İHANETİN ADI ÖLÜM

Eşine ihanet eder misin?

• Ankete Katılan
    121
  • Anket Kapalı .
Yok ya bnde etkilendim acikcasi hikayeyi begendm sonuna kadarda okudm ama bn intihar edemem ki canim kiymetli yazik degil mi bna ya

Yok ya bnde etkilendim acikcasi hikayeyi begendm sonuna kadarda okudm ama bn intihar edemem ki canim kiymetli yazik degil mi bna ya

Aldatan erkek , ölen kadın.Ya kimse kusura bakmasın da bana acımamış, zevki uğruna beni umursamayan bir adam için niye öleyim?

Bu nedir bir cesit nabiz yoklama mi?))Toplumun nabzi şok şok şok!))
Kopyala yapistir yapmissiniz belli ki..
Neyse yinede cevaplayayım..Dunyaya bir kez geliyorum ve ihanet eden bir adam icin intihar edecek kadar salak degilim..salarim ipini ceker gider niye öleyim ki?

Bunu okuyan erkek hala ayakta kalabiliyorsa insanlığını sorgulamalıdır
Lütfen aynı içerikle birkaç defa konu açmayınız, konuları doğru bölüme açınız, örneğin bu konunuz "alıntı" olması nedeniyle taşındığı bölüme yani Alıntı Yazılar kısmına uygundur.

Resmen kitap okudum
Kadın intikam alayım derken kendini öldürüyor adama yine bisey olduğu yok saçma .

İlle de ben dertten ölcem diye kafaya takacak olsam, önce adamı sonra kendini öldürürdüm... hep kötüler kazanmasın di mi yani...

Sonuna kadar okuduğum için sabrimin ne kadar da ileri düzeyde olduğunu anladım.. :KK59:

Isim yok beni aldatana ceza vermek için kendimi öldürcem enayilik başka bise degil :rolleyes:

Adamın ekmeğine yağ sürmüş olcam kendine yeni manita yapması için :KK60:

X