Ibrahim saraçoğlu -kolay hamile kalma kürü

lenaaaaaa lenaaaa..ben de saraçoğlunu aradım 3 aşamalı bi kür uygulaycağız dedi..ben şu an soğankürü çay soğankürü çay yani 1.aşamadayım..yarın 2.çaya başlayacağım inşallah..ama sanırım adet olacağım hissediyorum...sonra aramada sana ne önerdi ?? Ve şu an ne durumdasıın???inşallah hamile ya da bebişin kucağındadır

Merhaba canım. Ben de almayı düşünüyorum bu kürlerden.biraz daha ayrıntılı bilgi verir misin?

bence ümidinizi kesmeyin arkadaşlar,ben hocamın kürleri ile 1.5 yıl sonra hamile kaldım,şuan 7 haftalık hamileyim.bıkmadan usanmadan yapın.bu arada zannetmeyin ki ben hiç bi aşamadan geçmedim.aylarca klomen,2 aşılama,1 tüp bebek hikayem var.31 yaşındayım,evliliğimin 9. yılındayız.rabbim tez zamanda kavuştursun inşallah,beklemek nedir iyi bilenlerdenim yani :)

arkadaşlar ben 7-8 senedir çocuk için uğraşıyorum. En başından 1 hafta önce yaptırdığım teste kadar sonuçlar mükemmel. 2 kez tüp denendi. 5. Gün embriyosu ve kaliteliydi..

Ancak ne yaparsam yapayım. Ol-mu-yor. çevre , aile baskısı yaşanılan sıkıntılar, her ay adet olunca hissedilen kalp ağrısı bunlardan hiç bahsetmiyorum bile. Kabullendim ben bu durumla yaşamayı, dua ediyorum allah'tan güç ve sabır diliyorum.

Bir yandan da inancımı kaybetmeden denemeye devam ediyorum.

Mart ayında ibrahim saraçoğlunun sitesinden kolay hamile kalma kürü aldım. Bu kürde 2 farklı bitki var. Her bitkiden önce soğan kürü yapıp hiç ara vermeden bitkiye geçiyorsunuz.

Fakat bu da işe yaramadı. Geçen ibrahim beyi yine aradım. Bana başka bir kür daha verdi. Bu arada artık ibrahim saraçoğlunun sitesinde satılmayan şey yok gibi maşallah.

Bir yandan bilmediğim ot çöp ne bulduysam içmeye devam ediyorum , bir yandan da olacağı varsa olur boşver diyorum ama boşveremiyorum işte.

Sonuç olarak yeni kürlere başlamam lazım ama o soğan küründen bıktım nefret ettim, hazırlaması ayrı dert içmesi ayrı dert. Heleki çalışan kadınlar için.

Sorum şu saracoglunun web sitesinden bu tarz kür alıp hamile kalmayı başaran var mı ? Yoksa ben yine akınıtya kürek mi çekiyorum.

merhaba,ben şu an ikinci çaya yani civanperçemine geçtim..3 aşamalı bi kür bu...nasip ama ben devam edeceğim saraçoğluna...allah kerim..vesile ne olacak bilemeyiz...

merhaba arkadaşlar. bende ibrahim saraçoğlunun sitesinden kolay hamile kalma kürünü almak istiyorum ama sanırım bazı arkadaşlarda işe yaramamış.başka bir kür verdi bana diye yazmış lena_ acaba o kürde neler var merak ettim.başka kür alıpta kullanan var mı arkadaşlar? ben saraçoğlunun sitesinden telefon açtım ama bir türlü müşteri hizmetlerina bağlanamadım. acaba ibrahim sarçoğluyla yüzyüze mi görüştünüğz nasıl oldu? kürlerde çok ucuz değil aslında.yazın tüp bebek yaptırmayı düşünüyoruz yaza kadar kürlerle filan yumurtalıkları spermleri güçlendirelim diyoruz.

bu yollanan kürlerle ilgili kısa bilgi verirseniz arkadaşlar çok memnun kalırım.

MERHABA ÖNCESİNDE EŞİME SARAÇOĞLU SİTESİNDEN ALDIĞIM KEÇİBOYNUZU KÜRÜNÜ VERDİM.HER AKŞAM DA KEÇİBOYNUZUNU ÇAYINI..SONRA 40GÜN ÖNCE FALAN SARAÇOĞLUNU ARADIM YAKLAŞIK 1 SAAT BOYUNCA..BİZZAT KENDİSİYLE GÖRÜŞTÜM..KADİFE SESLİ MORAL VEREN SSESLE ANLATTI..TAHLİLLERİMİ FALAN SORDU SONRA 3 AŞAMALI Bİ KÜRÜN İLK AŞAMASI İÇİN CAYLARINI ALDIM 230 YA DA 220 HATIRLAMIYORUM..KÜR SOĞAN SUYUYLA BAŞLIYO ARKASINDAN ASLANPENCESİ SONRA SOGAN SUYU ARKASINDA CİVANPERÇEMİ.DIŞARDA 5 TLOLAN BİTKİLER. AMA BU BİTKİLERİN KENDİ İÇNDE DE 40 ÇEŞİDİ VAR..OLSUN BEN YİNE DE RAHATIM aLLAH BUYUK..KENDİSİ DE SÖYLÜYOR KÜR BİTİMİ OLACAK DİYE Bİ ŞEY YOK. 1-2 3-5 AY SONRA DA OLABİLİR DİYO..VE İNANILMAZ FAYDASI VAR..ABLAM İLK SOĞAN SUYUNDAN SONRA HAMİLE KALDI...HER BÜNYENİN CEVABI FARKLI..İNŞAALH ALLAH NASİP EDER HEPİMİZE SAĞLIKLA HAYIRLA...

bence ümidinizi kesmeyin arkadaşlar,ben hocamın kürleri ile 1.5 yıl sonra hamile kaldım,şuan 7 haftalık hamileyim.bıkmadan usanmadan yapın.bu arada zannetmeyin ki ben hiç bi aşamadan geçmedim.aylarca klomen,2 aşılama,1 tüp bebek hikayem var.31 yaşındayım,evliliğimin 9. Yılındayız.rabbim tez zamanda kavuştursun inşallah,beklemek nedir iyi bilenlerdenim yani :)

siz kaçıncı aşamalı kürden sonra hamile kaldınız? 2 aşamada ne öneriyor saraçoğlu??

Merhaba canım. Ben de almayı düşünüyorum bu kürlerden.biraz daha ayrıntılı bilgi verir misin?

MERHABA ÖNCESİNDE EŞİME SARAÇOĞLU SİTESİNDEN ALDIĞIM KEÇİBOYNUZU KÜRÜNÜ VERDİM.HER AKŞAM DA KEÇİBOYNUZUNU ÇAYINI..SONRA 40GÜN ÖNCE FALAN SARAÇOĞLUNU ARADIM YAKLAŞIK 1 SAAT BOYUNCA..BİZZAT KENDİSİYLE GÖRÜŞTÜM..KADİFE SESLİ MORAL VEREN SSESLE ANLATTI..TAHLİLLERİMİ FALAN SORDU SONRA 3 AŞAMALI Bİ KÜRÜN İLK AŞAMASI İÇİN CAYLARINI ALDIM 230 YA DA 220 HATIRLAMIYORUM..KÜR SOĞAN SUYUYLA BAŞLIYO ARKASINDAN ASLANPENCESİ SONRA SOGAN SUYU ARKASINDA CİVANPERÇEMİ.DIŞARDA 5 TLOLAN BİTKİLER. AMA BU BİTKİLERİN KENDİ İÇNDE DE 40 ÇEŞİDİ VAR..OLSUN BEN YİNE DE RAHATIM aLLAH BUYUK..KENDİSİ DE SÖYLÜYOR KÜR BİTİMİ OLACAK DİYE Bİ ŞEY YOK. 1-2 3-5 AY SONRA DA OLABİLİR DİYO..VE İNANILMAZ FAYDASI VAR..ABLAM İLK SOĞAN SUYUNDAN SONRA HAMİLE KALDI...HER BÜNYENİN CEVABI FARKLI..İNŞAALH ALLAH NASİP EDER HEPİMİZE SAĞLIKLA HAYIRLA...

Allahım inşallah tüm isteyenlere çocuk verir .çok teşekkür ederim canım.:emir_bebek:

bence ümidinizi kesmeyin arkadaşlar,ben hocamın kürleri ile 1.5 yıl sonra hamile kaldım,şuan 7 haftalık hamileyim.bıkmadan usanmadan yapın.bu arada zannetmeyin ki ben hiç bi aşamadan geçmedim.aylarca klomen,2 aşılama,1 tüp bebek hikayem var.31 yaşındayım,evliliğimin 9. yılındayız.rabbim tez zamanda kavuştursun inşallah,beklemek nedir iyi bilenlerdenim yani :)

merhaba bebekvar:) kaçıncı aşama kürlerinden sonra hamile kaldınız??

İnş. kürler işe yarar arkadaşlar bende kullanıyorum şuan incir kürü yapoyorum. hergün kaynatıp içiyorum.bakalım sonuç ne olacak.
allah hepimizin yüzünü güldürsün. herkes bebişini kucağına alsın.

İnş. kürler işe yarar arkadaşlar bende kullanıyorum şuan incir kürü yapoyorum. hergün kaynatıp içiyorum.bakalım sonuç ne olacak.
allah hepimizin yüzünü güldürsün. herkes bebişini kucağına alsın.

daha önce kullandığınız kür var mı? yani saraçoğlundan aldığınız??

sanırım psikolojik olarak adet olamıyorum..vücudum resmen tutuyor..her tarafım şiş..27-28 günde bir adet olan ben 30 gündeyim.test yaptım tabi ki negatif...Allahımmmm Yarabbiimmm:)))herkese ve bana sağlıklı hayırlı evlatlar ver:))hamişliğimiz güzel ömrümüz çocuklarla şeen olsun:))

siz kaçıncı aşamalı kürden sonra hamile kaldınız? 2 aşamada ne öneriyor saraçoğlu??

kaçıncı aşamada kaldım bilmiyorum inanki,1.5 yıldır hiç ara vermeden kullandım.aşamalar bitince kürleri bırakmıyorsunuz,hamile kalana kadar devam ediyorsunuz.saraçoğlunun sitesinde bi kadın yazmıştı 3 yıldan sonra hamile kalmış.yani kişiden kişiye değişiyor.kimi ilk aylarda kimi de bizim gibi çok uzun zaman sonra kalabiliyor.sabretmekten başka çare yok,sonuçta tüp bebekte kesin sonuç vermiyor.ben gata yaptırmıştım ilk tüp bebek denememi tam bi işkenceydi.Rabbim beni bi daha tüp bebek yaptırırmasın diye çok dua ettim.iki yıl geçti tüp bebek tedavimin üzerinden bi daha cesaret edememiştim.böyle hayırlıymış demekki,Allah bekleyen isteyen herkese nasip etsin mübarek günler yüzü suyu hürmetine...

kaçıncı aşamada kaldım bilmiyorum inanki,1.5 yıldır hiç ara vermeden kullandım.aşamalar bitince kürleri bırakmıyorsunuz,hamile kalana kadar devam ediyorsunuz.saraçoğlunun sitesinde bi kadın yazmıştı 3 yıldan sonra hamile kalmış.yani kişiden kişiye değişiyor.kimi ilk aylarda kimi de bizim gibi çok uzun zaman sonra kalabiliyor.sabretmekten başka çare yok,sonuçta tüp bebekte kesin sonuç vermiyor.ben gata yaptırmıştım ilk tüp bebek denememi tam bi işkenceydi.Rabbim beni bi daha tüp bebek yaptırırmasın diye çok dua ettim.iki yıl geçti tüp bebek tedavimin üzerinden bi daha cesaret edememiştim.böyle hayırlıymış demekki,Allah bekleyen isteyen herkese nasip etsin mübarek günler yüzü suyu hürmetine...

cevap için teşekkürler..evet ben de siteyi baştan sona okumuştum,hatta kişi o kadar umutsuz ki saraçoğlu kızım sende ışık görmesem başlamazdık evelallah olacak demiş..inşallah bakalım ben 4 gündür leke görüyorum 2 günde geçti adetim yani o 2 günde leke görüyorum adet sancısı vara ama adet görmedim daha..3 gün daha bekleyeceğim duayla sabırla..bakalaım Mevlam büyük nasip her şey...hadi bakalım kürlere devam tabi duaya da:))

sanırım psikolojik olarak adet olamıyorum..vücudum resmen tutuyor..her tarafım şiş..27-28 günde bir adet olan ben 30 gündeyim.test yaptım tabi ki negatif...Allahımmmm Yarabbiimmm:)))herkese ve bana sağlıklı hayırlı evlatlar ver:))hamişliğimiz güzel ömrümüz çocuklarla şeen olsun:))

Amiñnnnnnnn ecmain olsun ınsalh

kızlar selam daha önce yazmıştım bende soğan kürü yapıyorum hatta ilk onbeş gün bitmek üzere ben geçen yıl sarçoğlunun kürlerini almıştım ama kutularını bile açmak nasib olmamıştı şimdi soğan küründen sonra onlarada başlayacağım soğan kürü yaprım ama hiç akıntı vs yaşamadım piko yada kistimde yok hamdolsun... illaki akıntı olmalı mı bilgnz var mı arkadaşlar...

kızlar selam daha önce yazmıştım bende soğan kürü yapıyorum hatta ilk onbeş gün bitmek üzere ben geçen yıl sarçoğlunun kürlerini almıştım ama kutularını bile açmak nasib olmamıştı şimdi soğan küründen sonra onlarada başlayacağım soğan kürü yaprım ama hiç akıntı vs yaşamadım piko yada kistimde yok hamdolsun... illaki akıntı olmalı mı bilgnz var mı arkadaşlar...

neden açmadın kürleri. eger ilk aşamadaysanız zaten o da soğan kürüyle başlıyor..akıntı kişiden kişiye değişiyor ben zaten akıntılı olduğum için çok farketmedimm saraçoğluı 1 aşamanın son kısmındayım ben de..

merhaba arkadaşlar. bende ibrahim saraçoğlunun sitesinden kolay hamile kalma kürünü almak istiyorum ama sanırım bazı arkadaşlarda işe yaramamış.başka bir kür verdi bana diye yazmış lena_ acaba o kürde neler var merak ettim.başka kür alıpta kullanan var mı arkadaşlar? ben saraçoğlunun sitesinden telefon açtım ama bir türlü müşteri hizmetlerina bağlanamadım. acaba ibrahim sarçoğluyla yüzyüze mi görüştünüğz nasıl oldu? kürlerde çok ucuz değil aslında.yazın tüp bebek yaptırmayı düşünüyoruz yaza kadar kürlerle filan yumurtalıkları spermleri güçlendirelim diyoruz.

bu yollanan kürlerle ilgili kısa bilgi verirseniz arkadaşlar çok memnun kalırım.

canım mesaj kutun dolmuş

Arkadaslar 3 kez tup bebek denedik olmadi......esim azosperm oldugu icin tup bebekten baska şansımız yok maalesef. .......saracoglunu bugun aradım detaylı bilgi istedi hersey yolunda sadece yumurta sayisi ve kalitesi az dedim...sebepsiz infertilite dedi ve 3 asamali kur onerdi toplam 765 tl.........daha yeni tup icin 10 bin tl odedik....arastirmadan kullanmak istemiyorum. ......tup yapipta bu kurleri kullanip yumurta kalitesi yada sayısı artan varmı? lutfen yardimci olun arkadaşlar lutfennnnn

Arkadaşlar ben 7-8 senedir çocuk için uğraşıyorum. En başından 1 hafta önce yaptırdığım teste kadar sonuçlar mükemmel. 2 kez tüp denendi. 5. gün embriyosu ve kaliteliydi..

ANCAK ne yaparsam yapayım. OL-MU-YOR. Çevre , aile baskısı yaşanılan sıkıntılar, her ay adet olunca hissedilen kalp ağrısı bunlardan hiç bahsetmiyorum bile. Kabullendim ben bu durumla yaşamayı, dua ediyorum Allah'tan güç ve sabır diliyorum.

Bir yandan da inancımı kaybetmeden denemeye devam ediyorum.

Mart ayında İbrahim Saraçoğlunun sitesinden Kolay Hamile Kalma Kürü aldım. Bu kürde 2 farklı bitki var. Her bitkiden önce soğan kürü yapıp hiç ara vermeden bitkiye geçiyorsunuz.

Fakat bu da işe yaramadı. Geçen ibrahim beyi yine aradım. Bana başka bir kür daha verdi. Bu arada artık ibrahim saraçoğlunun sitesinde satılmayan şey yok gibi maşallah.

Bir yandan bilmediğim ot çöp ne bulduysam içmeye devam ediyorum , bir yandan da olacağı varsa olur boşver diyorum ama boşveremiyorum işte.

Sonuç olarak yeni kürlere başlamam lazım ama o soğan küründen bıktım nefret ettim, hazırlaması ayrı dert içmesi ayrı dert. Heleki çalışan kadınlar için.

Sorum şu SARACOGLUNUN WEB SİTESİNDEN BU TARZ KÜR ALIP HAMİLE KALMAYI BAŞARAN VAR MI ? Yoksa ben yine akınıtya kürek mi çekiyorum.

Bahsettigin kürden bende kullandim ama bir faydasini görmedim

X