ilk öpüşme anılarınız

Tanıştığım İngiliz delikanlı telefonumu aldığında "sanırım şimdi öpmem gerekiyor" diye öptüydü:KK53:

5. Yilimizin sonunda buluştuk birgün onların eve gittik .
Birşeyler içelim yiyelim derken bu yakınlaşmaya basladi bana .
Ben anlıyorum utaniyorum ama geride cekilmiyorum .
OOnceleri ufak tefek öpücükler kondururdu dudagima ama bu sefer farkliydi .:KK16:
Belimden tuttu ve yapistirdi dudaklarini dudaklarima .
Sonra yüzüne bakamamistim ama artik alistim :KK37:
5 yıl hiç öpüşmediniz mi :eek: Vallahi bravo enişteye :KK9:

Ya birsey soracağım ama dalga geçmeyin lîtfen cahilliğime verin hiç sevgilisi olmamış biri olarak o_O

Simdi birini öperken ya ağzı kokuyorsa veya o öptügü anda senin ağzin kokuyorsa, iğrenc olmuyormu :eek:

Ya birsey soracağım ama dalga geçmeyin lîtfen cahilliğime verin hiç sevgilisi olmamış biri olarak o_O

Simdi birini öperken ya ağzı kokuyorsa veya o öptügü anda senin ağzin kokuyorsa, iğrenc olmuyormu :eek:

Bir kiz arkadasim sevgilisine inat sarimsakli bir yemek yiyor..
sevgilisine gidip beni opeceksin diyor.
Cocuk opmus bunu opusmuslee daha dogrusu..
opusme bittikten sonra cocuk naneeeeeee maydonoz karanfillllll diye bagira bagira evin icinde turlamis cocuk..

nasil dayandi bilemiyorum ahahah

Ben hayatta gelemem valla.. agizda sarimsak kokusuna falan yok aman aman..

Bir kiz arkadasim sevgilisine inat sarimsakli bir yemek yiyor..
sevgilisine gidip beni opeceksin diyor.
Cocuk opmus bunu opusmuslee daha dogrusu..
opusme bittikten sonra cocuk naneeeeeee maydonoz karanfillllll diye bagira bagira evin icinde turlamis cocuk..

nasil dayandi bilemiyorum ahahah

Ben hayatta gelemem valla.. agizda sarimsak kokusuna falan yok aman aman..

Hahaha allah korusun ya, düsünsenize ilk öpüsmenizde karsinizdaki sarimsak yemiş olsa :KK53:

Eh hayır diyemem : )
İlk öpüşmenin, öpüşmeyi sevdirmesi açısından iyi olması gerektiğini düşünüyorum.

Yapılan araştırmalara göre insanlar ilk öpüşmelerini ilk sevişmelerinden daha iyi hatırlıyormuş:KK53:

ben rezil olmustum kizlar. flort ettigim cocuk basbaba kaldigimizda beni opmeye baslamisti. ben o ana kadar hic opusmedigim icin nasil yapildigini bilmiyordum. dudaklarimi hic hareket ettirmeden durmustum oyle. cocuk da 'e ama sen hic bisey yapmiyosun??' diye sasirip kalmisti :KK70:

ben rezil olmustum kizlar. flort ettigim cocuk basbaba kaldigimizda beni opmeye baslamisti. ben o ana kadar hic opusmedigim icin nasil yapildigini bilmiyordum. dudaklarimi hic hareket ettirmeden durmustum oyle. cocuk da 'e ama sen hic bisey yapmiyosun??' diye sasirip kalmisti :KK70:

Hahaha çocukta nasıl demiş ama:KK53::KK53::KK53::KK70::KK70::KK70:

sırnaşık şey bizde simdi cok gülüyoruz ztn , bi arkadasi gaza getirmis bunu gelmisti yaklasti bayaa bi bana noldugunu anlayamadim ilk tabi sonra öpcem diye tam yapisiyodu bu ben korkuyla o an tükürdüm , tokat atcaktim birden tükürdüm iste , simdi de en yakin arkadaslarimdan biri oldu hala arada anlatir güleriz :KK70:
Buna çok güldüm. Lama gibi :KK70:

Yaa benim erkek arkadaşımla 2 sene bi arkadaşlık dönemimiz oldu. İçine kapanık utangaç o adam gitti, ilişki daha başladığı gün elimden tutan, sarılan, öpen adam geldi... Biraz hızlı gidiyor gibi :KK43: Kızlar siz ne dersiniz ???

Ne guzel bi topic olmus buu :-) Bende ilk opusmemi universitede yasamistim 20 yasindaydim. sevgilimle faceten bi 7-8 ay konusmustuk ben bulusmaya korkmustum tanimak istemistim her neyse sonra bulustuk falan cikmaya basladik 4. Bulusmamizdi galiba yanlis hatirlamiyorsam arabadaydik yolda giderken bir anda durdu gec saatti yol sakindi baktim yaklasiyo o geldikce ben yavastan kaciyorum sonra cenemden tuttu oyle bi bakis atti ki kacis yok der gibi:KK17: ben kaldim tabi sokla bi ara gozumu actim gozu acik dikiz aynasina bakiodu hemen tekrar kapattim gozumu:KK48: arkadan bi araba fari gelince birakti tabi ben kaymaktan nerdeyse arabada yere oturcaktim sonra utancimdan gidene kadar cama yapismistim salak gibi kaldim diye utanmistim :oops:ahh ahh ayrildik 3 sene gecti malesef unutamadim cirkini :KK51:

hehee:rolleyes::KK70:

Hiç unutmam o anı ♡ 26 ocak 2012 perşembe günü, dışarda lapa lapa kar vardı. Sadece saniyeler sürmüştü ama o his anlatılmaz. Bacaklarım titremisti, kalbim yerinden çıkacak gibiydi. Yüzüm yaniyordu ve kizarmistim :) dışarı ciktigimizda kimsenin yüzüne bakamamistim herkes opustugumu anlamistir diye :KK70: eve geldiğimde anneme " noldu niye öyle bakıyorsun, birşey mi oldu? Noldu ne var " gibi bir sürü saçma soru sormuştum :KK70:

Sevdiceginle 5. Bulusmamizdi. Sehir dışından geldiği sabah bukusmustuk bir kafede. Kafe oda odaydi. Cay ictik ama benbhala nasio heyecanliyim yaninda otururken. Cayimi bile zor iciyorum. Bir kac saatin ardindan.. masaya basimi koymustum bir anlik sessizlik olur ya. :) tak öyle hir anda kulağıma eğilip dudaklarin.. öpebilir miyim dedi. Bende nasil istiyorum ama cok hanim bir kızım ya :KK70: yok demek icin
sadece başımı azicik kaldirdim orda bekliyormus sevdigim dudaklarima yapisti kaldi. Sonra bem kendimi biraz cekince midem bulandi sanmis yazik :)) daha lisedeydim ya ne günlerdi :KK68: hala ayni adamla birlikte oldugum icin oyle mutluyum ki

Peki ben bişey sorsam sizlere. Öpüşmek kutsaldır. Ya öpüştüğünüz adamla evlenemezseniz hadi evlenmeyi geçtim. Evlediğiniz adama bunlar anlatılmaz da bazı erkekler herşeyi hem bilmek isterler hem de öğrendiklerinde yüzünüze yüzünüze vururlar. Geçmişe dair bu tür şeyler anlatılmamalı ebediyyen mezarda kalmalı diyenlerdenim ben.

Ya sizce ???

Peki ben bişey sorsam sizlere. Öpüşmek kutsaldır. Ya öpüştüğünüz adamla evlenemezseniz hadi evlenmeyi geçtim. Evlediğiniz adama bunlar anlatılmaz da bazı erkekler herşeyi hem bilmek isterler hem de öğrendiklerinde yüzünüze yüzünüze vururlar. Geçmişe dair bu tür şeyler anlatılmamalı ebediyyen mezarda kalmalı diyenlerdenim ben.

Ya sizce ???

Bence de erkekler bu tarz şeyleri bilmeye gelemiyorlar .
O yüzden bilmemeleri daha iyi ..
Ben de eşimin ilk öpüşme anını bilmiyorum, bilmek de istemem ve merak da etmem ..

Bence de erkekler bu tarz şeyleri bilmeye gelemiyorlar .
O yüzden bilmemeleri daha iyi ..
Ben de eşimin ilk öpüşme anını bilmiyorum, bilmek de istemem ve merak da etmem ..
Ben de aynı şekilde düşünüyorum. Ne sorarım ne de çğrenmeye çalışırım. Geçmişi geçmişte kalsın. Her insan hata yapar. Ama bana sorarsa gerçekleri anlatmicam. Bilmesine grek yok. Bir ömür o lafları çekemem.

X