internet ve "sanal seks"...

teşekkür ederim yorumlarınız için, o kadar ağır ki bunları bilip de susmak... biraz rahatladım, hafifledim sizlerle paylaşarak.
hayat ne tuhafmış böyle, 5 yıl aradan sonra saçma sapan bir yerden de olsa tam yeniden buldum diyorum aşkı, yeniden sevmeye karartıyorum gözümü, şu başıma gelenlere bakın... Benim güvenimi böyle sarsmanın, ölmüş eski sevgilinin hatırasını böyle kirletmenin, sevgimi böyle ziyan etmenin bedelini nasıl ödeyecek bilmiyorum...
Ölmüş eski sevgili derken?

teşekkür ederim yorumlarınız için, o kadar ağır ki bunları bilip de susmak... biraz rahatladım, hafifledim sizlerle paylaşarak.
hayat ne tuhafmış böyle, 5 yıl aradan sonra saçma sapan bir yerden de olsa tam yeniden buldum diyorum aşkı, yeniden sevmeye karartıyorum gözümü, şu başıma gelenlere bakın... Benim güvenimi böyle sarsmanın, ölmüş eski sevgilinin hatırasını böyle kirletmenin, sevgimi böyle ziyan etmenin bedelini nasıl ödeyecek bilmiyorum...
Ölmüş eski sevgili derken?

paylaşımını büyük bir şaşkınlıkla okudum bu ne iğrençlık ya cnm kusura bakma ben şahsen böyle bir şeye taamül edemem adam ın hayatı yalan olmuş allah ısla etsin ne diyim onu sevmek yerine ondan tiskinmelisin çünkü yeterice mide bulandırıcı

Son düzenleme:
Daha önce de internet aşklarıyla ilgili başka bir konuda yorum yapmıştım.. Konunun yönünü değiştirmesini ve tartışmaya gitmesini asla istemiyorum. Elbette internetten tanıştığı kişilerle evlenenler vardır.. Ama dürüstçe evliliği yakalayan istisnalar hariç, internetteki çoğunluğun kötü niyetli insanlardan oluştuğunu bir kez daha görüyoruz. İnterneti böyle kendi çıkarlarına kullananlardan da, erkeklerden de nefret ediyorum!! Kendini farklı tanıtarak seni resmen kandırmaya çalışmış, duygularınla oynamış!!! Bu nasıl insanlık? Bu şekilde kendini masum, zararsız, kibar, beyefendi gösteriyorlar,, ama içlerinde neler yatıyor neler!!! Allah uzak tutsun bu tarz insanlardan..

benim sevgilim canım, ondan sonra artık kimseyi sevemem, kimseyle olamam sanıyordum... talihe bak ki, böyle birini sevdim seve seve...

bunu eskı sevgilinle birleştirip kendini heba etme boş yere...
ağır birşey yaşamışsın ama bundan sonra adımlarını dikkatlı at hepsı bu.. kaybettiğin birşey yok yeniden başla sadece...
geçmiş bırak geçmişte kalsın..

bunu eskı sevgilinle birleştirip kendini heba etme boş yere...
ağır birşey yaşamışsın ama bundan sonra adımlarını dikkatlı at hepsı bu.. kaybettiğin birşey yok yeniden başla sadece...
geçmiş bırak geçmişte kalsın..

teşekkür ederim asmin, ölümün üstünde acı yok zaten, o bile külleniyor bir zaman sonra... ama insan böyle canı yanarken ve böyle aptalca kanmışken acısı hiç geçmicek sanıyor

ALLAH ALLAH yaa bu nasıl sevgi böyle hem sevecek hem de gözü başka kızlardan ayrılmayacak, yalan da gırla ileride aldatması muhtemel daha çok üzülmemek için şuttingen yapmalı zor ama tek çözüm bu gibi :KK43:

verilmiş sadakan varmış arkadaşım iyi ki fark etmişsin, ya bu iş evliliğe kadar gitseydi o zaman ne olacaktı :KK43: ne yazık ki internet böyle kendini mükemmel gösteren erkeklerle dolu, sonradan çıkıyor foyaları ortaya :KK43: üzüldüğüne değmez bas tekmeyi.. çift kişilikli ve yalancı bir adammış

ciddi ve güzel bir ilişki yaşayanları tenzih ederim,
ama böyle abuk subuk flört bilmem ne sitelerine üye olan erkeklere karşı hiç güvenim yok.
internetle az buçuk haşır neşir olan tüm erkeklerin böyle haltları var malesef
o yüzden hele şu kumral ela gözlü vs özelliklerin dahi yazıldığı bir sitede bile adı varsa emin ol daha bin türlü sitede vardır.
bu adamın huyu da öyledir ki sen istediğin kadar ciddi birilişki yaşa onlar aranmayı bırakmazlar.
o yüzden %99 bunların bişeyini bulursun diyorum, o %1ide aylar yıllar sonra belki evlendikten sonra bişeyleri çıkar karşına.
burada evlilik yaşayanlar var diye fikrimi değiştiremeyeceğim kusura bakmayın amacım laf atmak değil,
ama ben internetten bulunan erkekten hayır gelmeyeceğine eminim. bu benim düşüncem.
sana da tavsiyem bir daha böyle siteler yerine ortak arkadaşlar, kurslar vs reelde tanıştığın birileriyle ilişki düşünmen.
(ki onlara bile dikkat et.)

Vallahi billahi seni anan kadir gecesi doğurmuş.
Benim arkadaşımın yaşadığı aynı şeyleri yaşamışsın.
Oda kandırıldı, kırıldı daha beteri o pislik adi herif tecavüz etti. Sürekli bu seks sitelerine üyeydi. üstüne 40 yasındaki adam kendi 20 yasında tanıtmıştı.
İnsan oğlu boşuna çiğ süt emmiş demiyorlar. Gözünü kırpmadan kendi zevkleri için harcıyorlar.
Bence senin hissettiğin sevgi veya aşk değil. Onun güzel sözlerinden, ilgisinden ( yapmacıklığından) hoşlanmışsın. Yada ona alışmışsın 1.5 yılda.
Vazgeçebilirsin elbette. Şuana kadar nasıl iğrenmedin hayret ettim oda var:26:
Ayıp olmazsa bişiy sorucam bu adamın bu sitelere üye olduğunu görmen yetmedi de mi ona cam açtırıp bir tarafını göstermesine izin verdin?
Yani illaki o tarz bir sohbet konusu olmuştur. Sen nasıl konuştun? Direk silip atman gerekirdi. Bence aşk, sevgi veya her neyse olmaktan çıkmış bir takıntı ve intikam duygusuna dönüşmüş. Bana yapılır mıydı ben ne yaptım gibi soruları hiç sorma kendine ve önüne bak. Allahtan sana birşey yapmamış. İnsan kılıklı iblis...

niye baştan bitirmedin adam cinsel organını gösterdi ben değilim dedi, diyorsun neyin ispatını istedin okadar iğrenç bi olaydan sonra onunla nasıl devam ettin kendini yıpratmana değermi böyle karaktersiz biri için sen ona acıdım tekrar barıştım diyorsun bence sen kendi haline acı boşa geçen onca zamana acı acıma acınacak duruma düşersin zararın neresinden dönülürse kardır kurtulmuşsun

niye baştan bitirmedin adam cinsel organını gösterdi ben değilim dedi, diyorsun neyin ispatını istedin okadar iğrenç bi olaydan sonra onunla nasıl devam ettin kendini yıpratmana değermi böyle karaktersiz biri için sen ona acıdım tekrar barıştım diyorsun bence sen kendi haline acı boşa geçen onca zamana acı acıma acınacak duruma düşersin zararın neresinden dönülürse kardır kurtulmuşsun

haklısın nilüfer... iş onun cinsel organını kamerada görmeye kadar gitti maalesef. merak ettim sadece, ne yapacak, ne tepki verecek... benden kamera açma talebinde bile bulunmadı, kadın olduğum bile şüpheli, onu anlamaya çalıştım, ne yapmak istiyor, bu işten ne anlıyor... belki de saygım hiç kalmasın diye çabaladım bitirebilmek için, bilmiyorum. benim de ruh halimi öyle bozdu ki, o nasıl o sitelerin müptelası ise, ben de o sitelerde onu takip etmenin müptelası oldum resmen.

haklısın nilüfer... iş onun cinsel organını kamerada görmeye kadar gitti maalesef. merak ettim sadece, ne yapacak, ne tepki verecek... benden kamera açma talebinde bile bulunmadı, kadın olduğum bile şüpheli, onu anlamaya çalıştım, ne yapmak istiyor, bu işten ne anlıyor... belki de saygım hiç kalmasın diye çabaladım bitirebilmek için, bilmiyorum. benim de ruh halimi öyle bozdu ki, o nasıl o sitelerin müptelası ise, ben de o sitelerde onu takip etmenin müptelası oldum resmen.

olan olmuş bence sen kendini suçlayarak ve sürekli geçmişi düşünerek iyice üzme canını. önüne bak. allahtan erken öğrenmişsin, evlendikten sonra da fark edebilirdin, ya da sana bir şey yapabilirdi başka bir arkadaşımızın yazdığı gibi. bence kurtulduğuna sevin. inanamadım okurken valla.. allah korumuş seni

İnsanın başına herşey gelebilir şu hayatta
Önemli olan zarardan dönmek
Aklı başında davranmak!

10gün sonra geldiğinde seni bulmasına izin verme
Hayatından çıkar oda sanal Se..xslerine devam etsin

farketmen iyi olmuş.

internetten olan tanışmalara karşı değilim, sadece tanışılan yer önemli. chat odasından tanışılan adamdan hayır çıkar mı? bence hayır. ama benim kkdan tanıştığım kız arkadaşım da oldu, sözlükten tanıştığım arkadaşlarım da.

umarım bu olayı atlatıp-unutup mutlu olursunuz...

İnternette Bir Arayış İçersinde Olanlara ve Canı Sıkılıp Sohbet Edip Aşık Olanlara İbret Olsun..:KK51:

İyi ki Buluştuğunuzda Başınıza Bir İş Gelmemiş..:KK19:

Buna Deli Cesareti Denmez, Cahil Cesareti Denir..:nazar:

Hakkınızda Hayırlısı Olsun..:KK19:

Onun Hakkında Kötü Olan Ne Varsa Düşünüp Unutun..:KK34:

Nette Aşk Olmadığına Bir Kez Daha İnanmış Oldum..:KK53:

Hayırlı Geceler..
:KK19:

kusura bakma ama adama kendini esort kız buse diye tanıtmışsın
Zaten sanal seks yapan bir pisliğin senden beklettisi ne olabilir ?
Hoşça sohbet mi ?
İnsan kendini böyle iğrenç bir şeye nasıl dahil edebilir aklım almıyor
Artık tüm adreslerini , telefonunu herşeyi değiştir kapat ne yapaıyorsan yap kurtul bu pislikten

X