İstanbul Avrupa tarafında Devlet Hastanelerinde doğum yapan var mı?

Bulutgillerden

Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2022
31
27
26
Herkese merhaba arkadaşlar. Bu konuyu açmanın sebebi istanbulda olan arkadaşlarımıza da yardımcı olabilmek. Aranızda İstanbul Avrupada Devlet Hastanelerinde doğum yapan arkadaşlarımız var mı? Başakşehir çam ve sakura hastanesinde doğum yapanınız var mı? Rica etsem tecrübelerinizi yazar mısınız

Merhaba ben başakşehir çam ve sakura şehir hastanesinde sezeryan doğum yaptım herşeyi ile çok memnun kaldım hamilelik boyunca da oraya gittim bebeğim içinde oraya gidiyorum soracağınız bişey olursa yardımcı olurum

Merhaba ben başakşehir çam ve sakura şehir hastanesinde sezeryan doğum yaptım herşeyi ile çok memnun kaldım hamilelik boyunca da oraya gittim bebeğim içinde oraya gidiyorum soracağınız bişey olursa yardımcı olurum
Merhaba bende amasya'dan İstanbul a doğum için geldim ailem burada bende orayı düşünüyorum ama randevu bulamıyorum bir türlü acil bir durum olursa gitsem takipli hastaları olmadığım için sıkıntı yaşar mıyım acaba birde doğum sürecinizi anlatır mısınız doktor hemşirelerin yaklaşımı nasıl odalar tek kişilik mi eslerimizin gün içinde yanımızda olması sorun olurmu

Merhaba bende amasya'dan İstanbul a doğum için geldim ailem burada bende orayı düşünüyorum ama randevu bulamıyorum bir türlü acil bir durum olursa gitsem takipli hastaları olmadığım için sıkıntı yaşar mıyım acaba birde doğum sürecinizi anlatır mısınız doktor hemşirelerin yaklaşımı nasıl odalar tek kişilik mi eslerimizin gün içinde yanımızda olması sorun olurmu
Merhaba hayırlı olsun sağlıkla kucağınıza almak nasip olsun inşallah 🤲
Kaç haftalık hamilesiniz
Acil bir durumda bakıyorlar acilden giriş yapınca siz yinede randevu bulursanız gidin kaydınızın olması daha iyi oluyor randevu biraz zor bulunuyor siz talep bırakın
Ben doğum öncesi doğum anı sonrası hepsinden memnun kaldım sıkıntı yaşamadım ilgili insanlarla karşılaştım diyeyim benim kendi doktorum dogumuma girdi o yönden de şanslıydım
Sizin yaklaşımınızla alakalı birazda onların tavırları inşallah iyi merhametli insanlar denk gelir
Odalar tekde var çiftte o an hangisi müsaitse bazen çift kisilik odada tekde kalabiliyorlar
Erkek kesinlikle almıyorlar sadece bebek doğduktan sonra 15dk görebiliyor onun dışında refakatçi bayan olacak ve değişim yapılmıyor
Normal doğumda doğum anına kadar refakatçi yanında kalabiliyor ben sezeryan oldum

Merhaba hayırlı olsun sağlıkla kucağınıza almak nasip olsun inşallah 🤲
Kaç haftalık hamilesiniz
Acil bir durumda bakıyorlar acilden giriş yapınca siz yinede randevu bulursanız gidin kaydınızın olması daha iyi oluyor randevu biraz zor bulunuyor siz talep bırakın
Ben doğum öncesi doğum anı sonrası hepsinden memnun kaldım sıkıntı yaşamadım ilgili insanlarla karşılaştım diyeyim benim kendi doktorum dogumuma girdi o yönden de şanslıydım
Sizin yaklaşımınızla alakalı birazda onların tavırları inşallah iyi merhametli insanlar denk gelir
Odalar tekde var çiftte o an hangisi müsaitse bazen çift kisilik odada tekde kalabiliyorlar
Erkek kesinlikle almıyorlar sadece bebek doğduktan sonra 15dk görebiliyor onun dışında refakatçi bayan olacak ve değişim yapılmıyor
Normal doğumda doğum anına kadar refakatçi yanında kalabiliyor ben sezeryan oldum
Şuan 33+3 günlük hamileyim 1 haftadır randevu bakiyorumda bulamadım normal doğumda sancı çekerken doğum anına kadar yanımızda refakatçi kalıyor değilmi doğru anladım bide sezeryanlar iki kişilik odada normal doğum yapanlar tek kişilik odaya alınıyor diye duydum bu doğrumu kaç gün hastanede kaldınız acaba sezeryanda

Şuan 33+3 günlük hamileyim 1 haftadır randevu bakiyorumda bulamadım normal doğumda sancı çekerken doğum anına kadar yanımızda refakatçi kalıyor değilmi doğru anladım bide sezeryanlar iki kişilik odada normal doğum yapanlar tek kişilik odaya alınıyor diye duydum bu doğrumu kaç gün hastanede kaldınız acaba sezeryanda
Siz talep bırakın sık sık bakın zorda olsa bulursunuz bi sıkıntı olmadıkça acil de bakmazlar.
Evet doğum başlayana kadar yanınızda doğum anında çıkartıyorlar
Odanın müsaitliğine bağlı ben sezeryan oldum tek kişilik odada kaldım benim yattığım katta hep tek kalıyorlardi sezeryan olanlar
2gun kaldım 48 saati tamamlatıyorlar hafta sonuna denk gelsede taburcu ediyorlar

Kızlar selam,umarım herkesler çok iyidir. sizlere birşey danışacağım bilgisi olan yardımcı olabilir mi
7.ayıma kadar özel hastaneye gittim devlete hiç gitmedi. Özel sağlık sigortam bitince artık özele gidemeyeceğimden dolayı devlet hastanesine randevu aldım. son 2 ayım için devlete gideceğim yani. doğum izin belgemi yazdırmak için çarşamba günü randevum var. Devlette doktor direk ilkte yazar mı raporumu yoksa ilgilenmez mi sıkıntı çıkarırlar mı

merhaba doktorunuzun ismi neydi acaba böyle bi tavsiyeye çok ihtiyacım var

merhaba doktorunuzun ismi neydi acaba böyle bi tavsiyeye çok ihtiyacım var
İbrahim polat hoca benim doktorum perinatoloji doktorları takip etti beni riskli gebelik diye normal gebe bölümünde kısa bir süre takipte kaldım ordada berna hocadan memnundum

yok daha çok yeni hamileliğim 4 haftalık sürece iyi bi doktorla başlayıp devam etmek istiyorum onun için sormuştum
Hakkınızda hayırlısı olsun Rabbim iyi insanlarla karşılaştırsın sağlıkla zamanında kucağınıza almak nasip olsun inşallah 🤲
Çam sakura da aynı doktora denk gelmek biraz zor oluyor normal gebe bölümünde genelde asistanlar denk geliyor bilginize

Hakkınızda hayırlısı olsun Rabbim iyi insanlarla karşılaştırsın sağlıkla zamanında kucağınıza almak nasip olsun inşallah 🤲
Çam sakura da aynı doktora denk gelmek biraz zor oluyor normal gebe bölümünde genelde asistanlar denk geliyor bilginize
Doktoru görmek ne mümkün asistan var hep 🤦‍♀️

X