Popüler Konu İsveç Diyeti Deneyimlerimiz

bende daha önce yaptığımda balık günü bozdum. balık kan şekerini düşürüyor tatlı yemeyince de fena oldum. balıkta 6. gündü sanırım
Benim baktğm listede 5.günde balık var. O gün kolau geçer sanıyordum ama zorlandım baya ertesi gün her kalktığımda başım dönüyordu. Küçük çocuğum da olunca devam ettirmedim

Merhaba arkadaşlar,
Ben bu diyete dün başladım. 1.70 boyum kilomda 69,5. Dün öğle menüsünde 2 yumurta, 1 porsiyon haşlanmış ıspanak, 1 domates vardı, ben 2 yumurtamı öğle yedim saat 4 gibi de ıspanağı sevmediğim için 1 tane kabağı çok az zeytinyağında soteledim yoğurt ve dereotu ekleyip öyle yedim. Akşamda bifteği yine çok az zeytinyağında tavada kızarttım ve salatayla birlikte yedim saat 7 gibi. Hiç tuz kullanmadım, 3 litre su içtim bide detox suyu yapmıştım onu da içtim. Sabah tartıldım 68,4 geldim.
Detox suyumda maydanoz, tarçın, yeşilçay, salatalık, elma ve limon var sizce detox suyuna devam etmelimiyim.
Merhabalar,bende denemek istiyorum.Çok güzel kilolar verilmiş.Biftek yerine tavuk yesek olmaz mı acaba?Brokoli yerine karnıbahar da olur diyenler var ama olur mu sizce

Ki yediklerime de dikkat ediyorum kaloriyi birden arttırmadım, dengeli öğünler yaptım. Bazı öğle yemeklerini kefirle, smoothie ile yaptım 🤭

Abla 6 gün yaptım 3 kilo verdim be hemen hepsini geri aldım üç günde boşver hiç bulaşma 🥶
Hiç yapmamışım gibi şişti tekrar göbüşüm😅
Maşallah güzel vermişsin natsumem ama alınca neye yarar 😔 Dediğin gibi hiç bulaşmayım o zaman.Zaten güzel veriyorum da 1 hafta güzel verirsem 1-2 hafta duruyor.Hepimiz gibi bende sabırsızım hemen vereyim istiyorum

Başladınız mı
başladım canım ıspanağı sotelemek derken tam olarak nasıl. bugün menümde ıspanak vardı yapmadım ya çok kötü. yağsız olacak yemeklerin hepsi. sadece haşlıyorum baharat atıyorum. tuz da yok belki minik atıyorum. ıspanağım vardı benm önceden bu diyete başlamıştım kalanı buzluğa atmıştm

Abla 6 gün yaptım 3 kilo verdim be hemen hepsini geri aldım üç günde boşver hiç bulaşma 🥶
Hiç yapmamışım gibi şişti tekrar göbüşüm😅
bende o ilk yaptığımda hemen hop almıştım ama dikkat etmemiştim. balık kaçıncı gündü unuttum evet 5 ti galiba ben bi gün aksatmıştım misafir gelmişti :KK70:

1. gün 700 gr
2. gün 300 gr vermişim
daha önce yaptığımda bu gramların 2 katı şeklinde veriyordum ama olsn yavaş gidiyo sanırım o zaman harekette yapmştm. ama şimdi ufak kaçamaklar yapıyırum. bi parça beyaz çikolata yedim hediye gelmişti :KK70: bi de dün 1-2 adet çubuk kraker attım ağzıma artık o kadardan bi şey olmz :KK70: olduğu kadar

ama abur cubur yerim paket paket o alışkanlığım yok en azından diyetteyim diye yine kar
bir de ufak kaçamak yaptığım için bugün ekmek hakkımı kullanmadım zaten ekmek sevmiyorum yemek istemedm

Maşallah güzel vermişsin natsumem ama alınca neye yarar 😔 Dediğin gibi hiç bulaşmayım o zaman.Zaten güzel veriyorum da 1 hafta güzel verirsem 1-2 hafta duruyor.Hepimiz gibi bende sabırsızım hemen vereyim istiyorum
Yok abla bugün 500 gr daha artıdaydım tartıda dün 800 daha şu son günde 1800gr artı var yani. En başta sağlıklı beslenmeyle devam etsem şuan daha iyi durumda olurdum😅
bende o ilk yaptığımda hemen hop almıştım ama dikkat etmemiştim. balık kaçıncı gündü unuttum evet 5 ti galiba ben bi gün aksatmıştım misafir gelmişti :KK70:
Ben dikkat ediyorum, kalori sayımı yapıyorum, yağlı şeyler tüketmiyorum. 1500 kalori almam gerekirken isveçten sonra birden yüksek kalori almamak için hala az kalori alıyorum. Bazı öğleleri kefir, smoothie ile geçiştiriyorum.
6. gün bozunca son 2 gün kalmıyorki canm ben mi yanlış anladım
5. Ve 5. Gün çok zorlandım demek istemiştim. Her ayağa kalktığımda başım dönüyordu. Minik cadım ile başa çıkamayacaktım devam etsem 🤭

X