İki saat sonra boşanıyorum hakkımı helal etmiyorum diyeyim mi?

Aykadarguzel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2022
1.047
1.363
Kızlar bugün boşanıyorum iki saat sonra. Asla hakkımı helal etmediğimi mahkeme huzurunda söylesem mi. Yüzüm çok üzgün duruyor. Ben sahteden gülemem zaten. Nasıl davranayım bilmiyorum. Ne yapayım bilmiyorum. Hiç konuşmadan imzalayıp çıksam mı. Yoksa son bi söz söylesem mi

Kızlar bugün boşanıyorum iki saat sonra. Asla hakkımı helal etmediğimi mahkeme huzurunda söylesem mi. Yüzüm çok üzgün duruyor. Ben sahteden gülemem zaten. Nasıl davranayım bilmiyorum. Ne yapayım bilmiyorum. Hiç konuşmadan imzalayıp çıksam mı. Yoksa son bi söz söylesem mi
Ben çıkışta mesaj atmıştım içimde kalmasın diye..Bitti tüm emeklerim fedekarliklarim haram zehir zıkkım olsun minvalinde 😁

İnşallah bundan sonra huzurlu ve mutlu bir hayatınız olur, karşınıza hep iyi insanlar çıkar🙏 Söylemek sizi rahatlatacaksa söyleyin tabii ama hak bilen, hak nedir idrak edebilen biri olsaydı 2 saat sonra duruşmanız olur muydu? Kendinizi güçsüz hissediyorsanız yanınıza güç verecek birilerini alıp gidin bence.

Sözler, iyi kötü fark etmez, bağ kurar, bir tür temastır.
Bağ kurmaya devam etmek istiyor musunuz?
Teması bırakın, eğer gerçekten anlatıp rahatlamak istiyorsanız, orası bunun için güvenli bir alan değil, duygusal güvenlikten bahsediyorum.
Kendinizi rahat hissettiğiniz yerde, bağırın, ağlayın, sayın, dökün.
Ama o ortam tek bir ‘ah’ı bile hak etmiyor.
Atın imzanızı çıkın.

Çok geçmiş olsun bu arada.
Önünüz ardınızdan berrak ve aydın olsun💛

Sizce sizin bu siteminize üzülür mü? Asla. Me bekliyorsunuz ki? Helallik alamadım diye dövünüp ağlayacak mı? Hiç gerek yok

bence söylememelisin. hakkını helal etme ama bunu söylemene gerek yok bazen sessiz kalmak yeterli oluyor.

X