Ikiz ve üçüz gebeliği olanlar 12.gün beta hcg değerleriniz kaçtı???

:CüvCüv:Canım daha yaptırmadım son 1 günüm kaldı.İnşallah tüm isteyenler olumlu sonuç alırız.

Canım test daha yaptırmadım.Son 1 günümü bekliyorum. İnşallah tüm isteyenler olumlu sonuçlar alırız.

Bişey sorucam arkadaşlar değerleri yüksek çıkıp tek gebelik yaşayan varmı??????????

arkadaşlar merhaba dün kontrolüm vardı ve tek kese göründü bebişim ilk fotoğrafını aldım çok güzel bir duygu Allah her kadına nasip etsin? Buarada 5 haftayken tek kese görüp daha sonra çift kese gören var mı?

arkadaşlar merhaba dün kontrolüm vardı ve tek kese göründü bebişim ilk fotoğrafını aldım çok güzel bir duygu Allah her kadına nasip etsin? Buarada 5 haftayken tek kese görüp daha sonra çift kese gören var mı?

gözün aydın tek olması daha iyi çoğul gebeliklerde düşükler daha fazla oluyor tek gebelikler daha sağlıklı gelişiyor tabi rabbim bilir yinede ama istatisliklere göre yani

hayırlı olsun canım yalnız burda okuduğum kadarı ile ikiz gebelik için değerler düşük değil mi burda herkes çok yüksek değerlerden bahsediyor anlayamadım pek?

canım benim değr de bu gün çıldırdı.14286.77 oldu.çünküüüüüüü 3 tane kese görüldüüüüü:))))))))))

kızlar benim değer 133 çıktı. daha ilk testim.sizce nasıl cevap yazarmısınız

canım sen tek demişsin ama bence bu iş pek belli olmuyo.benim ilk test 20 idi ama bildiğin gibi ben üçüz bekliyorum

benim tek canım. ben bebişistiyoruz un sorusu için yazmıştım :)) bu arada senin 12. gün testin 20 ile mi başlamıştı??? demek ki değerler tekmi çoğul mu konusunda insanı şaşırtabiliyor

benim tek canım. ben bebişistiyoruz un sorusu için yazmıştım :)) bu arada senin 12. gün testin 20 ile mi başlamıştı??? demek ki değerler tekmi çoğul mu konusunda insanı şaşırtabiliyor

evet ben de öyle düşünüyorum .çok yanıltıcı çünkü benim değerlere bakıp kesinlikle tek bebek dediler.bak benim değerleri yazayım.
8.gün: 20
15. gün: 89
22. gün : 359
29 gün: 2746
32. gün:6353
36. gün 14286.77 gördüğün gibi çok fazla bir değerle başlamadım sonlara doğru artmaya başladı ve şimdi üç tane oldukları kesin teyzesi .o yüzden ben bu değerlerin bebiş sayısını verdiğine pek inanmıyorum

evet ben de öyle düşünüyorum .çok yanıltıcı çünkü benim değerlere bakıp kesinlikle tek bebek dediler.bak benim değerleri yazayım.
8.gün: 20
15. gün: 89
22. gün : 359
29 gün: 2746
32. gün:6353
36. gün 14286.77 gördüğün gibi çok fazla bir değerle başlamadım sonlara doğru artmaya başladı ve şimdi üç tane oldukları kesin teyzesi .o yüzden ben bu değerlerin bebiş sayısını verdiğine pek inanmıyorum

hımmm anladım canım ama ne kadar erken başlamışsın test yapmaya :)) iyi cesaret 8.gün hcg yapmışsın. haklısın senin durumuna ve 15.gün değerine bakılırsa hcg ler sayı için güvenilir değil. ben tedavimin başından beri ikizlerim olsun istemiştim yavrularım olmadı ama yiğenlerim oldu :)))

canım zaten benim ilk değerlerime göre tek bebektir dediler.kese görülmeyince dış gebelik olabili dediler.son değerlerim biraz arttı.salı 2746 iken cuma 6533 oldu.ama vajinal ultrasonda iki kese kesin olarak görüldü. ben de gördüm:))))).üçüncüsü ise görünür gibi oldu kayboldu.Yarın yine bakılacak.Doktorum ikiz olduğu kesin salı bakalım üçüz mü dedi.

merhaba bende hamileyim test sonucum 14.üncü gün 845.7 çıktı dr ikiz olabilir dedi perşenbe günü ilkkez ultrasyonla bakılıcak sizinde adetiniz olucakmış gibi agrılarınız oluyormu benim ayakta kaldımda belim ve kasıklarım agrıyor:nazar::nazar::nazar::nazar:

merhaba bende hamileyim test sonucum 14.üncü gün 845.7 çıktı dr ikiz olabilir dedi perşenbe günü ilkkez ultrasyonla bakılıcak sizinde adetiniz olucakmış gibi agrılarınız oluyormu benim ayakta kaldımda belim ve kasıklarım agrıyor:nazar::nazar::nazar::nazar:

evet canım benim ayakta kalınca belimde ve kasıklarım ağrı oluyor.bunlara katlacağız şiddetli bi şey değildir.umarım benim şiddetli değil dinlenince geçiyor.bakalım senin kaç yavrun olacak .Haber verirsen sevinirim

hımmm anladım canım ama ne kadar erken başlamışsın test yapmaya :)) iyi cesaret 8.gün hcg yapmışsın. haklısın senin durumuna ve 15.gün değerine bakılırsa hcg ler sayı için güvenilir değil. ben tedavimin başından beri ikizlerim olsun istemiştim yavrularım olmadı ama yiğenlerim oldu :)))

canım ben de ne gezer o cesaret.ben üniversite hastanesinde yaptırdım.Onlar bana 8. gün gel dedi.sonra bir hafta arayla bakmaya başladılar.dış gebelik riski olunca sıklaştırdılar.şimdi her şey yolunda diye yine haftada bire düştü kontrollerim

canım ben de ne gezer o cesaret.ben üniversite hastanesinde yaptırdım.Onlar bana 8. gün gel dedi.sonra bir hafta arayla bakmaya başladılar.dış gebelik riski olunca sıklaştırdılar.şimdi her şey yolunda diye yine haftada bire düştü kontrollerim

çok tatlısın canım yaaa :)) ama hayret 8.gün çağırıp hcg yapmışlar hani normalde 12. gün baz alınır ya şaşırdım. seni üzmüşler ama neyseki sonu hayırlı Allah a şükür

evet canım benim ayakta kalınca belimde ve kasıklarım ağrı oluyor.bunlara katlacağız şiddetli bi şey değildir.umarım benim şiddetli değil dinlenince geçiyor.bakalım senin kaç yavrun olacak .Haber verirsen sevinirim

cevap yazdığın için çok teşekkür ediyorum perşenbe günü sonucu yazarım :emir_bebek::emir_bebek:

kızlar doktorum bana tek dedi ama bakıyorum 12.gün 130 olan ikiz hamilee..benimki annesinin babasının bir tanesi olsun hayırlısıyla kucağımıza alalım.herkese nasip etsin

X