İsveç bezi - cam bezleri - sihirli bezler

selam arkadaslar benim arkadas1mda royalin bezini almis geçen sene 25 ytl ye bende onda gördüm,aynisini üsküdar pazarinda görünce sasirdim,hemde 5 ytl ye aldim sadece benimkinin markasi macig hand rengi dokusu aynisi sadece accik boyu küçük oda önemli degil,yesil renkte cam silmek 5 dakika sil git beyaz sabunla y1ka bidaha bi kat sil piril piril benim gibi saatlerce bir camla ugrasan temizlik hastasi icin mucize simdi tatile giderken anneme ve ablamada götürecegim giderken haaaaaaaaaa royalden alan arkadasim aynisi oldugunu görünce parasina acidi oda siparis verdi bana alin pisman olmazsiniz

ya bende de magic hand olandan var ama o kuruyunca böle kaskatı olmuyor mu? senin dediğin ondan değil mi? ben onların aynı olduğunu sanmıyorum yaa

ya bende de magic hand olandan var ama o kuruyunca böle kaskatı olmuyor mu? senin dediğin ondan değil mi? ben onların aynı olduğunu sanmıyorum yaa

can1m hay1r kaskat1 olmuyo normal yumusak bez bendeki yesil,o kaskat1 dedigindende var bende sar1s1 mavisi var onlarin milyoncudan almistim sungere benziyo sanki ilk aldiginda islak oldugu için yumusak kuruyunca kemik gibi oluyo ama 1slat1nca yine yumusuyor,bende her türden bez var her markadan ald1m scotch brite nin her bezini ama sadece ikili pakette olani var mavi ve yesil ince tügsüz mutfak dolaplarindaki yaglari çok güzel temizliyo bi ondan memnunum bide macig hand in yesil cam bezinden

ha macig hand in diger bezlerinide aldim mutfak için felan hepsi var hepsini denedim ama yesil cam bezi süper gerisi bos

hım tmm anladımm ya ben de o kaskatı olandan vaar ben de kaskatı olmasın diye ıslak olarak yıkayıp poşetine koyuyodum ama içime sinmedi ya kurumadan öle benneyaptımki zaten benim derdim sadece cam değil yaa mutfak temizliği ve toz için falan da istiyorum ben bu bezlerden ama smart marka ve royal cleaning var iki marka şimdi buna takıldım ben hangisi daha iyi yaaa???

Arkadaşlar blogumda http://kelebeknehir.blogspot.com/ scotch brite'ın bezlerinden bahsetmiştim. Firma bana Mikrofiber cam bezini gönderdi çok beğendim. Aklınızda bulunsun. Bir tarafıyla silip diğer tarfıyla kuruluyorsunuz. Camlar pırıl pırıl . Yalnız ben hamile olduğumdan camlara uzanamıyorum. Yarısı leş gibi yarısı tertemzi oldu. Tam öncesi/sonrası fotoğrafı :)

haydaaa kafamçokkarıştı allam kafayı yicem yaa ben markette bu scotch brite inkilerden görüp almıştım önceden zaten de bana öle pek mucize gelmedi aslında güzel ama öyle 1 yıl falan gitmez yani bi de ben pronto toz savar ile birlikte kullanmıştım toz bezini hatalı mı kullandım acep? cam bezini de arabaya indirmiştik zaten :uhm: off ya bu bez alma girişimim hüsranla mı sonuçlanacak ya markete uğrayıp scotch brite mi alsam şimdi ya eve giderken kargoyla margoyla uğraşcamaa kafamçokkarıştı

selam kızlarr pilli hatun teyzesiyim çorludayım ben bezler harika beni arkadaşım satıyor sadece üyelik için gelişine veriyor valla ben heryerde o bezlerden kullanıyorum dikkat edin piyasa çok pahalı ve çok ucuza bezler var aynısı olmuyor 3 yıldır kullanıyorum cam bezim ayrı mutfak bezim ayrı tavsiye ediyorum herkeze isteyene yardımcı olurum bezler konusunda

viledanın cam bezide guzel mavı rengınde.bıde kahverengı bı bezı var oda cam bezı sanırım cok memnunum bende:)

valla eminönüne yolunuz düşerse tahtakaleye 1 ytl ye süper bir bez var almayanı dövüyolar :))

kafası karışan arkadaşlar kafamçokkarıştıben senelerdir kullanıyorum.

ROYAL CLEANİNG bezleri mü-kem-mel ne firmayı ne adamları ne satanları tanırım ama adamlar yapmış:hooray:

piyasada benzerleri Kötü Kazenvar ama asla onlar gibi değil hani satışını yapan biri olsam iade garantili satış yapardım ama yine de söylüyorum alıp memnun kalmazsanız ben buradayım

daha ne deyim, kafa yormayın, nerden bulursanız bulun bu bezlerden alın, boşuna amelelik yapıp yormayın kendiniziiiiii laelaelaelaelae alın keyfinize bakın 5 dakkada beşiktaş öyle derler değil mi? sonrada bana dua edin.:içelim:

son kararımı verdim royal cleaninge üye olup alcam şu bezlerden oh bee rahatladım

arkadaşlar akwa bez kullanan var mı? bu bezi cilt temizliği için kullanmayı düşünüyorum daa ama hiç kullanan görmedim daha fisfisfis

ROYAL CLEANİNG bezleri sopalı mop düşünüyorum .
birde perlanın var bu bezlereden ama bana biraz pahalı geldi 80 ytl buluyor.
royalın fiaytını bilen var mı?
sopalı mob almak istiyorum bennnnnnnnnn

Merhabalar..

Kulladığınız her hangi bir ürünün forum içinde sadece paylaşımını yapınız lütfen..O ürüne ait olan site adresi vermek,yönlendirme yapmak yada kendi özelinize yönlendirme yaparak reklam,satış yada kar elde etmek amacı ile bilgilendirmeler yapmayınız..

İsteyen arama motorlarından istediği her ürünün kendi sitesine ulaşabilir..
Lütfen sitemizi bu amaç için kullanmayalım..
Sevgiler...

evet arkadaşlar bende aldım viledanın mikrofiber bezlerinden 4 ytl sanırım.Birde markasız bi mikrofiber bez aldım o da harika toz almak artık kabus değil çünkü önceden toz alırdım arkasından kurulardım o bez de ayrıca bir hav bırakırdı ama artık hiçbiri olmuyor.MİKROFİBER bezler harika Vileda tavsiyemdir.
Süperrrr bişiyyyy

X