İlk deneme aşılama

yaaa ne güzel Allah kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻 ne gibi belirtileriniz olmuştu benim bugün 7.günüm aşılamada, hala devam eden kasık ağrılarım mevcut
İlk 4 5 gün belim agrıdı sonrada adet sancısı oldu hatta bildiğin adet oldum sandım olmadı sandım ki cumartesi test yaptım çıktı çok şükür

İşlemi yaptı doktorum öyle yatmamı söyledi 40 dk kadar yattım kıpırdamadan ve hemşire gelip kaldırayım seni dedi ben kalkarım falan demiştim ama o ince boyu hala duruyormuş aslında 40dk boyunca öyle anlatayım yani size anlamıyorsunuz bile korkunuz olmasın hiç
Allah razı olsun içimi çok rahatlattınız çataldan muayene olmakdan korkmuyorum tek korkun borunun içeri girerken açtı vermesiydi spermi enjekte ederkende saniyelik düzü olur diye düşünüyorum çok çok tşk ediyorum anestezi isteyecektim beni gevşettiniz inş dizinde benimde herkesin işlemi başarılı olur çok amin

Açıkçası ben kimseye aşılama tavsiye etmiyorum. 2-3 defa yaptırdım yaşımda büyük değil sıkıntıda yok ama başarı oranı %15 - %20 . Bence boşa maliyet. Keşke 1 defa yaptırdıktan sonra diğerlerini yaptırmasaydım. Benim tutmadı inşallah sizinki tutar yinede

X