idrar testi negatif olupta kan testi pozitif olan varmı?

Kızlar rglim 27 gün gecikti ve doktor reglm 14gün . Fln gecince kan testi yaptı birsey yok dedi ve tarlusal verdi bende kullanarak oldum. 3,5 gün sürdü btti göğsüm cok ağryo.sızce hamilemiyim??

adet günüm gecikti ama evde yaptığımın testler negatif yarın kan testi yaptırmaya gidicem bir umut belki vardır diye
evde test yapıp tek çizgi görüpte kan testinde müjdeli haber alan varmıbilmiyorumkismile
Itibar etme. Benim 20 gun gecmisti 2 kere evde yaptim negatif kanda pozitif cikti ama dusuk oldu maalesef
Sen kan ver.

Kızlar rglim 27 gün gecikti ve doktor reglm 14gün . Fln gecince kan testi yaptı birsey yok dedi ve tarlusal verdi bende kullanarak oldum. 3,5 gün sürdü btti göğsüm cok ağryo.sızce hamilemiyim??
Tarlusal kullanmayin ya.. banada verdiler kullandım meger hamileymissim. Dustuk yaptim. Suan 2 aydir regl olmuyorum dusuk ustune. Ama hic birsey kullanmicam. Kanda negatif cikti. Eve gidince kendi doktoruma gidecegim. Neden bu durumdayim diye. 3 haftadir adet sancisi cekiyorum gelen giden yok.

Tarlusal kullanmayin ya.. banada verdiler kullandım meger hamileymissim. Dustuk yaptim. Suan 2 aydir regl olmuyorum dusuk ustune. Ama hic birsey kullanmicam. Kanda negatif cikti. Eve gidince kendi doktoruma gidecegim. Neden bu durumdayim diye. 3 haftadir adet sancisi cekiyorum gelen giden yok.
Peki seninde mi kanda testnegatif cıkıp verdiler benm 14. Gün fln gecikti kan test negatif olunca verdiler kullandım oldum hani regliim kısa sürünce dedim acaba bişemi vardı

Peki seninde mi kanda testnegatif cıkıp verdiler benm 14. Gün fln gecikti kan test negatif olunca verdiler kullandım oldum hani regliim kısa sürünce dedim acaba bişemi vardı
Yoo ben 20 gun regl gormedigimi diyince kullan dedi.
Suan regl oldum sonunda o da tam yolculuğa ciktigim gun. Esim ilk isimiz dr gitmek olacak dedi. Regl ile birlikte buyuk bir parca geldi. Ne oldugunu anlamadim.
Acaba yine dusuk falanmi oldu yada oluyor ama kanda negatif cikti 3 hafta once. Dr gidince anlicam neler olup bittigini.
Karnim deli gibi agriyor

Kizlar satimla alakali bir sorum var herkes bisey soyledi kafam iyice karisti.benden gecen ayin 28 inde bir damla azicik kan geldi.29 undada ayni( acik yazdim kusura bakmayin) ve ben 28 ini sat kabul ediyordum.ama adetin sokuldugu gun sat kabul edilir gibi bisey duydum.siz ne dusunuyorsunuz benm satim simdi 28 mayis mi adetimin sokuldugu 30 mayis mi ooofff yaa..

Bu durumda bat da degisebilir...bugun bir damla kahverengi akintim oldu(afedersiniz) baska gelen giden yok...testlerde negatif zaten bakalim:KK43:(

X