ilk öpüşme anılarınız

Valla sevdiceğimle ilk öpüşmem hiç romantik olmasa da ondan sonrakiler hep çok başka oldular. Bir yıl olacak nerdeyse her öpüşünde o mükemmel, tarifsiz his. Umarım o his hep olur. Sevgilimi özlettiniz bana:KK25::KK25::KK25:

uzaktan 2,5 aylık ilişkimiz vardı. ikimizin arasındaki şehirde buluştuk. bütün gün gezdikten sonra canlı teoman şarkıları söyleyen bir yere oturduk. ben gruba bakarken birden geldi ve..... ben hiçbir şey yapamadım tabii. ilkti çünkü. sonra o kadar utandım kiii suratım alev atıyordu. omzuna yaslanıp yüzümü sakladım.:KK17: kızardın mı sen dedi ama hoşuna gitti kızarmam. :KK69:

sonra ayrılık vakti gelmişti ben dönücektim otogardaydık. ona karşılık veremeden gidiyorum, kim bilir bir daha ne zaman buluşcaz diye üzülüyordum. :KK50: sonra otobüs sağ çaprazda. sol tarafta allahtan otobüsler yoktu. dedi öpiim mi. insanlar var dedim utanarak. sonra şöyle gerildi bak görmezler dedi. bakışlarımla tmm dedim ve....işte bu kez içimden geldiği gibi karşılık verdim. ve yine utanarak suratımı saklayarak yaslandım ona. :78: ikimiz de unutamayız bu öpücüğü. :KK19: şimdi 1 yıl oldu onu çooook seviyoruuuuum:KK16::nazar:

güzelmiş :KK69: ee kızlar devam :KK1:

Son düzenleme:
ahmetı tanıyor muydunuz ? ahmet benım cocukluktan berı arkadasımdı sonra ılk sevgılım oldu. aılesı huzursuz oluyor dıye ayrıldık, egıtımı zedelenecek dıye rahatsız olmuslardı. yıllar sonra da tekrar bıraraya gelemedık cunku ben evlenemem sehıt karısı bırakmak ıstemıyorum arkamda ama olene kadar sevdıgım ol demıstı. kabul etmemıstım, sacma bulmustum ve yolumu cızdım, evlendım. dedıgı oldu, dugununden bır ay once sehıt oldu. arkadasında gozu yaslı bır es bırakmadı. bana annem haberını verdı gazetede gormus.

bızımde komsumuz....

valla ılk opüsmem de ellerımden tutuodu öpebılırmıyım dedı elimiş öpcekmıs optu ılk.sırada oturuos hocalar gelse bıttık yanı.
kızlar dudaktan öpüşmemızı hatırlamıormmmmmmmmm:KK70: anaaa oysakı ılk ve tek okadar aşık oldugum
bırı olarak anarım .nasıl hatırlamam dudaklarımı öpüşünü.
dun karsılastık ay bı kılo almııııss öğğyyy :)
okulun en yakışıklısıydı yarım dönem anca cıktık :KK70: ıhanet etti fılan yakısıklı olunca bırakan yoktu pesını ınanın hergunnnnn ayrı bı kızla göruyodm yınede nasıl asıksam susuodum sırf gıtmesın dıe.sonra yakın arkadasımlada cıkınca kızı dövdüm:KK70: onlada ayrıldım
ne dıcektimm.. ha smdıkı yarimse bıtanem ya o benı opemez galıba elimi tutunca ellerının ıcı terlıyor utanıyorum dıyor kızarıyor 1 yıldır bırlıkteyız yanılmıyosam.tarıhı hatırlamıyorum

ne güzel çoğunuz ilk öpüştüğünüz kişi ile evlenmişsiniz. benimde öyle olsaydı keşke :KK50:
geçenlerde biriyle çıkmaya başladım, bir haftada yakınlaştık, her akşam iş çıkışımda geldi falan herşey çok romantikti 2. hafta sonra
arabada oturuyorduk önce gözlerimden öptü, sonra burnumdan, sonra yanaklarımdan sonra tam dudağımın köşesinden öptü, dilini çıkardı dudaklarıma değdirdi ve öpüşmeye başladık ama ben hiç bişey yapmadım öylece kaldım :KK1: dilini ağzıma sokmaya çalıştı :KK17: açmadım ağzımı, oda dişlerini bile açmadın dedi :KK1: sonra çok yalvardı bidaha deneyelim diye bende kabul etmedim bidaha arabana binmeyecem , dışarıda görüşelim dedim oda beni bıraktı :2::2:

yuuuhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh çocuk ilk öpüşte dilini çıkarıyorsa var zaten bi arıza. zaten de öpüşmediğin için bırakmış seni. ay ne kadar aşağılayıcı...
ne güzel çoğunuz ilk öpüştüğünüz kişi ile evlenmişsiniz. benimde öyle olsaydı keşke :KK50:
geçenlerde biriyle çıkmaya başladım, bir haftada yakınlaştık, her akşam iş çıkışımda geldi falan herşey çok romantikti 2. hafta sonra
arabada oturuyorduk önce gözlerimden öptü, sonra burnumdan, sonra yanaklarımdan sonra tam dudağımın köşesinden öptü, dilini çıkardı dudaklarıma değdirdi ve öpüşmeye başladık ama ben hiç bişey yapmadım öylece kaldım :KK1: dilini ağzıma sokmaya çalıştı :KK17: açmadım ağzımı, oda dişlerini bile açmadın dedi :KK1: sonra çok yalvardı bidaha deneyelim diye bende kabul etmedim bidaha arabana binmeyecem , dışarıda görüşelim dedim oda beni bıraktı :2::2:

evet öpüşme kısmı gerçekten iğrentçti. sadece öncesi romatikti, ama ben AŞAĞILANMADIM yani o an karşılık vermedim, daha sonrada vermedim bitti zaten, bende niyeti belli imiş diye düşünüyorum !

İlk önce gözlerimiz sevişti ateşli bir şekilde..

Arada bir atışıyorduk oysa 'sen benimsin' demişti..

Bir kahkaha patlatmıştım..

'Seni almaya geldim' demişti ardından..

Bende özgüven patlaması mı yaşıyosun demiştim :KK9:

Çok kızgındım ama diklendim ona belimden tutup kendine çarptı bedenimi..

Şaşkındım,çenemden tutup narince kafamı kaldırıp ıslak bi öpücük kondurdu dudaklarıma :KK16::KK16:

Sonrası herkesin bileceği gibi :KK23::KK9:

Ertesi gun benim universite sinavim vardi bana moral olsun diye aksam aldi beni sahile goturdu arabayi cektik denizi izliyoruzsonra basini kucagima koydu gozlerimin icine ddakikalarca askla baktii baktiii eli saclarimdaydi ve sonra beni kendine cekti dudagimdan minnacik optu ayyy çok utanmistim daha 3. Haftamizdaydim hayirrr bu kdr erken olamaz bi daha opturmiyim bari diye dusunuyodum ama o aksam 3 kere fln boyle minik minik optu ilerleyen gunlerde ise bi cafede kulagima seni seviyorum diye fisildadi ilk kez ve gercekten opustuk ahhh ahhh

bizimki parkta oldu.. akşam üstü iş çıkışı gitmiştik.
çok sakindi kimsecikler yoktu
parkın gerisinde bankta oturuyorduk
rahat konuşalım diye
birbirimizi üç aydır tanıyorduk beraber çalışıyorduk
girdiği ilk günden beri bana aşıkmış
bende ondan hoşlanıyordum..
bütün işyeri biliyormuş
herkes anlamış
en son ben anlamıştım:KK43:
o gün telefonundan şu sözleri yazarak bana herşeyi itiraf etti

BİR GÜN BİR ÇILGINLIK EDİP
SENİ SEVDİĞİMİ SÖYLESEM
ALAY EDİP GÜLERMİSİN
YOKSA SENDE SEVERMİSİN

o günün akşamı buluştuk

çocuk bana hayran hayran anlatıyordu
o kadar aşıktıki konuşurken gözleri gülüyordu
o kadar samimi ve tatlı gülümsüyordu ki
dayanamadım
gözlerime içine uzun uzun bakınca ilk öpücük benden geldi

Onlarda film izliyoduk. Korku filmi acmisti, sarildik uzandik izliyoruz. 6. hissim gucludur o gun beni opeceginden emindim. Film izlerken hep masum kucuk opucukler konduruyodu yanagima, burnumu opuyodu. Bende yanagini optum .. ben onun yanagini opuyorum o da benim yanagima oyle boyle derken bi baktim dudagimi optu.. cok tatliyfi kiii sonrasi malum bi kac defa opustuk oyle. Coo hos ve tatliydi ....:KK17:

İlk önce gözlerimiz sevişti ateşli bir şekilde..

Arada bir atışıyorduk oysa 'sen benimsin' demişti..

Bir kahkaha patlatmıştım..

'Seni almaya geldim' demişti ardından..

Bende özgüven patlaması mı yaşıyosun demiştim :KK9:

Çok kızgındım ama diklendim ona belimden tutup kendine çarptı bedenimi..

Şaşkındım,çenemden tutup narince kafamı kaldırıp ıslak bi öpücük kondurdu dudaklarıma :KK16::KK16:

Sonrası herkesin bileceği gibi :KK23::KK9:
çok ateşli bebeğim :KK70::KK23:

Şimdi, ilk öpüşme anım olarak neyi saysam bilmiyorum :KK1:
Anlatayım da kafanız karışsın :KK9: :KK55:

Şimdi benim sevdiğim adam var o yıllar önce ben 18 yaşlarındayken beni öpmüştü birden ama ben karşılık vermemiştim.Yani dişlerimi sıkmıştım hatta. Benim ilk öpücüğüm o muuu ? Yoksa 20 yaşında bir sevgilim olmuştu. İlk sevgilim .
Ona karşılık verdim ama, bu mu sayılıyor ilk ? :KK23: :KK76: :KK52:

O zaman anlatayım ilk sevgilimle öpüşmemizi. Yani şöyle, çok garip baş döndürücü bir duygu bana göre.
Koca bir ağaç vardı önümüzü kapatan deniz kenarındaydık, kimseler yoktu.
Konuşurken, yanağımdan öptü, çenemden,alnımdan ,burnumdan derken bir anda dudaklarımda hissettim dudaklarını.
Belki çok açık olacak ama benim için öpüşmede aldığım arzu çok önemli. :KK9:
Yıllarca öyle sürebilir dermişim. Hahaha. Gerisini aramam nerdeyse.
Neyse, en tuhaf tarafı, öpüştük ya yolda yürürken insanların yüzüne bakamıyorum.
Ona dönüp sormuştum " ya şey sence insanlar anladı da ondan mı bakıyor?", gülmüştü tabi.
Otobüse binmiştim, yüzümde sürekli bir gülümseme. Kıkır kıkırım.
Sonra eve gidip aynada kendime bakmıştım. Uzun bir süre sürekli dudaklarıma dokunup dokunup gülmüştüm :)

Ama bunlaarın önemi yok bence işte ... Çünkü ben bu duyguyu sonra da hissettim şimdiki sevdiğim adamda.
Yani insan değer görsün yeter. İlk öpücük vs bunlar gerçekten tatlı ve geçici heyecanlar. :KK34:

ahmetı tanıyor muydunuz ? ahmet benım cocukluktan berı arkadasımdı sonra ılk sevgılım oldu. aılesı huzursuz oluyor dıye ayrıldık, egıtımı zedelenecek dıye rahatsız olmuslardı. yıllar sonra da tekrar bıraraya gelemedık cunku ben evlenemem sehıt karısı bırakmak ıstemıyorum arkamda ama olene kadar sevdıgım ol demıstı. kabul etmemıstım, sacma bulmustum ve yolumu cızdım, evlendım. dedıgı oldu, dugununden bır ay once sehıt oldu. arkadasında gozu yaslı bır es bırakmadı. bana annem haberını verdı gazetede gormus.

ALLAH rahmet eylesin sevenlerine de sabırlar verin İNŞAALLAH Amin:KK43:

5. Yilimizin sonunda buluştuk birgün onların eve gittik .
Birşeyler içelim yiyelim derken bu yakınlaşmaya basladi bana .
Ben anlıyorum utaniyorum ama geride cekilmiyorum .
OOnceleri ufak tefek öpücükler kondururdu dudagima ama bu sefer farkliydi .:KK16:
Belimden tuttu ve yapistirdi dudaklarini dudaklarima .
Sonra yüzüne bakamamistim ama artik alistim :KK37:

X