idrar testi pozitif kan testi negatif

benim adetim 1 hafta geçti.2-3 ay önce adet geckitirici kullanmştm.ondan sonraki ilk adetm çok geckti
bu 2. adetm olcak ama daha olmadım.idrar testi yaptm,çok geç bakmıştım pozitifti.yanlış olablr dediler.bugn gine yaptm silik çıktı.ilk hamileleiğimdede silik di.adetime 1 gün kala kan yaptırdım çıkmadı.şimdi idrarda pozitif.umarım hamileymdir.çok ümitlendk.ilk hamileliğim düşükle sonuçlandı...

bugün sabah 9 dailk idrarım ile gebelik testi yaptım pozitif çıktı adetimde 1 aydır olmadı en son adet tarihim 15 mayıs neyse heveslendim ve hamileliğim kesinleşsin diye koştum sağlık ocağına gittim kan verdim 4.30 da sonucunu almaya gittim ve bana doktor gebelik yok negatif yani demesiyle tepemden aşağı kaynar sular döküldü . neyse ewe geldim benim adın doğum ewinde çalışan bi arkadaşım geldi yanıma üzgün olduğumu görünce bana dediki kızım sen delimisin adetin yok olmadı daha ne üzülüyorsun eğer bebek 2. 3 günlük falansa kanda belli olmaz yarın birgün bidaha gider hstahanede yaptırırız dedi arkadaşlar sizce acaba ümit varmıdır bu işte allahım sana inanıyorum güveniyorum nolursun bebeğimi bana bağışla :'(

bugün sabah 9 dailk idrarım ile gebelik testi yaptım pozitif çıktı adetimde 1 aydır olmadı en son adet tarihim 15 mayıs neyse heveslendim ve hamileliğim kesinleşsin diye koştum sağlık ocağına gittim kan verdim 4.30 da sonucunu almaya gittim ve bana doktor gebelik yok negatif yani demesiyle tepemden aşağı kaynar sular döküldü . neyse ewe geldim benim adın doğum ewinde çalışan bi arkadaşım geldi yanıma üzgün olduğumu görünce bana dediki kızım sen delimisin adetin yok olmadı daha ne üzülüyorsun eğer bebek 2. 3 günlük falansa kanda belli olmaz yarın birgün bidaha gider hstahanede yaptırırız dedi arkadaşlar sizce acaba ümit varmıdır bu işte allahım sana inanıyorum güveniyorum nolursun bebeğimi bana bağışla :'(

cok olmus yazali ama sonucun ne oldu canim insallah bebisini almisindir Emir bebek

kizlarrrr benim bugün adet günüm ne agrim var ne sancim üc gün önce test yaptim ikinci cizgim silik cikti sonra gecen gün tekrarladim yine silik cikti dün kann tahlili yaptirdim doktrm bugün aramami söyledi aradim tam sonuc belli degil Cuma tekrar yapalim dedi ve ultrasyonlada kon etmek istedigini söyledi insallh vardir kimyasal gebelik yada dis gebelik degildir insallah ama gögüs uclarim koyulasti üc gün önce buraya benzer yazilmis ama sonucu kimse yazmamis hamileyim die bu durumda yazanlar sonuc ne oldu :2:

Arkadaşlar Selam benim adetime 3 gün var bugün test aldım pozitif çıktı kocama süprizler hazırladım söledim hastaneye gidelim dedi gittik negatif çıktı :KK43: bizde kan uyuşmazlığı olduğu için doktor kontrol etmemi sölemişti iğne olmam için :KK43: siZce varmıdır nolur akıl verin :KK43:

Selam kzlar bn 3kere catlatma ignesi oldm tutmadi.bu ay kendi haline biraktm hc ilac kullanmadm adet gelmedi adet gununde.iki test yaptm ikiside pozitif ama ertesi gun kanda 1.20 snuc cikti bnm gbi olup sonradan olumlu snuc alan warmi kafam cok karisik

benneyaptımkiadetim her ay düzenli gelmesine rağmen 2 gün gecikti eczaneden bir ucuz birde hassas olan pahalı testlerden aldım 5 dk sonra sonucu okyun diyor testlerde...İşte bir heves dk tutuyorum 3. dk da belirdi 2 . çizgi çok umutlandım gün cumartesi olunca özel hastaneye gidip kan testi yaptırdım hcg değeri 5 in altında ve hamile olmadığım söylendi Adetimin üzerinden şu an 5 gün geçti ve hala gelmedi.Doktora gitsem diye düşünüyorum ama korkuyorum.Böyle bir durumla hiç karşılaşanınız oldumu ? Düzenli kullandığım hiç bir ilaçta yok sonucu buşekilde çıkarsın..Yardımlar için şimdiden teşekkür ederim.
Kizlar merhaba ben evde idrar testi yaptim pozitif çıktı hastanye gidip kan testi yaptırdım beta hcg negatig 180 cikti boyle olupta hamile kalan varmı

Selam kzlar bn 3kere catlatma ignesi oldm tutmadi.bu ay kendi haline biraktm hc ilac kullanmadm adet gelmedi adet gununde.iki test yaptm ikiside pozitif ama ertesi gun kanda 1.20 snuc cikti bnm gbi olup sonradan olumlu snuc alan warmi kafam cok karisik
4 sene gecmis ustunden ama merak ettim suan ben ayni durumdayim. Gebelik yoktu dimi doktor ne yorum yapmisti idrar testinin pozitif cikmasina

Sonucunuz ne ayni durumdayim ama normal yollardan ben tedawi olmadim. Bnmde hep 0.1 cikardi 1.6 cikti kan eczane testleri silik cikio 4 gunum bugun hic gecikmezdi kafam karisti. Sonucunuz ne ?

X