İmza koku arayanlar toplansın kızlar 😍

Bu nasıl kızlar deneyen var mı

Eklentiler

• IMG_20240310_133614.jpg
    IMG_20240310_133614.jpg
    94,1 KB · Görüntüleme: 29
Merhaba. Ben bir parfüm arıyorum. Yıllar önce bir kadın yolda dururken geldi burnuma. Asla unutamıyorum ama bulamıyorum da o parfümü. Yeni çıkan parfümlerden değil. 10 sene önceydi ilk kokusunu aldığımda.

Hem pamuk şekerli gibi tatlı şekerli bir parfümdü hem de pudralık yumuşaklık pembe selpak gibi bir koku vardı. Hepsini aynı anda barındırıyor.
Sizce bu hangi parfümdür? Bilginiz var mı?
Chloe love pembe selpak gibi kokuyor diyenler oldu ama o değil. O çok pudralı. Benim bahsettiğim koku yoğun bir şekilde tatlı şekerli ama basit bir şekerlilik değil bu ve yayılımı çok yüksek. Metrelerce öteden kokusunu duyabilirsiniz. Ne olabilir acaba 😢
212 Sexy olabilir mi acaba ya da la vie est belle

Bu nasıl kızlar deneyen var mı

Bu kokuyu ilk çıktığı dönemlerde kuzenim kullanıyordu. Pazardan doldurma parfüm olarak almış hatta.😄 ama ben orijinal sanmıştım. Çok güzel taklitleri var.
O kadar beğenmiştim ki. Çok klas çok ferah böyle çalışan ve özgüvenli kadın kokusu diye tanımlamıştım. Fakat yıllar geçti o kadar çok kullananı var ki artık. Bendeki etkisini kaybetti. Yine de güzel. Taklitleri çok fazla.
Kotondaki bu parfüm de aynısı mesela.şu an satışı var mı bilmiyorum.
IMG_9115.jpeg

Biliyorum o değil ama gittim kör alış yapıp boynerden Prada Candy siparişi verdim.

Hem şekerli hem pudralı demişler hep onun için.
Aslında benim tanımıma uyuyor ama o değil aradığım koku kesin.

Hiç denemedim orijinalini. Geçmişte doldurma olanını denemiş olabilirim ama pek hatırlamıyorum.

Hata mı ettim acaba 😐
Boynerde parfümlerde %20 indirim de vardı. Ondan da faydalanmış oldum.
Umarım beğenirim.

prada candy siparişim geldi😍 misler gibi kokuyor. çok tatlı ve pudralı. sanırım aradığım koku buymuş.biri candy için lolipop gibi kokuyor yazmıştı ama alakası yok.
kaliteli bir tatlılığı var.basit bir şekerli koku gibi değil.ama bence mutlaka orijinalini deneyin.taklitleri kötü.orijinali misss

Merhaba güzel kadınlar ❤️
İmza parfümünü senelerdir bulamamış biri olarak neredeyse her kokuyu denedim fakat işte bu demedim çünkü önce beni etkilemeli.
Bazen hemcinslerimizden gelen kokuları sorduğumuzda çoğu söylemiyor üzücü bir durum tabi..
En son Black opium almıştım fakat beni rahatsız etti çokta sevmeme rağmen ilk başta..

Önerisi olanlar var mı artık güzel bir parfüm kullanmayı çok istiyorum 🥹
Lune feline
Lancome miracle
Gucci guilty
Chanel chance
Armani si kırmızı
Narciso rodrigez siyah

Merhaba. Ben bir parfüm arıyorum. Yıllar önce bir kadın yolda dururken geldi burnuma. Asla unutamıyorum ama bulamıyorum da o parfümü. Yeni çıkan parfümlerden değil. 10 sene önceydi ilk kokusunu aldığımda.

Hem pamuk şekerli gibi tatlı şekerli bir parfümdü hem de pudralık yumuşaklık pembe selpak gibi bir koku vardı. Hepsini aynı anda barındırıyor.
Sizce bu hangi parfümdür? Bilginiz var mı?
Chloe love pembe selpak gibi kokuyor diyenler oldu ama o değil. O çok pudralı. Benim bahsettiğim koku yoğun bir şekilde tatlı şekerli ama basit bir şekerlilik değil bu ve yayılımı çok yüksek. Metrelerce öteden kokusunu duyabilirsiniz. Ne olabilir acaba 😢
Esacada magnetism
Dolce gabbana pour femme
aquolina pink sugar

Bu üçü geldi direk aklıma canım pamuk şeker diyince 10 sene önceye gidince aklıma direk bu üçü geliyor, ayno zamanda pudramsılar.. zaten kayali yum pistachioyu ben pink sugar ile baya benzettim hatta biraz daha iyisi olmuş sanki:) bu arada kilian love dont be shy da olabilir aradıgın koku

Son düzenleme:
Bvlgari-Jasmin Noir.

Biraz kış kokusu bi tık ağır ama feminen, baharatlı deniyor sanırım bu kokulara. inanılmaz bi koku. son 2 yıldır parfümüm bu.

Esacada magnetism
Dolce gabbana pour femme
aquolina pink sugar

Bu üçü geldi direk aklıma canım pamuk şeker diyince 10 sene önceye gidince aklıma direk bu üçü geliyor, ayno zamanda pudramsılar.. zaten kayali yum pistachioyu ben pink sugar ile baya benzettim hatta biraz daha iyisi olmuş sanki:) bu arada kilian love dont be shy da olabilir aradıgın koku

Magnetism çok kötü bir koku. Hiç sevemedim.
Pink sugar’ı pamuk şeker gibi kokuyor zannederek internetten almıştım. Orijinal miydi bilmiyorum ama orijinal diye almıştım ve hiç benlik değildi. Pamuk şeker kokusu alamadım ondan.
D&g pour femme denedim ama o da aklımda kalmamış hiç. tatlı bi koku olduğunu hatırlıyorum sadece.

Ama prada candy’e aşık oldum. Hem tatlı hem pudralı. Aradığım kokuya çok benziyor. O yüzden şimdilik onunla aşk yaşıyorum.

Love dont be shy’ı koklamadım. Merak ettim şimdi. Notaları aradığım şeye uyuyor aslında.
Bi de rolling in love’ı merak ediyorum. Bir misafirmiz gelmişti. Kıza sordum parfümün ne diye killian dedi. E hangisi dedim. Bilmiyorum ama şişesi kırmızı dedi. Sanırım rolling in love o. Tatlımsı çok kaliteli bir kokuydu o da. O koku nasıl sence?

Magnetism çok kötü bir koku. Hiç sevemedim.
Pink sugar’ı pamuk şeker gibi kokuyor zannederek internetten almıştım. Orijinal miydi bilmiyorum ama orijinal diye almıştım ve hiç benlik değildi. Pamuk şeker kokusu alamadım ondan.
D&g pour femme denedim ama o da aklımda kalmamış hiç. tatlı bi koku olduğunu hatırlıyorum sadece.

Ama prada candy’e aşık oldum. Hem tatlı hem pudralı. Aradığım kokuya çok benziyor. O yüzden şimdilik onunla aşk yaşıyorum.

Love dont be shy’ı koklamadım. Merak ettim şimdi. Notaları aradığım şeye uyuyor aslında.
Bi de rolling in love’ı merak ediyorum. Bir misafirmiz gelmişti. Kıza sordum parfümün ne diye killian dedi. E hangisi dedim. Bilmiyorum ama şişesi kırmızı dedi. Sanırım rolling in love o. Tatlımsı çok kaliteli bir kokuydu o da. O koku nasıl sence?
Rolling in love i hiç denemedim canım. Bende niş katagorisinde xerjoff lira, kilian love dont be shy, pdm delina var. Bide ek olarak memo marfanın kokusunu biliyorum. Yaz için de tom ford soleil blanc düsünüyorum. Bendeki kilian tam bir pamuk şeker kokusu bence

Rolling in love i hiç denemedim canım. Bende niş katagorisinde xerjoff lira, kilian love dont be shy, pdm delina var. Bide ek olarak memo marfanın kokusunu biliyorum. Yaz için de tom ford soleil blanc düsünüyorum. Bendeki kilian tam bir pamuk şeker kokusu bence

Başka birine daha sordum. Love dont be shyda hiç pudra kokusu yok dedi. Marshmallow ve portakal çiçeği çok yoğun. Sadece şekerli dedi. Benim aradığımda pudra alttan geliyor çok bariz. Ama mutlaka deneyeceğim yine de.
marfa ve kirkeyi çok duyuyorum ama denemedim hala.

Başka birine daha sordum. Love dont be shyda hiç pudra kokusu yok dedi. Marshmallow ve portakal çiçeği çok yoğun. Sadece şekerli dedi. Benim aradığımda pudra alttan geliyor çok bariz. Ama mutlaka deneyeceğim yine de.
marfa ve kirkeyi çok duyuyorum ama denemedim hala.
Tamamen pudramsı diyemem ama bence love da da alttan gelen bir pudramsılık var parfüm oturunca ortaya cıkan. Zaten notalarında da misk var…

Sadece şekerli değil ki. Öyle kokuları sevmiyorum.
Pudra ve pembe selpak kokusu da var bunda
Lolipop gibi kokmuyor
Basit bir koku değil
Lolita da değil
Bunlar bildiğim kokular

Aklıma nedense Guerlain geldi. Guerlain L'Instant Magic :) bunu bi deneyin. Sonra da, Poudree Narciso Rodriguez aklıma geldi. Bunları denediniz mi?

X