İlk Buluşma

Kodunu bilemiyorum ama tiktoka viral h&m dress yazarsanız elbise direkt çıkar, yorumlardan da kodunu bulabilirsiniz
Bildiğim kadarıyla türkiyede tükenmiş ama : (
Ben 2. El uygulamasından buldum, biraz daha pahalıya koymuşlar ama çok beğendiyseniz oralardan alabilirsiniz <3
Tamamdır, teşekkür ederim 🤗🤗

Bekletme konusuna herhangi bir olay yaşadığında diye girmiyor ki. Seni saçma bir sebepten bekletiyorsa anlamında söylemiş. Yoksa insanız sonuçta her şey olabilir. Bir de iyi bir dinleyiciyim demek , sadece susup konuşmamak anlamına gelmiyor ki. Adama kendini rahat ifade etmesi için söylenen bir şey. Her iki tarafta iletişim halinde olmalı tabi ki. Bu konuda bir kaç videosu daha var. Güler yüzlü olun enerji önemlidir falan onlardan bahsediyor. Bazı söyledikleri bize uymuyor gibi ama yine ufak tefek taktikleri mantıklı geliyor ya. 😀
Bazı taktikleri bana da mantıklı geliyor.

öncelikle adil yıldırım denen şarlatanı salla , sakın videosunu falan izleme
adam o kadar özgüvensiz ki aslında , kelliğini şapka ile gizliyor
kendiyle barışık değil bi kere bile şapkasız görmedim
kelsen kelsindir yani çaresi de var saç ekimi, protez saç gibi

neyse onu boşver sen :)
ben yeni kıyafet almandan yana değilim
normal zamandaki gibi bi makyaj yaparsın
normalde giyindiğin gibi giyinir gidersin özensiz olma yeter ama ekstra özenmeye de gerek yok
günü planlayabilmek önemli , artık nerelere gideceksiniz onları senin planlaman lazım
atıyorum sabah kahvaltısı x'te, sonrasında şuraya geçeriz, öğleden sonra buraya gideriz gibisinden
bundan sonrası aradaki enerjiye göre şekillenir zaten
hesap ödeme konusunda dikkatli olmanı tavsiye ederim sakın sen hesap ödeme
ilk buluşma bu, erkeğin ödemesi lazım
bununla alakalı en ufak bi pürüz görürsen kaç
Kendi hesabımı kendim öderim demeyi planlıyordum öncesinde.

Ba bak geliyor şimdi öncelikle evet yukarıda denildigi gibi masumiyet göstergesi kucuk cicekli cok acık olmayan ama acık tarlı bir elbise diz hizasında . Hem hanum hanımcık hem de cool uzerine kot veya gomlek tarzı bir hırkca ceket. Saclar arkaya dogru salık dogaltaranmıs olsun dadece. tatlı bir kupe halka olabilir. Lutfen fondaten vs doldurma yuzunu goz altlarında renklik varsa kapatabilirsin. Rimel. Ve goz farı kahve tonlrı olursa herzaman goz rengi belirgin olur. Dudakta da yine nude tonlar ve parlatıcı. Yanaklarda seftali tonları allık e tabi burnuna da. Biraz allık utangac kızarmıs bir ifade olsun. Tırnaklar temiz özenli olsun. Masum ama şımarıkımsı bir kız ol snsmfksg ya olur ya genelde ask yemini, baglanmak yok bu tarz filmlerdeki kızlar gibilwr erkekleri cekiyor hem duygusal hem seksel. Tokalasırken much much degilde yanaklarını degdirerek ve gogusler kalbine denk gelecek sekilde ensesine temas ederek hafif sarıl. Geri cekilşrken ya gözlerine bak ya da omuxlarına bak masumca djsjf ay hanım hanımcık ol işte yaa sende hersey tamamdır zaten de karsındaki cocyk neci seri katilmi hırsızmı narsistmi bagımlımj psikopatmj nasıl anlıycanki emin misin bulusacak kadar duzgun biri olduguna? Bizim arkadasta netten polis kıyafetleri alıp ha bire polismiş gibi pozlar veren birine kapılmıstj cocuk beyaz esya dukkanında depoda calısıyormys aslında ama aylarca kandırdı kızı oyle bişey cıkmaz insallah

Ba bak geliyor şimdi öncelikle evet yukarıda denildigi gibi masumiyet göstergesi kucuk cicekli cok acık olmayan ama acık tarlı bir elbise diz hizasında . Hem hanum hanımcık hem de cool uzerine kot veya gomlek tarzı bir hırkca ceket. Saclar arkaya dogru salık dogaltaranmıs olsun dadece. tatlı bir kupe halka olabilir. Lutfen fondaten vs doldurma yuzunu goz altlarında renklik varsa kapatabilirsin. Rimel. Ve goz farı kahve tonlrı olursa herzaman goz rengi belirgin olur. Dudakta da yine nude tonlar ve parlatıcı. Yanaklarda seftali tonları allık e tabi burnuna da. Biraz allık utangac kızarmıs bir ifade olsun. Tırnaklar temiz özenli olsun. Masum ama şımarıkımsı bir kız ol snsmfksg ya olur ya genelde ask yemini, baglanmak yok bu tarz filmlerdeki kızlar gibilwr erkekleri cekiyor hem duygusal hem seksel. Tokalasırken much much degilde yanaklarını degdirerek ve gogusler kalbine denk gelecek sekilde ensesine temas ederek hafif sarıl. Geri cekilşrken ya gözlerine bak ya da omuxlarına bak masumca djsjf ay hanım hanımcık ol işte yaa sende hersey tamamdır zaten de karsındaki cocyk neci seri katilmi hırsızmı narsistmi bagımlımj psikopatmj nasıl anlıycanki emin misin bulusacak kadar duzgun biri olduguna? Bizim arkadasta netten polis kıyafetleri alıp ha bire polismiş gibi pozlar veren birine kapılmıstj cocuk beyaz esya dukkanında depoda calısıyormys aslında ama aylarca kandırdı kızı oyle bişey cıkmaz insallah
Dürüst biri olduğunu düşünüyorum,herhangi bir yalanını yakalamadım.Düşünceli,samimi biri.Umarım yan yana gelince de enerjimiz tutar.

Niye böyle çiğ bir cümle kuracaksin ki?
Kkda erkeği sponsoru olarak kullanan kadinlara en çok ben söylenirim, baktın işler yolunda gitmiyor diğer buluşmayı istemiyorsun öde tabii, borçlu kalma.
ama neden güzel bir ilk buluşmada bir mekana oturmadan 'ben kendi hesabimi öderim' diyeceksin ki?
Hem kaba bir davranış hem de ne alaka yani

Yeni kıyafet almayın neyiniz varsa onu giyin, her zaman ki gibi görünün öyle kendinizi daha iyi hissedersiniz. İlk buluşmada hesabı erkek öder kendi hesabımı öderim demek çirkin bir davranış bence. Sonra sizde ödeyeceksiniz tabi ama başta erkek ödemeli. Flört mü ediyorsunuz şu anda? Aranızdaki enerjiye göre ister sarılırsınız, ister öpüşürsünüz şunu yapacağım diye düşünmeyin. Belki hiç hoşlanmayacaksınız bir daha görüşmek istemeyeceksiniz belki de inanılmaz bir çekim olacak güzel heyecanlar bunlar.

Elbise güzel fakat ilk buluşma için kasıntı bence , resmî ve zorlama olmuş gibi , daha doğal günlük hayattan bişeyler kombinleseniz daha doğru olur
Kimse yazmamış diye şaşırdım ben de. İş görüşmesine gidiyor gibi fazla resmî bir elbise. Siyah çizme falan demiş bir de konu sahibi. Bu kadar heyecanlı istekli gideceğin görüşme için fazla koyu ve resmi bir kıyafet. Günlük şık bir şeyler giyin

ilişkiler konusunda pek tecrübeniz yok herhalde :)
bu normal çünkü epey de gençsiniz
sakın öyle bişey yapmayın
bu cümleyi ise ASLAA kurmayın
böyle bi cümle kurulmaz :)
hesap bölüşme veya sırayla ödeme işleri karşı tarafı biraz tanıdıktan sonra olabilir
karşınızda bir erkek var
bırakın size biraz kadın gibi hissettirsin, kendini de erkek gibi hissetsin
rol çalmayın :)
adamın centilmenlik yapmasına müsade etmek lazım
erkekler kendilerini yeterli görmek isterler , buluştuğu kadına bişeyler ısmarlamakta bunlardan biridir
üzerinize ev araba yapmıyor sonuçta alt tarafı bi yemek bi kahve ödeyecek, ödemeli

Niye böyle çiğ bir cümle kuracaksin ki?
Kkda erkeği sponsoru olarak kullanan kadinlara en çok ben söylenirim, baktın işler yolunda gitmiyor diğer buluşmayı istemiyorsun öde tabii, borçlu kalma.
ama neden güzel bir ilk buluşmada bir mekana oturmadan 'ben kendi hesabimi öderim' diyeceksin ki?
Hem kaba bir davranış hem de ne alaka yani
ben hesabımı ödemesine izin vermiyorsam adamı bi daha görmek istemiyorumdur
net
hesap ödemesine itiraz etmiyorsam ve bu centilmence hareketi hoşuma gitmişse
bi sonraki buluşma garanti demektir benim açımdan

Benim de benimkine gözüm alisti, bir de rahmetli dedemin kasketine benzer şeyler takıyor. S sino2023 un dediği gibi kelsen kelsindir yani ne bu saklama telaşi 😂
tarz olarak takmak başka
kelini saklamak için takmak başka :KK70:
bi de bu böyle üstünde A harfi olan şapka takıyor eskiden savaş ay vardı a takımı diye program yapardı
o takardı öyle üstünde A yazan şapkalardan

İstanbul. Bu sabah bile burada çıplak bacak üstü trençkot giyiyordu kızlar. Ben temkinli olayım diye kısa bot giydim cidden fazla geldi
Biz hala şortlarla geziyoruz ya. Bu sene kış gelmeyecek sanıyorum.
Ankaranın en tepesinde olduğum için garip geldi, kasımın sonunda evde soğuktan donmayı bekliyor oluyoruz genelde sşmxwğxösx

X