İlk Buluşma

öncelikle hayırlı olsun :)
kaç yaşındasınız ? yani internet tanışmaları bana çok sıkıntılı geliyor, benimde böyle bi ortamda tanışmışlığım olan birinin daha sonra çok kötü biri olduğunu gördüm (gençlik zamanında buluşmuştum) bir de 3 ay çok az değil mi? yani nasıl bu kadar emin olabildiniz bu kişiden?
26 yaşındayım,dürüst biri olduğunu düşünüyorum.Her gün mesajlaşırız,arayıp konuşuruz.Ben aslında buluşmak için Ocak ayının uygun olduğunu düşünmüştüm ama burada çoğu kişi niye o kadar geç buluşuyorsunuz diyince Kasım'da bulusmanin uygun olacağını düşündüm.

Vallahi o kadar saçma yorumlarda bulunmuş ki devam edemedim.
En uzun süren son üç ilişkimde de ilk buluşmaya geç kalan bendim (hatta birinde öyle geç kalmıştım ki trde hattı kapalı diye bir kafeye girip wifi istemişti,bana ulaşmak için) birine 'cok özür dilerim, söz kendimi affettirmek için sana dondurma alicam' yazmıştım, sonra bir şey olmamış gibi buluştuk, adil yıldırımin önerisinde ki gibi yüzünde sahte gülümseme 'biliyor musun bu bir kez olur, ikinci kere asla beklemem' ne pasif agresif bir tavır. Beni de bekletiyorlar, telefonda kkda oyalaniyorum. Öldüm mü yani, ne olacak 😅 adamın önerisi; sahte gülücükle laf sok
İkinci önerisi konuşma dinle, sen konuş derse 'ben iyi bir dinleyiciyim' de 'sen konuş ben dinlerim' de...Ne saçma , kasinti kasinti hareketler. Ben ilk bulusmalarda ekseriyetle bıcır bıcır konusurum, zaten bir ortak noktamız vardir oradan konu açarım onu da konustururum falan. 'Ben iyi bir dinleyiciyim' diyip sussa flörtüm 'mal heralde , anlatacak bi seyi yok' diye düşünürüm.

Bir de bu adamın tavsiyesine uyup Kasım kasım karsilanlar mi var ya?
Ne saçma
Bence konu sahibi dinlemesin bile videoyu.
Kendi gibi olsun . Zaten adamla aylardır konusuyor, az çok birbirinin dilinden anlıyorlardir.
Bol bol yürüyüş yapsınlar , senkronize adımlarla yürürken konuşmak tuhaf bir sekilde insanları yakinlastiriyor:) ilk günün tuhaf suskunluğunun önüne geçmek için bir aktiviteye gidilebilir. Bir obje olursa en azından ilk utangacliklar atılabilir. Konuşulacak konu bulunamazsa o şeyden konuşulur vs.
Bir de adam senin şehrine gelecekmiş, planıni güzel yap. Birbriine yakın mesafede keyifli birkaç yer bul , bir kafeye gidip 'eee ne yapsak, şimdi je yapsak, ne istersin ne yapalım' falan deme, güzel bir gün geçirin.
Zaten konusuyorsunuz kaç aydır, elbet iyi geçer. Çok da kasma, doğal ol yeter
Bekletme konusuna herhangi bir olay yaşadığında diye girmiyor ki. Seni saçma bir sebepten bekletiyorsa anlamında söylemiş. Yoksa insanız sonuçta her şey olabilir. Bir de iyi bir dinleyiciyim demek , sadece susup konuşmamak anlamına gelmiyor ki. Adama kendini rahat ifade etmesi için söylenen bir şey. Her iki tarafta iletişim halinde olmalı tabi ki. Bu konuda bir kaç videosu daha var. Güler yüzlü olun enerji önemlidir falan onlardan bahsediyor. Bazı söyledikleri bize uymuyor gibi ama yine ufak tefek taktikleri mantıklı geliyor ya. 😀

Bekletme konusuna herhangi bir olay yaşadığında diye girmiyor ki. Seni saçma bir sebepten bekletiyorsa anlamında söylemiş. Yoksa insanız sonuçta her şey olabilir. Bir de iyi bir dinleyiciyim demek , sadece susup konuşmamak anlamına gelmiyor ki. Adama kendini rahat ifade etmesi için söylenen bir şey. Her iki tarafta iletişim halinde olmalı tabi ki. Bu konuda bir kaç videosu daha var. Güler yüzlü olun enerji önemlidir falan onlardan bahsediyor. Bazı söyledikleri bize uymuyor gibi ama yine ufak tefek taktikleri mantıklı geliyor ya. 😀
Adamın dediği bu iste, biraz beklediysen bir şey yokmuş gibi konuşma, yüzünde gülümseme ile bunun ikincisi olmaz de, özgüvenli olduğunu anlasın falan. Nefret ederim yüzünde gülümseme ile direkt söylemeden , yalandan gülüp laf sokan,pasif agresif insandan. Tam türk eltisi gorumceis hareketi 🤭Bence hiç de özgüvenli görünmez bu cümleyi kuran kız. Tam tersi görünür hatta.
Bir de "konuşma, sen dinle, o davet etti bırak o kendini anlatsın" diyor. Ne bileyim ya çok kasıntı kasıntı örnekler.
Diğer videolarını açıkçası hiç izlemedim, benim sevgilim gibi kapalı alanda şapka takan erkeklere gıcık oluyorum 😅 hayatımda bir tane var bir de adamı izleyeyip dozumu aşmayayim 🤭🤭

bir de 3 ay çok az değil mi? yani nasıl bu kadar emin olabildiniz bu kişiden?
E bulusmadigi, neye benzediğini bilmediği insanla üç ay konuşması, ona tüm hayatını açması, sevgi sözcükleri kullanması daha saçma değil mi?
Emin değil ki kişiden, buluşacak bakacak. Olursa ne ala

bir de 3 ay çok az değil mi? yani nasıl bu kadar emin olabildiniz bu kişiden?
sanal ortamda yüz yüze gelmeden isterse 1 sene konuşsun, asla emin olamaz insan asla
yan yanayken emin olmak imkansız sanaldan nasıl olsun?
kimse kimesen emin olamaz bence 50 senelik eşi bile olsa.
en güzeli sanalda tanışma olduktan sonra imkanlar dahilinde maksimum 3-4 hafta içinde buluşulmalı.
insanlar birbirini kanlı canlı görmeli
hoşuna giderse devam etmeli, gitmezse etmemeli

öncelikle adil yıldırım denen şarlatanı salla , sakın videosunu falan izleme
adam o kadar özgüvensiz ki aslında , kelliğini şapka ile gizliyor
kendiyle barışık değil bi kere bile şapkasız görmedim
kelsen kelsindir yani çaresi de var saç ekimi, protez saç gibi

neyse onu boşver sen :)
ben yeni kıyafet almandan yana değilim
normal zamandaki gibi bi makyaj yaparsın
normalde giyindiğin gibi giyinir gidersin özensiz olma yeter ama ekstra özenmeye de gerek yok
günü planlayabilmek önemli , artık nerelere gideceksiniz onları senin planlaman lazım
atıyorum sabah kahvaltısı x'te, sonrasında şuraya geçeriz, öğleden sonra buraya gideriz gibisinden
bundan sonrası aradaki enerjiye göre şekillenir zaten
hesap ödeme konusunda dikkatli olmanı tavsiye ederim sakın sen hesap ödeme
ilk buluşma bu, erkeğin ödemesi lazım
bununla alakalı en ufak bi pürüz görürsen kaç

Tam türk eltisi gorumceis hareketi 🤭
:KK70:Daha güzel anlatılamazdı.
Adamın dediği bu iste, biraz beklediysen bir şey yokmuş gibi konuşma, yüzünde gülümseme ile bunun ikincisi olmaz de, özgüvenli olduğunu anlasın falan. Nefret ederim yüzünde gülümseme ile direkt söylemeden , yalandan gülüp laf sokan,pasif agresif insandan. Tam türk eltisi gorumceis hareketi 🤭Bence hiç de özgüvenli görünmez bu cümleyi kuran kız. Tam tersi görünür hatta.
Bir de "konuşma, sen dinle, o davet etti bırak o kendini anlatsın" diyor. Ne bileyim ya çok kasıntı kasıntı örnekler.
Diğer videolarını açıkçası hiç izlemedim, benim sevgilim gibi kapalı alanda şapka takan erkeklere gıcık oluyorum 😅 hayatımda bir tane var bir de adamı izleyeyip dozumu aşmayayim 🤭🤭
Bana göre kötü durmuyor ya şapka ya da gözüm alıştı 😀

Bu elbiseyi internette ne yazarak bulabiliriz?
Kodunu bilemiyorum ama tiktoka viral h&m dress yazarsanız elbise direkt çıkar, yorumlardan da kodunu bulabilirsiniz
Bildiğim kadarıyla türkiyede tükenmiş ama : (
Ben 2. El uygulamasından buldum, biraz daha pahalıya koymuşlar ama çok beğendiyseniz oralardan alabilirsiniz <3

Yukarda arkada yazmış ona katılıyorum ama. Yeni değil ama sevdiğiniz, içinde kendinizi güzel hissettiğiniz kıyafetler doğru fikir. Zaten telaşla kombinler iyi olmuyor genelde yeni alayım dediğinde insan. Saç, makyaj da hiç denemediklerinizden kaçının bence daha iyi olsun kafasında. Tavırları aranızdaki enerji belirler, ilk an ben sarılmazdım ama sanırım, bir toka yalandan iki yanaktan öpücük tamam.
O an akışa bırakacağım,o elini uzatırsa tokalaşırız.Sarılmak için hamle yaparsa sarılırım.O günün hava durumuna göre sanırım kombinin değişir.

Ay ne güzel heyecanlar bunlar ya 🫣 tadını çıkar valla bu zamanların tadı sonra olmuyor 😅😅🙈🙈

Elini cebine atma bırak ödesin ilk buluşma bu centilmenlik yapmalı. Hesap ödetirse, alman usulü yaparsa direkt engel 🤣

Vallahi o kadar saçma yorumlarda bulunmuş ki devam edemedim.
En uzun süren son üç ilişkimde de ilk buluşmaya geç kalan bendim (hatta birinde öyle geç kalmıştım ki trde hattı kapalı diye bir kafeye girip wifi istemişti,bana ulaşmak için) birine 'cok özür dilerim, söz kendimi affettirmek için sana dondurma alicam' yazmıştım, sonra bir şey olmamış gibi buluştuk, adil yıldırımin önerisinde ki gibi yüzünde sahte gülümseme 'biliyor musun bu bir kez olur, ikinci kere asla beklemem' ne pasif agresif bir tavır. Beni de bekletiyorlar, telefonda kkda oyalaniyorum. Öldüm mü yani, ne olacak 😅 adamın önerisi; sahte gülücükle laf sok
İkinci önerisi konuşma dinle, sen konuş derse 'ben iyi bir dinleyiciyim' de 'sen konuş ben dinlerim' de...Ne saçma , kasinti kasinti hareketler. Ben ilk bulusmalarda ekseriyetle bıcır bıcır konusurum, zaten bir ortak noktamız vardir oradan konu açarım onu da konustururum falan. 'Ben iyi bir dinleyiciyim' diyip sussa flörtüm 'mal heralde , anlatacak bi seyi yok' diye düşünürüm.

Bir de bu adamın tavsiyesine uyup Kasım kasım karsilanlar mi var ya?
Ne saçma
Bence konu sahibi dinlemesin bile videoyu.
Kendi gibi olsun . Zaten adamla aylardır konusuyor, az çok birbirinin dilinden anlıyorlardir.
Bol bol yürüyüş yapsınlar , senkronize adımlarla yürürken konuşmak tuhaf bir sekilde insanları yakinlastiriyor:) ilk günün tuhaf suskunluğunun önüne geçmek için bir aktiviteye gidilebilir. Bir obje olursa en azından ilk utangacliklar atılabilir. Konuşulacak konu bulunamazsa o şeyden konuşulur vs.
Bir de adam senin şehrine gelecekmiş, planıni güzel yap. Birbriine yakın mesafede keyifli birkaç yer bul , bir kafeye gidip 'eee ne yapsak, şimdi je yapsak, ne istersin ne yapalım' falan deme, güzel bir gün geçirin.
Zaten konusuyorsunuz kaç aydır, elbet iyi geçer. Çok da kasma, doğal ol yeter
İnşallah güzel geçer ya,kasmayıp olduğum gibi davranacağım.

X