İlk deneme aşılama

Allah razı olsun içimi çok rahatlattınız çataldan muayene olmakdan korkmuyorum tek korkun borunun içeri girerken açtı vermesiydi spermi enjekte ederkende saniyelik düzü olur diye düşünüyorum çok çok tşk ediyorum anestezi isteyecektim beni gevşettiniz inş dizinde benimde herkesin işlemi başarılı olur çok amin
Yok hiç korkmayın anestezi falan gerek yok bence 30 sn falan sürüyor enjekte etmesi inanın o küçük boru hissedilmiyor o kadar ince ki görünce anlayacaksınız zaten inanın :) Allah hepimizden razı olsun umarım olumlu sonuç alırsınız 🙏🏻 buradan yazarsanız da çok mutlu olurum 🌺

Daha erken canım benim aşılama günüylü birlikte 12 gün çıktı
Peki ovitrelle iğne vurulmuş muydunuz aşılama öncesi ? Sorma sebebim iğne etkisi de olduğu için test yapmadım hiç daha erken diye malum iğnenin etkisi 10/11 gün sonra geçiyor diyorlar

Peki ovitrelle iğne vurulmuş muydunuz aşılama öncesi ? Sorma sebebim iğne etkisi de olduğu için test yapmadım hiç daha erken diye malum iğnenin etkisi 10/11 gün sonra geçiyor diyorlar
evet canım pazar sabah 6 da vuruldum 4 aralık pazarteside aşılama oldu 16 aralıktada 2 çizgi gördüm belki daha erken test yapsam daha erkendee görebilirdim

Yok hiç korkmayın anestezi falan gerek yok bence 30 sn falan sürüyor enjekte etmesi inanın o küçük boru hissedilmiyor o kadar ince ki görünce anlayacaksınız zaten inanın :) Allah hepimizden razı olsun umarım olumlu sonuç alırsınız 🙏🏻 buradan yazarsanız da çok mutlu olurum 🌺
Tabi yazardım dualarınız için tşkler ❤️

evet canım pazar sabah 6 da vuruldum 4 aralık pazarteside aşılama oldu 16 aralıktada 2 çizgi gördüm belki daha erken test yapsam daha erkendee görebilirdim
Evet sizin 12 gün olmuş tabi iğne etkisi geçmiştir, benim daha 9 gün olduğu için yapmadım hiç test. 3/4 gün daha bekleyip öyle yapayım.

Daha erken canım benim aşılama günüylü birlikte 12 gün çıktı
Benim ilk günden beri kasık ağrım var ama iki gündür yani aşılamamın 7.gününden beri adet olacakmışım gibi kasık ağrısı ve sol bacağımda ağrı var adet olacağım zaman hep öyle olur zaten bacagım ağrır zaten 4 gün kaldı adetime de. Göğüs ağrısı var 3/4 gündür progestan etkisi olabilir sizde öyle oldu mu

Benim ilk günden beri kasık ağrım var ama iki gündür yani aşılamamın 7.gününden beri adet olacakmışım gibi kasık ağrısı ve sol bacağımda ağrı var adet olacağım zaman hep öyle olur zaten bacagım ağrır zaten 4 gün kaldı adetime de. Göğüs ağrısı var 3/4 gündür progestan etkisi olabilir sizde öyle oldu mu
progestan vermedi baan canım ama ilkindede adet sancım oldu negatif sonuçlandı bel agrım yoktu onda 2.de adet sancım oldu bel agrım oldu pozitif çıktı değişiyor bence

progestan vermedi baan canım ama ilkindede adet sancım oldu negatif sonuçlandı bel agrım yoktu onda 2.de adet sancım oldu bel agrım oldu pozitif çıktı değişiyor bence
Evet doğru haklısınız değişiyor herkeste benim de kafam inanın karıştı :)) çok teşekkür ediyorum bilgiler için inş bebişinizi sağ sakin kucağınıza alırsınız :)) Allahım bize de nasip etsin

daha erken canım iğne etkisi sürer
Evet doğru haklısınız değişiyor herkeste benim de kafam inanın karıştı :)) çok teşekkür ediyorum bilgiler için inş bebişinizi sağ sakin kucağınıza alırsınız :)) Allahım bize de nasip etsin
Merhaba bisey sormak istiyorum aşılama 11 ci gunu sümüklü akıntim neden olabalir acaba

kızlar merhaba
İki seneye yakındır ilaç (letrol,femara) kullandım çatlama günlerinde ovitrelle vuruldum artık anlatmaktan yorulduğumuz dönemlerdeyiz hepimiz sanırım.. ne eşimde ne bende bir sorum yok hormon testleri eşim ve benim ayrıca rahim filmi de çekilmiştim 6/7 ay geçti üzerinden ama hala bir hamilelik elde edemedim. Geçen ay aşılama deneyecekken yumurtalar 15mm de kaldı ve yapılması. Bu ay çok şükür iki sağlıklı yumurta 20mm olarak oluştu ve dün ilk aşılamamı yaptırdım, doktorum Protestan 100mg verdi sabah akşam içeceğim 15 gün sonra umarım pozitifi görürüm. acaba bu şekilde ilk aşılama ile gebelik elde edenler varmı yardımcı olursanız çok sevinirim
Ben varım aynı sizin durumdaydım geçen ay hamile kaldım aşılamanın 13. Günü öğrendim şimdi beş haftalık hamileyim hiç doktora gitmedim evham yapmayın ben aşılamadan şimdiye kadar evi süpürmedim bile düşünün o kadar dikkat ettim ve çok şükür nasip oldu ve benim eşindi hafif hız problemi olmasına rağmen

Maalesef ben adet oldum 4.günüm hatta bugün olumsuz sonuç yani benimki aslında çok umutluydum ama nasip olmadı, bugün kontrole gittim tüp bebeğe geçmemiz gerektiğini söyledi

Merhaba aşılamadan 7 gün sonra bthcg 1.20 idi 8. Gün takip etmek amaçlı tekrar yaptım 0.800 yani düşmüş biliyorum erkendi ama gene de artmasını bekliyordum. Bugün 11. Gün sizce tekrar kan değeri baktırmama gerek var mı yoksa kabullenmeli miyim deneyimlerinizi paylaşabilirseniz çok iyi olur çok bilgisizim bu konularda

Alıntı

Merhaba aşılamadan 7 gün sonra bthcg 1.20 idi 8. Gün takip etmek amaçlı tekrar yaptım 0.800 yani düşmüş biliyorum erkendi ama gene de artmasını bekliyordum. Bugün 11. Gün sizce tekrar kan değeri baktırmama gerek var mı yoksa kabullenmeli miyim deneyimlerinizi paylaşabilirseniz çok iyi olur çok bilgisizim bu konularda

Alıntı
Bence biraz daha bekleyin çünkü 15 gün demişti bana çünkü iğnenin etkisi oluyor malum 11/12 günde atılıyor ortalama vücuddan

X