Işte Şafak panomuz... Şafak kaç tezkereci güzeller...?

Ararım,sorarım seni her yerde,
nereye baksam seni görür gibiyim
sensiz bir akikam bile geçmiyor
bir kerecik görsem seni , doya doya öpsem seni
ÇOK ÖZLEDİM SENİ ASKERİM!

Ben hep 460 gün nasıl geçer diye söylerken sen ise beni teselli için " sayılı gün çabuk geçer " derdin .Halbuki ikimizde biliyorduk ki zor günlerin bizi beklediğini.Evet çok zor günler geçirdik ,kimi zaman mutluluktan ağladım ,havalara uçtum sesini duyduğum için , 2 dakika bile konuşup sesini duymak beni hayata getiriyordu

Kimi zaman ise üzüntüden ağlıyordum sesini duysam bile sana belli etmiyordum telefonu hep bir neşeyle açıyordum ki ,üzüldüğümü belli etmiyeyim,seninde morelin bozulmasın diye ,çok özlüyordum seni ,yeter artık gel demek istiyordum elini tutmak,sarılmak istiyordum sana hep söyşlemek istiyordum ama boğazım düğümleniyordu
Bi yandan da sana böyle konuşarak seni üzeceğimi bildiğimden söyleyemiyırdum .Her telefon çalışında sen arıyorsun dieye bakıyordum kimi zaman evet sendin ,kimi zaman ise sen değil başkaları oluyordu o zaman telefonu açıpda konuşasım gelmezdin.çünkü ben sadece senin sesini duyduğumda mutlu oluyordum aşkım
Hep isterdim sürekli mesajlaşalım ,birbirimizin iyi olduğunu bilelim diye ,fakat sen götürdün telefonu ama yine şans bizden yana olmadı,yüzümüze gülmedi.her gün veya 2 günde bir de konuşuyorduk .Bu askerlik ilişkimizi bitirmedi,daha çok birbirimize,yılmadık , sabrettik ve öylede yapıyoruz
herkes söylerdi 1 aylık tanıdığın insanın neyini bekliyorsun diye ben seni çok sevdim o 1 ay içinde gerçekten kimi zaman bende kendimi şaşaırıyordum ama bu sevgi tek taraflı olsaydı zaten bir yerde biterdi bu ilişki ikimizin sevgisiyle ayakta duruyor bitanem

Bİter mi diye düşünürken 460 günden sadece 45 günümüz kaldı askerlikte 13 ayı devirdik ilişkimize ise 14 ayı devirdik umuarım sonsuza dek sürer canımın içi

SENİ HERŞEYDEN ÇOK SEVİYORUM BİTANEMopuyorumnanaktan:asigim:

İYİYİM BENDE HEMDE ÇOK İYİYM ASKERİMLE 2 KERE KONUŞTUK HEP SÖYLÜYOR KIZGIN DEĞİLSİN DİMİ GÜVENİYORSUN DİMİ DİYE BEND EBİLMİYORUM FELAN DİYORUM AMA KIYAMIYORUM DA ONAkaydirigubbakcemile3:)

VALLA CANIM ŞAFAK :45 BİTİYOR GALİBA

DARISI BAŞINIZA

SEN NASILSIN

tatlı kıs kurban bayramında askerin yanında olcak bitmiş nerdeyse çok az kalmış senin

istanbulda canım rahat şimdilik ot yolmada bulaşık yıkamada master yapıyor diploma vercekler sana diye dalga geçiyorum kızıyor bana

kız deme öyle yazık çocuğa nasılda bozulyordur orda:-)

senin asker nerdeydi tatlı kıs

balıkesirde canım köyünde yapıyor askerliği

tatlikis şafağınız 45'miş Manisa'dan da size selamlar gönderiyorum olumunekankayizsmile

aldım selamını tatlım
bendde sana gönderiyorum kucak dolusu sevgilerimi selamlarımı tatlım

kız deme öyle yazık çocuğa nasılda bozulyordur orda:-)

balıkesirde canım köyünde yapıyor askerliği

aldım selamını tatlım
bendde sana gönderiyorum kucak dolusu sevgilerimi selamlarımı tatlım

yok canım gülüyor poligan sorumlusuyum ben diyo kocaman odam var benim diyor bende evet evet haftada bir giriyorsun diyorum olabilir onu bulamayanda var diyo bende ama sadece temzlemek için girebiliyorsun diyince gülüyor alt devrem gelsin görcen sen diyo

X