İlk Buluşma

EscobarCesur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2018
2.308
2.333
26
Merhaba, umarım iyisinizdir.Ben kasımdaki ara tatilde internetten tanıştığım kişi ile buluşcağım,3 aydır konuşuyoruz.İlk kez yüz yüze görüşeceğiz.İlk buluşmada nelere dikkat etmeliyim,sizce nasıl giyinmeliyim,ilk buluşmada sarılma mı yoksa tokalaşma mı olmalı?

Merhaba, umarım iyisinizdir.Ben kasımdaki ara tatilde internetten tanıştığım kişi ile buluşcağım,3 aydır konuşuyoruz.İlk kez yüz yüze görüşeceğiz.İlk buluşmada nelere dikkat etmeliyim,sizce nasıl giyinmeliyim,ilk buluşmada sarılma mı yoksa tokalaşma mı olmalı?
Ay uzun zaman oldu şu heyecanı yaşamayalı ya 😍 stratejiden uzak, içinden geleni desem?

Asla yeni bir kıyafet giyme. Her giydiğinde güzel hissettiğin bir kıyafet giy. Ben olsam şu mevsimde bele oturan yakası dik olmayan küçük çiçekli bir elbise ve deri biker ceket giyerim hem salaş hem özenli hem de erkeklerin fiks bayıldığı bi tarz. Yne ben olsam tokalaşma artı hafif sarılma karışımını tercih ederim. Biraz da karşı tarafın elektriğine bakmak lazım adam sarılmak için atılırsa toka yapmak ret gibi olur. Güzel bir küpe ya da büyük bir yüzük aklında kalır ve asla naturel olmayan renklerde mavi sarı gibi ojeler kullanmayın pembeyle kırmızı arası tonlar iyidir. Ahahaha resmen kendim gidecek kadar motive oldum

Kalabalık bir yerde buluşmaya özen gösterin öncelikle : (
Bence tokalaşmak çok resmi, sarılabilirsiniz karşı tarafın tepkisine göre. Bu sene H&Mde çıkan bir elbise var, internette de baya paylaşılmıştı. Kalın kumaşlı kısa bir elbise görmüşsünüzdür belki, biraz pahalı ama ona benzer kazak elbiseler altına da çizme giyebilirsiniz, hoş durur bencee <3

Asla yeni bir kıyafet giyme. Her giydiğinde güzel hissettiğin bir kıyafet giy. Ben olsam şu mevsimde bele oturan yakası dik olmayan küçük çiçekli bir elbise ve deri biker ceket giyerim hem salaş hem özenli hem de erkeklerin fiks bayıldığı bi tarz. Yne ben olsam tokalaşma artı hafif sarılma karışımını tercih ederim. Biraz da karşı tarafın elektriğine bakmak lazım adam sarılmak için atılırsa toka yapmak ret gibi olur. Güzel bir küpe ya da büyük bir yüzük aklında kalır ve asla naturel olmayan renklerde mavi sarı gibi ojeler kullanmayın pembeyle kırmızı arası tonlar iyidir. Ahahaha resmen kendim gidecek kadar motive oldum
Bu kıyafet ve altına siyah çizme düşünüyorum.Hafif bir makyaj düşünüyorum.

Eklentiler

• IMG_20231104_191940.jpg
    IMG_20231104_191940.jpg
    34,8 KB · Görüntüleme: 266
Kalabalık bir yerde buluşmaya özen gösterin öncelikle : (
Bence tokalaşmak çok resmi, sarılabilirsiniz karşı tarafın tepkisine göre. Bu sene H&Mde çıkan bir elbise var, internette de baya paylaşılmıştı. Kalın kumaşlı kısa bir elbise görmüşsünüzdür belki, biraz pahalı ama ona benzer kazak elbiseler altına da çizme giyebilirsiniz, hoş durur bencee <3
Elbisenin fotoğrafını görürseniz paylaşır mısınız?

Bu kıyafet ve altına siyah çizme düşünüyorum.Hafif bir makyaj düşünüyorum.
Bence çizme kapatır bir de opak çorap giymek zorunda kalırsınız çok kış durur. Hafif topuklu makısen tarzı. İr ayakkabı tercih etseniz. Çorap giymenize de gerek kalmaz üstüne de bir ceket hem genç hem hafif olur

Bence çizme kapatır bir de opak çorap giymek zorunda kalırsınız çok kış durur. Hafif topuklu makısen tarzı. İr ayakkabı tercih etseniz. Çorap giymenize de gerek kalmaz üstüne de bir ceket hem genç hem hafif olur
Siz nerde yaşıyorsunuz, kasımın sonunda buz tutuyor benim yaşadığım yer kışlık dursun tabi : D

Sizi ilişki koçu Adil Yıldırım'a yönlendirelim :halay::KK70:Hoppa

Vallahi o kadar saçma yorumlarda bulunmuş ki devam edemedim.
En uzun süren son üç ilişkimde de ilk buluşmaya geç kalan bendim (hatta birinde öyle geç kalmıştım ki trde hattı kapalı diye bir kafeye girip wifi istemişti,bana ulaşmak için) birine 'cok özür dilerim, söz kendimi affettirmek için sana dondurma alicam' yazmıştım, sonra bir şey olmamış gibi buluştuk, adil yıldırımin önerisinde ki gibi yüzünde sahte gülümseme 'biliyor musun bu bir kez olur, ikinci kere asla beklemem' ne pasif agresif bir tavır. Beni de bekletiyorlar, telefonda kkda oyalaniyorum. Öldüm mü yani, ne olacak 😅 adamın önerisi; sahte gülücükle laf sok
İkinci önerisi konuşma dinle, sen konuş derse 'ben iyi bir dinleyiciyim' de 'sen konuş ben dinlerim' de...Ne saçma , kasinti kasinti hareketler. Ben ilk bulusmalarda ekseriyetle bıcır bıcır konusurum, zaten bir ortak noktamız vardir oradan konu açarım onu da konustururum falan. 'Ben iyi bir dinleyiciyim' diyip sussa flörtüm 'mal heralde , anlatacak bi seyi yok' diye düşünürüm.

Bir de bu adamın tavsiyesine uyup Kasım kasım karsilanlar mi var ya?
Ne saçma
Bence konu sahibi dinlemesin bile videoyu.
Kendi gibi olsun . Zaten adamla aylardır konusuyor, az çok birbirinin dilinden anlıyorlardir.
Bol bol yürüyüş yapsınlar , senkronize adımlarla yürürken konuşmak tuhaf bir sekilde insanları yakinlastiriyor:) ilk günün tuhaf suskunluğunun önüne geçmek için bir aktiviteye gidilebilir. Bir obje olursa en azından ilk utangacliklar atılabilir. Konuşulacak konu bulunamazsa o şeyden konuşulur vs.
Bir de adam senin şehrine gelecekmiş, planıni güzel yap. Birbriine yakın mesafede keyifli birkaç yer bul , bir kafeye gidip 'eee ne yapsak, şimdi je yapsak, ne istersin ne yapalım' falan deme, güzel bir gün geçirin.
Zaten konusuyorsunuz kaç aydır, elbet iyi geçer. Çok da kasma, doğal ol yeter

İçimden geldiği gibi davranmak istiyorum ama ilk bulusma olduğu için de heyecandan saçmalamak istemiyorum.
Yukarda arkada yazmış ona katılıyorum ama. Yeni değil ama sevdiğiniz, içinde kendinizi güzel hissettiğiniz kıyafetler doğru fikir. Zaten telaşla kombinler iyi olmuyor genelde yeni alayım dediğinde insan. Saç, makyaj da hiç denemediklerinizden kaçının bence daha iyi olsun kafasında. Tavırları aranızdaki enerji belirler, ilk an ben sarılmazdım ama sanırım, bir toka yalandan iki yanaktan öpücük tamam.

öncelikle hayırlı olsun :)
kaç yaşındasınız ? yani internet tanışmaları bana çok sıkıntılı geliyor, benimde böyle bi ortamda tanışmışlığım olan birinin daha sonra çok kötü biri olduğunu gördüm (gençlik zamanında buluşmuştum) bir de 3 ay çok az değil mi? yani nasıl bu kadar emin olabildiniz bu kişiden?

X