Insanity Workout "60 günde mükemmel vücut garantili!!"

bende daha bugün gördüm bu topiği hiç bilemiyorum:) bende call gibi sakin egzersizler yapamıyorum hızlı enerjik bişeyler olması gerek denemeye değer inşallah emeklerimizin sonucunu alırız:)

Umarım! :)

Call bana sıkıcı geliyor. Fazlasıyla sakin! :s Bu baya eğlenceli görünüyor. Fakat dediğim gibi ağır gelebilir. :/ Ben bu konuyu biraz inceleyeyim en iyisi... :)

Aklima nedense bu konu okuyunca jony wayt geldi su beyazin taklit ettigi...mavi taytiyla...

İndirmeyi başardığınıza göre pazartesii başlıyoruzz dimiiii :KK1:
ben indiremedim kayra'nın verdiği linkte denedim indirme sonunda hata verdi iyi ilerliyodu sonrasında cd bozuk gibi hata verdi olmadı.İndirdiğiniz linki banada gönderebilir misiniz kızlar

1000 cal ne demek, müthiş bir şey
bir saat sırtından, bacağından ter akarak kardiyo yapsan bile 500- 600 kaloridir vereceğim
spor salonundaki aletler beni yanıltmıyorsa tabii
ama videoyu görmek lazım, callenetics denedim ama mıy mıy öldüm..
jillian harikaydı ama bunu da incelemekte yarar var..
bu önce&sonra olayı çok motive edici:KK8:

l carnitine süper bişey tavsiye ederim...
yanlış anlamazsanız bir şey soracağım, merak ediyorum l carnitini
bir yerde okumuştum placebo etkisinden başka bir şey değil diye..
araştırdım bayağı zararı yokmuş

ama çok faydasını gördüm, süper, hüper diyenlerde mevcut..
fiyat olarakta pahalı ve sadece spor yaparken kullanılıyor
tam olarak sporda dayanıklılık mı sağlıyor yoksa yağ yakımını mı kolaylaştırıyor..
siz nasıl bir yararını gördünüz?

ben indiremedim kayra'nın verdiği linkte denedim indirme sonunda hata verdi iyi ilerliyodu sonrasında cd bozuk gibi hata verdi olmadı.İndirdiğiniz linki banada gönderebilir misiniz kızlar

zahiri indirmeyi başarmış bi linkten ondan al istersen linki. Benim linkten indiremedi kimse :KK50:

Bilmemki bi çoğunun var aslında :44:
Bence bel oyuntusu birazda vücut tipiyle alakalı Jillianda bile hiç bel oyuntusu yok tahta gibi vücudu :KK37:

Jilliani level 2 de birakmistim .fenali kol kasi yapmistim onun sayesinde :KK43: umarim bu da oyle olmaz.
Hadi arkadaslar indirip ,baslayalim .
Linkleri kimde var .

Jilliani level 2 de birakmistim .fenali kol kasi yapmistim onun sayesinde :KK43: umarim bu da oyle olmaz.
Hadi arkadaslar indirip ,baslayalim .
Linkleri kimde var .

sanmıyorum bunda öyle olucağını jillianda hep dumbella çalışılıyo bunda hep hoplama zıplama var kol kası yapıcağını sanmıyorum.
bende bi link var ama 50 gb kimse indiremedi benden başka :KK1:
Zahiri nickli arkadaşımzda var burayı okursa paylaşabilirmi bizimlee

tam olarak sporda dayanıklılık mı sağlıyor yoksa yağ yakımını mı kolaylaştırıyor..

ben jilliana başladığımda başladım l carnitine... kullanırken faydasını anlayamadım... 20 günde l carnitin bitince anladım....... levelleri zor bitiriyordum....şöyke ki; l carnitin enerji veriyor başladıktan 5 dakika sonra yorulmamaya başlıyor hareketlerin hepsini tam anlamıyla yapıyorsun... hatta 30 dakika bitiyor ben devam ediyordum...ama 3. levelde l carnitinim bitmişti.. 30 dakikayı zor bitirir oldum..ve l carnitin başladığımda ve 2 level sonundaki farkı 3. level sonunda göremedim... l carnitin yağ yakımını hızlandırıyor ve harcadığın enerjiyi yağdan sağlıyor

7de uyandım bu egzersizleri yapabilmek için kızlar o kadar sert ve nefes nefese bırakıyorki sadece 16 dk dayanabildim!! dinleniyorum kalp atışlarım felaket hızlandı:KK70: bilmiyorum ya ilk gün hamlığı yada şaka maka bu bnm canıma okuyo

size önerim çok ama çok sıkı bi kahvaltı yapın yumurta yeşillik domates peynir zeytin :KK70: şu an mide bulantısı çekiyorum çok sancılı oldu duşa girmek zorunda kalacxak kadar terletiyor! bitrdim fit testi yalnız yazmadım kaç yaptığımı:KK70: çook az yaptım olsun bunada şükür :) devam edicem!

zahiri süpersin canım
bende akşam başlıyorum fit testle
Devam edelim bırakmayalım nekadar yapsak kardır
bana indirdiğin linki atabilirmisin canm isteyenlere onu vereyim?

Cnm l.carnitin kullananlardan biride benim etkisi çok çok iyi.Ben daha önce kreatin de kullandım l.carnitin ve kreatinden maximum performans sağladım.Kesinlikle sporda dayanıklılık sağlıyo.Şimdi yeniden kreatin aldım yanına da tekrar iki ürün almayı düşünüyorum.Ya amino energy, quenzim Q10 l.carnitin yada optimum women vitamin tableti.Başka türlü dayanmak zor oluyo.

7de uyandım bu egzersizleri yapabilmek için kızlar o kadar sert ve nefes nefese bırakıyorki sadece 16 dk dayanabildim!! dinleniyorum kalp atışlarım felaket hızlandı:KK70: bilmiyorum ya ilk gün hamlığı yada şaka maka bu bnm canıma okuyo
Helal olsun sana bana da linkini gönderirmisin cnm.Kaç gündür uğraşıyorum olur olmaz şeylerde indi.Nerdeyse torrent dışında bir kaç indirme programı daha eklendi tabi.

X