Istanbul'da Estetik Cerrah tavsiyeleri

arkadaşlar teoman doğanın yağtığı yüzlerin resimlerini banada yollarmısınız..ben bu doktorun adını çok duyuyorum heralde onla görüşmeye gidicem ama önce resimleri görmek istiyorum...

güzelim burunlar çok nefis.sahane..yalnız aklıma takılan tek sey 45lik cektiği kişinin, 90 dan ve 360 tan cekilmiş footgrafları kiminde war kiminde yok..seçilip koyulmus...o bakımdan kafanın karısmaması için doktorun yerinde bulunan hastaları ile sansına kim düşerse onunla konsman..çnkü doktorların gösterdiği resmler genelde basarılı olan mükemmel burunlar..bana fatih bey her hastasının 45,90 we 360 tan olan resmlerini gösterdi.an az 50 adet...we doktorun yernde kontrole gelen hastaları ile spontane olarak görşmüş oldum..we bu sekilde fatih beyde karar kıldım..fatih bey ile de görüş derim..:) ikisi de mükemmel doktorlar ztn:)parayı da tartarsın kafanda..ama iki doktordan da pişman olunmaz gibi güzelim..

baris cakir ve senin doktorun (fatih dagdelenle) gorusecegim ve ikisi arasinda karar kilacagim.
hasan poyraz, fethi orak gibi isimlerin de basarili oldugunu duyuyorum, hemde fiyat olarak uygunlar ama , butun doktorlari arastiracak vaktim yok ki benim. :KK43:
zaten 1 ay kalacagim, ailemi mi goreyim? ameliyat mi olayim?
umarim hem burun, hemde mimik cizgilerinin doldurulmasi islemlerine uygun fiyat verirler, hemde istedigim sonucu alirim :)
cok mu sey istiyorum?:1no2:

baris cakir'in yaptigi burunlarin resimleri gercekten inanilmaz. sunu farkettim, gordugum diger burunlar birbirine benzerken, baris cakir in yaptigi burunlarin hepsi birbirinden farkli, yani adam hastanin sorunu neyse ona gore yapmis. kimine sanki kemer eklemis, kimininkini almis. valla baris cakir, fatih dagdelen. 2 isim var. teoman dogan;dan vazgectim kizlar.
doktorla yuz yuze konusmak ta farkli tabi. bakalim o zaman ne olacak.

denizcim,
resimlerini bekliyoruz merakla.
sevgiler

canim baris cakirin yaptigi burunlar gercekten cok guzel dedigin gibi hepsi cok dogal duruyolar bende dusunucem baris cakiri benim biraz vaktim var turkiyeye gittigin zaman bizi bilgilendirmeyi unutma sevgiler

teskkr ederim ebrucum aldm mailini.. yani hep farkli yapyo demisler ama bana pek öyle gelmedi.. birincinin yan profili hosma gitmedi estetik oldgu belli olyo, ikincisi yandanda dogal duryo burun deliklerine dikkat edersenz. en sondaki kizin burun deligide cok kötü yaaaaa cok belli olyo estetik olduguu böle uzunlamasna buyuk yukari dogru bir ince bir burundeligicizgisi Kötü Kazen

katılıyorum canım..:S 4 000ytl yi haketmiyor..ddiğim gibi her resmdeki hstanın farklı acıdan resmi var..45 90 360lık olmk üzere istediğini secmiş koymuş..her hastasının aynı farklı acılardan resmini koysaydı belki iyidir derdim ama..

hepsinin acisi hemen hemen aynida ben sondaki kizi merak ettim önden:KK70: 4000ytl gercekten baya istiyormush ya bu doktorlar biraz reklam yapinca fiyatlarini hemen firlatyolar yaa Kötü Kazen

hepsinin acisi hemen hemen aynida ben sondaki kizi merak ettim önden:KK70: 4000ytl gercekten baya istiyormush ya bu doktorlar biraz reklam yapinca fiyatlarini hemen firlatyolar yaa

katılıyorum canım..:S 4 000ytl yi haketmiyor..ddiğim gibi her resmdeki hstanın farklı acıdan resmi var..45 90 360lık olmk üzere istediğini secmiş koymuş..her hastasının aynı farklı acılardan resmini koysaydı belki iyidir derdim ama..

aslinda resimler bana dogal geldi ama ben fatih dagdeleni dusunuyorum belki konustugum icin bana guven verdi kendisi 4000 ytl pahali bana gorede sanirim baris cakir onceden heykel in uzerinde tasarlayip ondan sonra ameliyat ediyo ceciliacim resimlerde boyut derken neyi kastettigini anlamadim kafamçokkarıştı

aslinda resimler bana dogal geldi ama ben fatih dagdeleni dusunuyorum belki konustugum icin bana guven verdi kendisi 4000 ytl pahali bana gorede sanirim baris cakir onceden heykel in uzerinde tasarlayip ondan sonra ameliyat ediyo ceciliacim resimlerde boyut derken neyi kastettigini anlamadim kafamçokkarıştı

baris cakir in yaptigi burun orneklerini gorduk. peki fatih dagdeleni methediyorsunuz, yaptigi burunlarin resimleri var mi?
varsa lutfen bana da yollayin yaaaaa :KK43:

ebrucugum bende resimleri yok ben kendisiyle yuz yuze gorustum o zaman gostermisti bana yaptigi ameliyatlari o zaman hosuma gitti
aslinda burun ameliyatlari boyle olur daha baska nasil olabilirki demekki anca o kadar oluyo ama ben birkac doktora resmimi gonderdim yan profilden hepside birbirine benziyo bence her doktorun basarisiz ameliyatlari vardir buna garanti yok sanirim en iyisi doktorlarla yuz yuze gorusup aklina hangisi yatiyosa ona ameliyat olmak ama suda bii gercekki insan bir turlu karar veremiyo herkes bisey soyluyo insallah hersey istedigimiz gibi olur

bilmiyorum canim yani sade böle olmyor bi cok sanstcinin burnu farkli misal angelia jolie onunda burnu yaptrlms ama hicte bunlarin yaptiklarina benzemyo bence cok dogal duryo ama trde bi kac arastrdm dr larin hepsi burunu ayni model yapyo iste o sunumdaki gibi fabrikadan cikmish gibi bi arkads vardi buralarda asya diye onunki biraz daha güzel gelmisti bana yani daha dogal ve farkli

Merhaba arkadaslar

Bende burnumdan estetik olmak istiyorum. Bunun icinde dr Nazim Cerkes e cumartsine randevu aldim. Ismini de daha once burda gordugum icin bana guvenli biri geldi.
Sizin son msj larinizi okuyunca sanki ondan memnun olmayanlar var gibime geldi.
Aranizda ona burnunu yaptiran varmi? Verya tanidiklariniz varmi? Varsa siz veya onlar memnunmu?
Lutfen bilgireniz varsa yazin. Cunku cuma gunu Istanbul a ucucam. Cumartesi Nazim bey de konusmam var, vazgecmezsem pazartesi de amaliyat olacam.
Simdiden bende heyecan ver tereddut basladi.

güzelim resmler 45 lik, 90 lık we 360 lık olmk üsere üç açıdan cekilir..çok pardon her hastanın aynı acıdan 3 resmi yokki :S sen nasıl oldu da aynı dosya da bunları görebildin...? ben fatih beye yaptırdım burnumun resmleri de vat site içinde..arastrdıgın takdirde bulman mümkün..fiyatları 2,5 3 ama ne desem boş..her burun aynı emeği asla gerektirmez..

gördm demedmki canim hepsi ayni acidan cekilmis dedim bi kacinin önden resmi var dedim:KK66:

Cevabin icin tsk ederim Cecilia. Tavsiyelerini konusmaya gittigimde goze alirim. Kendi yuzum ne fazla iri nede kucuk. Biraz orat sanirsam :)
Ameliyatida burnumde kemer oldugu icin olmak istiyorum. Simdiden bay bir heyecanlamaya basladim.

Cevabin icin tsk ederim Cecilia. Tavsiyelerini konusmaya gittigimde goze alirim. Kendi yuzum ne fazla iri nede kucuk. Biraz orat sanirsam :)
Ameliyatida burnumde kemer oldugu icin olmak istiyorum. Simdiden bay bir heyecanlamaya basladim.

sidos cumartesi nazım beyle görüşeceğini söylemiştin. ne oldu. görüşebildin mi. ameliyata karar verdin mi

güzelim resmler 45 lik, 90 lık we 360 lık olmk üsere üç açıdan cekilir..çok pardon her hastanın aynı acıdan 3 resmi yokki :S sen nasıl oldu da aynı dosya da bunları görebildin...? ben fatih beye yaptırdım burnumun resmleri de vat site içinde..arastrdıgın takdirde bulman mümkün..fiyatları 2,5 3 ama ne desem boş..her burun aynı emeği asla gerektirmez..

cecilia ben senin fotoğraflarını bulamadım bir türlü. bana yardımcı olur musun.

merhaba kızlar nasılsınız, iyisinizdir umarım.ebru sen karar verdinmi ameliyatına.? az kaldı galiba gelmene, sana iyi uçuşlar.
ahsenyaren sen neyaptın, görüştünmü herhangi bi doktorla.?
kızlar umarım herşey istediğiniz gibi olur, ben o kadar memnun ve o kadar mutluyumki, herşeyden önemlisi artık geceleri ağzım kapalı uyuyorum :-))
3 hafta oldu benim henüz ama tanımayanların anlamayacağı şekilde yüzüm, açık ameliyat oldum ben ve dikiş izim daha şimdiden dikkat etmedikçe belli olmuyo.Yani çok şükür herşey yolunda.
İnşallah sizde yakında başarılı bi şekilde ameliyatlarınızı geçirip, benim gibi hissedersiniz ve burda yaşadıklarınızı konuşuruz birlikte.
Sağlıcakla ve sevgiyle kalın..

merhaba kızlar nasılsınız, iyisinizdir umarım.ebru sen karar verdinmi ameliyatına.? az kaldı galiba gelmene, sana iyi uçuşlar.
kızlar umarım herşey istediğiniz gibi olur, ben o kadar memnun ve o kadar mutluyumki, herşeyden önemlisi artık geceleri ağzım kapalı uyuyorum :-))
3 hafta oldu benim henüz ama tanımayanların anlamayacağı şekilde yüzüm, açık ameliyat oldum ben ve dikiş izim daha şimdiden dikkat etmedikçe belli olmuyo.Yani çok şükür herşey yolunda.
İnşallah sizde yakında başarılı bi şekilde ameliyatlarınızı geçirip, benim gibi hissedersiniz ve burda yaşadıklarınızı konuşuruz birlikte.

cok tesekkur ederim denizcim, evet gelmeme cok az kaldi. cumartesi gunu istanbuldayim insallah. geldigimde baris cakir ve fatih dagdelenle gorusecegim oncelikle. belki teoman dogan dan da randevu alabiliriim. yuzyuze gorusmeden sonra karar verecegim. baris cakir a ameliyat oldugunu ve sonuctan cok memnun oldugunu biliyorum, senin adina cok seviniyorum. umarim ben ve diger arkadaslar icin de ayni olur.
kararimi ve gelismeleri sizlere bildirecegim.
tekrar gecmis olsun diyorum. eger resimlerini yollamanda bir sakinca yoksa gormek isterim. gercekten baris cakir uzerinde duruyorum.
sevgiler,

deniz senin için o kadar seviniyorum ki. sonuçtan memnun olman çok güzel. inşallah bana da kısmet olur hayırlısıyla. eee resimlerini görebilecek miyiz bu arada. eğer göstermek istersen ben sabırsızlıkla bekliyorum

Ben ANkara'da olsam galiba Kutlu Sevin'e yaptırırdım. İnternetten okuduğum kadarıyla bana güven verdi ama yaptırana danışmak daha mantıklı. Ben de İstanbul'da arıyorum doğru ismi. Marka olmasın istiyorum bir yandan da...Gereksiz para vermek istemem tabi

Dr ayaz aslan bana güven veriyor madem marka olmasin istiyorsunuz telini verebilirim Avicenna hospital da calisiyor birde nisa güzellik merkezinde insana öyle bir güven verici aciklamalar yapiyorki isterseniz bir görüsün fiyat a gelince burdaki rakamlara GÖre bana daha uygun geldi onun verdigi rakam
op.dr.Ayaz aslan görürün bir derim.

Gecmis olsun

sidos cumartesi nazım beyle görüşeceğini söylemiştin. ne oldu. görüşebildin mi. ameliyata karar verdin mi

Merhaba canim, cumartesi derken onumuzdeki cumartesini kasdetmistim. Uc gunum kaldi. Bu arada bir baska doktoradaha danismakta yarar olacagini dusunerek dr. Fatih Dagdelen de de randevu yaptim.

Arada bir Ebru nun yazilarini da okuyorum. Sanirsam cumartesi gunu ikimizin de Fatih Dagdelen de randevusu var. Belki de orada karsilasiriz :)

X