Istanbul'da Estetik Cerrah tavsiyeleri

Arkadaslar Fatih Dagdelene burun ameliyati olan varmI?Bana yardimci olabilirmisiniz

slm canim ben dr.fatih dagdelene meme ameliyati oldum,yan odada burun ameliyatini yaptigi hastalar da vardi ve de kontrolle gellenleri gördüm gayet hos olmuslar.hatta esimin burun ameliyati icinde onunla görüstük kayet memnun kaldik.kisacasi iyi bir cerrah.tavsiye ederim.

fatih dağdelen burun ameliyatlarını ne kadara yapıyor, nazım çerkes gibi 7 milyar istemesin de :kızgın: , teoman doğan 2.300 ytl ye burdan bir arkadaşa yaptı, aslında fiyatların bu aralarda oynaması lazım ama kimi doktorların gözünü sırf para bürümüş, ha bir de ne kadar fazla verirsem o kadar iyi olur, acaba neden daha fazla istiyor demekki iyi yapıyormuş diyen, düşünen sazanlar da olabiliyor. laelaelaelaelae

ben teoman doganada fatih dagdelenede e mail gonderdim henuz iksindende cevap gelmedi ama naci celik bir hafta otelde dahil 5000 ytl istedi blmiyorum normalmi bu fiyat

pahalı bence, 2.5-3.5 milyar arasında yapılıyor bu ameliyat genelde, ama bazı yerler 5 milyar, 3000 euro gibi rakamlar istiyorlar, 3.5 milyardan fazla verme derim, diyorum ya teoman doğan bile 2.300 e yaptı burdan bir arkadaşa ki teoman doğan çok tecrübeli iyi bir cerrahtır.Fatih dağdelene sen git orda bir muayene etsin seni, sonra yakup avşar ve teoman doğana git hangisi kafana yatarsa ona ol derim, hepsi çok iyi cerrahlar.

ben yakup avsara da sordum 2000-2500 euro arasi dedi otel parasida var icinde 5000ytl banada cok geldi simdi fatih dagdelen ve teoman dogandan haber bekliyorum onlar ne kadar diyecek bakalim

ben yakup avsara da sordum 2000-2500 euro arasi dedi otel parasida var icinde 5000ytl banada cok geldi simdi fatih dagdelen ve teoman dogandan haber bekliyorum onlar ne kadar diyecek bakalim

canim dr.fatih dagdelen 1850 euro istiyo burun ameliyati icin.bana dedigi bu ama sana nekadar bir fiyat vereceklerini meerak ettim.

fatih dağdelene mail attım asistanı gelip sizi görmesi lazım dedi, yakup avşar da 2.5-3.5 bin ytl arası dedi, ama bende otel masrafı yok.bu arada teoman doğanda internetten fiyat vermiyor.

fatih dağdelene mail attım asistanı gelip sizi görmesi lazım dedi, yakup avşar da 2.5-3.5 bin ytl arası dedi, ama bende otel masrafı yok.bu arada teoman doğanda internetten fiyat vermiyor.

ben yurtdisinda yasadigim icin sordum fiyatlari cunku kendimi ona gore ayarlamam gerekiyo aceba e mail le resim ginderilebiliyomu?naci celike resim gonderdim ona gore fiyat soylemisti henuz bana cevap gelmedi her iki doktordanda beklemekten baska carem yok galiba

ben yurtdisinda yasadigim icin sordum fiyatlari cunku kendimi ona gore ayarlamam gerekiyo aceba e mail le resim ginderilebiliyomu?naci celike resim gonderdim ona gore fiyat soylemisti henuz bana cevap gelmedi her iki doktordanda beklemekten baska carem yok galiba

sen bilirsin ama naci çeliğe gideceğine yakup avşara veya fatih dağdlene gitmen daha isabetli olur gibime geliyo, yakup avşara resmini gönder 1 hafta içinde sana resmini yeni burnunla geri gönderiyor.adresi bu ,, bu arada, ben ne bu doktorları şahsen tanırım, ne bir muayene olmuşluğum var, ne de ameliyat olmuş birilerini görmüşüm, sadece tv de ve internette gördüklerime göre kötü doktorlar gibi gözükmüyorlar ama son karar gene senin.

bende selahattin tulunay derim benim burnumu yaptı iki yıl önce görümceminde karnını kolllarını ve içbacaklarını harikalar yaratıyokesinlikle

cok zor karar cok, doktor secimi gercekten cok zor ve onemli. ben eger fiyat konusunu halledebilirsem, Nazim cerkese gidecegim. ama gercekten fiyatlar beni asiyor:KK43:

benim icinde cok zor karar vermek herkes bisey soyluyo gercekten kafam cok karisik martta uc haftalik tatilim var istanbula gitmek istiyorum ameliyat icin ben 2000 euroyu gozden cikardim bence en iyisi butun cesaretimizi toplayip ameliyat olmak sanirim ama benim en cok korktugum sey ameliyattan sonraki halim hadi iyi olmazsa diye dusunuyorum bakalim daha vakit var insan hergun bi karar degistiriyo

cok zor karar cok, doktor secimi gercekten cok zor ve onemli. ben eger fiyat konusunu halledebilirsem, Nazim cerkese gidecegim. ama gercekten fiyatlar beni asiyor:KK43:

ebru günay ben de seninle aynı fikirdeyim. eğer yılbaşına kadar para konusunu halledebilirsem nazım çerkeş' i düşünüyorum kesinlikle. hakkında hiç kötü bir şey duymadım.
sana bir önerim olacak. barış çakır adında genç bir doktor var. bir iki ay önce memorial hastanesinde çalışmaya başladı. hem estetik cerrah hem de heykeltraş sanatıyla ilgileniyor. ben kendisine maille fotoğrafımı göndermiştim. hem benim fotoğrafım üzerinde değişiklik yapmıştı ameliyat sonrası görüntü nasıl olacağı konusunda hem de daha önceki ameliyatlarının resmini göndermişti. ona bir mail atıp yaptığı ameliyatların fotoğraflarını görmek istediğini söylersen sana gönderecektir mutlaka.
ben barış çakır' ın da iyi bir cerrah olduğunu düşünüyorum aslında. heykeltraş sanatıyla uğraştığı için simetri ve orantı konusunda iyi olsa gerek.

sagol canm, baris cakir i , dun aksam youtube ta izledim. gercekten benimde aklima yatti. fakat dedigim gibi fiyat konusu ne olacak bilmiyorum. cok yuksek miktarlardan bahsediliyor.
nazim cerkes
baris cakir, la gorusecegim sanirim.
teoman dogan da olabilir ama, xxlt nin burnundan memnun olmadigini okuyunca nedense icime sinmemeye basladi.
hasan poyraz ve fethi orak tan da cok iyi bahsediyorlar.
cemal senyuva nin da ismini duymaya basladim.
amaaaan o kadar cok isim var ki.
turkiyeye gelmeme 1 ay kaldi. ne yapacagimi bilemiyorum.
yeni birseyler ogrenirsen, duyarsan , haberdar et lutfen.
sevgiler,
HERKESIN MUBAREK SEKER BAYRAMINI KUTLAR, HAYIRLARA VESILE OLMASINI DILERIM.

xxlt nin burnu kendi söylemine göre bayaa sorunlu bir burunmuş, bence ancak o kadar oluyordur, demek istediğim kendi burnunu çıkarıp yerine yeni burun yapmıyorlar olan malzemeden bu elde edilebiliyor demekki, nazım çerkesin yaptığı ameliyat resimlerine baktığımda ve geçen günlerde tv de fatih dağdelenin bir kadına yaptığı burun estetiği sonucunu da gördüğümde hastaların kendi burunları üstüne ufak oynamalar yapıldığına kanaat geitrdim, yani eğikse bir miktar düzeltiliyor, çıkıntı varsa o alınıyor ancak kendi burun karakteristiği korunuyor, teoman doğan sıradan bir cerrah değil ki, amerikada eğitim görmüş, acıbadem hastanesinde çalışmış, ünlü bir cerrah, sanatından, cerrahlığından memnun olunmasa bu kadar sükse yapamazdı, neyse diğer ünlü cerrahlar da öyle hepsinin kendilerine ait bir veya iki süper lüks muayenehanesi kapılarından eksik olmayan hastaları var yani kötü olsalar bu şekilde yükselemezlerdi, son olarak internette gezinirken www.superplast.com.tr(Op. Dr. Hüseyin Güner) bu sitedeki doktoru gördüm, ulusal kanallara çıkmış ordaki konuşmalarına yer verilen bir bölümü var, daha önce de onep de çalışmış tecrübeli bir cerrah, seçenekler çoğalıyor ama birinde de karar vermek lazım, umarım en uygununu seçersiniz.

sagol canm, baris cakir i , dun aksam youtube ta izledim. gercekten benimde aklima yatti. fakat dedigim gibi fiyat konusu ne olacak bilmiyorum. cok yuksek miktarlardan bahsediliyor.
nazim cerkes
baris cakir, la gorusecegim sanirim.
teoman dogan da olabilir ama, xxlt nin burnundan memnun olmadigini okuyunca nedense icime sinmemeye basladi.
hasan poyraz ve fethi orak tan da cok iyi bahsediyorlar.
cemal senyuva nin da ismini duymaya basladim.
amaaaan o kadar cok isim var ki.
turkiyeye gelmeme 1 ay kaldi. ne yapacagimi bilemiyorum.
yeni birseyler ogrenirsen, duyarsan , haberdar et lutfen.
sevgiler,
HERKESIN MUBAREK SEKER BAYRAMINI KUTLAR, HAYIRLARA VESILE OLMASINI DILERIM.

rica ederim canım ne demek. sen benden önce olacaksın anlaşılan ameliyatını. benim işyerinden izin kullanabilmek için yılbaşını beklemem gerekiyor maalesef.
barış çakır ın nazım çerkeş kadar pahalı ameliyat yapacağını zannetmiyorum. nazım çerkeş in süper olduğunu düşünüyorum ama fiyat aralığı şimdi bile 5000-7500 ytl. yılbaşından sonra kimbilir ne olur. üfffffff ne zor birşeymiş bu. hem birsürü riske gir hem de tomarla para ver. allah yardımcımız olsun

burun estetigi yaptiran arkadaslar doktorla gorusmeye gittiginizde resminizi sadece yandanmi cizip gosteriyor bilgisayarda, sanirin onden olmuyo bilmidigim kadariyla

burun estetigi yaptiran arkadaslar doktorla gorusmeye gittiginizde resminizi sadece yandanmi cizip gosteriyor bilgisayarda, sanirin onden olmuyo bilmidigim kadariyla

ben iki doktorla görüştüm şimdiye kadar. yakup avşar sadece yandan fotoğraf çekip bilgisayarda düzeltme yapıyor. ama ismail kuran hem önden hem de yandan fotoğraf çekiyor. ve her iki haliyle de bilgisayarda değişiklikleri yapıp gösteriyor.

bende hazıran yada temmuz ayında yaptırdım 2 kere kırılmıştı burnum doktorum çok zorlanmış eski haline getirirken ama morluklar 5 günde geçti doktorum mükemmel bir iş çıkarttı arkadaşlar fiyat olarakda çok makul geldi bana.daha uygun fiyatta çıktı karşıma daha pahalısıda ama nedense konuşmaları bana çok mantıklı geldi ve yaptırdım.şöyle yaparım böyle yaparım şunu ederim diyen prof.larla da konuştum ama hiç içime sinmedi iyikide ona yaptırdım diyorum asla ameliyat olduğunuz anlaşılmıyor.Doç.Dr.Kemal Uğurlu tavsiye ederim.

canim cok sagol tavsiyen icin. ameliyatini kaca yapti doktorun? hangi hastanede ve resim ekleyebilirsen cok seviniriz.
sevgiler

X