Insanity Workout "60 günde mükemmel vücut garantili!!"

Kayra ve bende oldu ama sende neden olmadı acaba :44:

bende de olmadııııı... deli olcam... en son baktığımda yüzde 3 tü... 1 saat gecmedi kızım bilgisayar kapandı anne diye geldi... geldim baktım indirme durmuş.. indirilen dosyalar acılmıyor.dvd ye yükle diyor... onada yükledim ama nafile acılmıyor..

ben yapıyorum yüzde 30 kaldı yalnız snn dediğin olmamıştı bende cnm. o attıgın linkin arama bölümüne insanity workout yazınca yne videolar yemek listesi fln var ama snnki gibi dğl illaki aynıdır yani :) deniyorum inşallah olur 7 gb sanırım bu

bitti bnmki 3 saat fln sürdü 14 video 4 word dosyası videolara bakıyodum sahane bişey çıldırdım :KK52:

wordleri açamıyorum yalnız elinde varsa bana 4 ünü de atsan extra şahane olur:KK16:

bitti bnmki 3 saat fln sürdü 14 video 4 word dosyası videolara bakıyodum sahane bişey çıldırdım :KK52:

wordleri açamıyorum yalnız elinde varsa bana 4 ünü de atsan extra şahane olur:KK16:

ayyy banada anlat yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.... ama torrent morret hepsini nasıl yaptın

bak şimdi torrent yüklü pcmde önce yüklü değilse onu yükle. sonra bubble bi link attı ya ordaki downloadı yapamadım ben hoş yapsamda pcm de 50 gb yer yoktu:p o yüzden google insanity torrent yaz ordan torrent bölümündeki yeere tıkla torrent e indircek o tmm? çok basit oldu :) fit test, günlük program falanda iniyo içinde ama onları açamadım ben wordde o yüzden nette görsellerde insanity fit test/schedule falan diye tarat zaten direk gelir resimli falan kaydet onları al sana missss:KK54:

:KK53::KK53::KK53: Videoya biraz baktım da... Bu şey bi tür işkence olabilir. :KK53::KK53::KK53: İyisi mi callaneticsle devam edeyim ben... :KK53:

Son düzenleme:
şu fotolardaki baştan 3.kıza şokum dönüp dolaşıp bakıyorum 2 kızda aynımı diye eger öyleyse acayiiip bi bacak şekillenmesi ve uzaması söz konusu yada banamı öyle geliyo

:KK1::KK1::KK1: kesinlikleeeeeeeee adamlar bagıra bagıra yapıyolar :KK70: ama sonuçta ortada yaniii:KK52:

Evet. Baktım öncesi ve sonrası fotoğraflara da... Baklavalar müthiş... :KK9::KK9::KK9: Şey bölgesel zayıflama içinde var mı acaba:26: Yoksa call gibi bütün vücut için mi?

daha yeni indirdim denemedim aslında denesem nerelerim yanıyosa oralara yöneliktir derdim:KK70: ama videoları inceleme fırsatım oldu tüm vücudu en yüksek eforla çalıştırıyo öncelik kas yapımı! ben bunu anladım:) yani call hareketleri slim yapıyosa bu slim+kas diyebiliriz:)

1--- torrent programını nereden indirdin.. ben 1 tane yüklemiştim geri sildim... utoorent ........dı..... torrentz ... var daha bir sürü hangisi
2--- indirdkleriniz arasında cok gb farkı var inşallah aynıdır yada eksik değildir...
3- googledn insanıty wworkout yazdğında indirdiğin sitenin linkini de eklersen sevinirim...

teşekkür ederiiim

daha yeni indirdim denemedim aslında denesem nerelerim yanıyosa oralara yöneliktir derdim:KK70: ama videoları inceleme fırsatım oldu tüm vücudu en yüksek eforla çalıştırıyo öncelik kas yapımı! ben bunu anladım:) yani call hareketleri slim yapıyosa bu slim+kas diyebiliriz:)

Hmm iyiymiş. Yalnız bu bana ağır gelebilir. Call olayı birden yüklenmiyor mesela... Kademeleri var. Videodakiler baya baya acı çekiyor. :KK1:

Bu forumdan yapan, başlayan var mı peki?

bende daha bugün gördüm bu topiği hiç bilemiyorum:) bende call gibi sakin egzersizler yapamıyorum hızlı enerjik bişeyler olması gerek denemeye değer inşallah emeklerimizin sonucunu alırız:)

X