK43: bir yandan çalışıp bir yandan da cvp yetiştiriyorum. :)

insan nede olsa canlı cıvıl cıvıl bir şehri özlüyor
en çokta yaz aylarında
burda kışında yazında insanlar evlerinde
onlarda ne yapsın dışarı çıkmak için bahaneleri yok ki!
Tabi insan özler canlı bir yerden öyle bir yere gidince.Gezecek hallerimi var oradaki insanlarımızın.:KK50:

temmuzz , evet evliyim canım. kusura bakma sormuşsun da yeni gördüm. 2,5 yıldan beri evliyim. bende bebek istediğim için soğan kürünü araştırırken ilgilimi çekti site o zaman üye olmaya karar verdim.

ben ne yaparken ilgimi çekti düşündüm bulamadım..
böyle bir takım konular ilgimi çektiğinde google dan aratınca karşıma hep bu site çıkıyordu
yahu nedir ne değildir bu site herşeyde karşıma çıkıyor dedim
işte öyleee.,,
bizde 2 yıldır çocuk düşünüyoruz iki düşüğüm oldu beklemedeyiz şimdi..
kk nın bu konuda bana çok yardımı oldu
soğan kürü mucize bir şey adeti düzene sokuyor
birçok kişide soğan vesilesiyle hamile kalmış
inş. sende en kısa sürede kalırsın...bende tabi

Canım muhabbeti koyulaştırınca soracaktım.:KK1:Dur ben kendimi tanıtayım önce.Samsun'dayım.Bekarım,film kiralama üzerinde bir dükkanda çalışıyorum.Bir yandan sizle konuşup bir yandan da korsan film çekiyorum.:KK17:

hangi film miş o

ben ne yaparken ilgimi çekti düşündüm bulamadım..
böyle bir takım konular ilgimi çektiğinde google dan aratınca karşıma hep bu site çıkıyordu
yahu nedir ne değildir bu site herşeyde karşıma çıkıyor dedim
işte öyleee.,,
bizde 2 yıldır çocuk düşünüyoruz iki düşüğüm oldu beklemedeyiz şimdi..
kk nın bu konuda bana çok yardımı oldu
soğan kürü mucize bir şey adeti düzene sokuyor
birçok kişide soğan vesilesiyle hamile kalmış
inş. sende en kısa sürede kalırsın...bende tabi

evet bende hangi konuyu araştırsam hep kadınlar külübünün forum sayfalarına denk geldim. :) soğan kürünü bende denemek istiyorum fakat tadı kötüdür diye bir türlü cesaret edemedim. bir de benim çok pis bur huyum vardır öyle herşeyin suyunu içemiyorum içim almıyor hiç. :KK43: ama maydonoz da iyiymiş onu kesin yaparım diyorum.bende çok şükür adet düzensizliği yok. sadece akıntı ve mantar var. ama o da geçmiyor bir türlü.inş hayırlısı ile bebek sahibi oluruz .

Soğan suyunu ben kistim için içmiştim.Baya küçülüyor.Tadı kötü ama içince ağzınızı kapatmayın açıp dışarı verin nefesinizi.Yani damakları birleştirmeyin.Daha katlanılır oluyor.İnşallah tez zamanda kavuşursunuz bebeklerinize.:KK49:

evet bende hangi konuyu araştırsam hep kadınlar külübünün forum sayfalarına denk geldim. :) soğan kürünü bende denemek istiyorum fakat tadı kötüdür diye bir türlü cesaret edemedim. bir de benim çok pis bur huyum vardır öyle herşeyin suyunu içemiyorum içim almıyor hiç. :KK43: ama maydonoz da iyiymiş onu kesin yaparım diyorum.bende çok şükür adet düzensizliği yok. sadece akıntı ve mantar var. ama o da geçmiyor bir türlü.inş hayırlısı ile bebek sahibi oluruz .

soğanı dene o zaman inş şifa bulursun..
tadı ehh işte ben içe içe alıştım
hafif ılınınca derin nefes al tepene dik
sonra nefes ver
nefes verirken kokuyu hissedersin o zamanda hemen bir yudum su iç
sonrada sakız at ağzına
btii gitii:KK1:

temmuzz ve arda soğan suyu için taktiklerinizden dolayı çok teşekkürler. mutlaka deneyecegim. önümüzdeki ay kesinnn yapacağım.

X