Popüler Konu İsveç Diyeti Deneyimlerimiz

Arkadaşlar bu diyet nasıl yapılıyor menü örneğini nerden bulabilirim , 58 kiloyum ideal kiloma yakın olduğum için ne kadar aç kalırsam kalayım bir türlü kilo veremiyorum kafayı yiyeceğim 52 kilo olmak istiyorum yardımcı olur musunuz :KK43:(
Googela yaz canm çeşitli bloglar var ne yiyip içtiklerini atmışlar detaylıca yorumlamışlar

Kızlar if ile İsveç dıyetını bırlestırdım yani oglen 12/8 arası uyguluyorum ısvec dıyetını sadece onun dısında yemek yok. Spor yapmıyorum ıkı lıtre su. Su an dokuzuncu gunum kılom 77 ıdı 71 oldum boy 173. Asırı hızlı gıtmemıs mı kılolar? Bunları gerı alacakmısım gıbı bır hıs var ıcımde.

Kızlar if ile İsveç dıyetını bırlestırdım yani oglen 12/8 arası uyguluyorum ısvec dıyetını sadece onun dısında yemek yok. Spor yapmıyorum ıkı lıtre su. Su an dokuzuncu gunum kılom 77 ıdı 71 oldum boy 173. Asırı hızlı gıtmemıs mı kılolar? Bunları gerı alacakmısım gıbı bır hıs var ıcımde.
Merhaba • geri aldınız mı ?

Merhabalar ben yaklaşık 3 aydır güzel beslenme programları ile 12 kg verdim.Ancak şuan bir duraklama dönemi yaşıyorum. 76 dan 63,5 e kadar düştüm.Metabolizma hızlanması için bugün isveç diyetine başladım.Gidişhahata göre 6.günde bırakacağım yada 13 güne tamamlayacağım.İsveç diyetini daha evvelde yapmıştım verilen kilonun büyük kısmı ilk hafta veriliyor.Çok da güzel motivasyon oluyor. Hergün güncel durumu paylaşmaya çalışacağım.Zira verilen kiloların paylaşılması çok güzel motivasyon oluyor.Bana katılmak isteyen arkadaşlar olursa memnuniyet duyarım.

Bugün 2.günüm dün gayet rahat ve güzel geçti. 63,5 ile pazartesi günü başladım bu sabah tartılmadım cuma gününe kadar sabredip tartılmamayı düşünüyorum. Akşam et yerine tavuk yedim. Halsizlik ve uyku durumu dün yaşamadım. Katılacak arkadaşlarla ilerlemek beni çok mutlu eder.

Herkese merhabalar,

Bugün 3. günüm ve ilk günkü ıspanağı burnumu kapatarak yemek dışında bir sorun yaşamadım o_O

Boyum 1.76 ve başlangıç kilom 87,5 - bu sabah 86,5 olarak uyandım. 2 günde 1 kilom gitti yani.

13 gün yapacağım ve sürekli sizi bilgilendireceğim. Burayı da baştan sona okudum ama herkes ilk 1-2 günü yazıp devamını yazmamış. Pes eden çok anlaşılan :dondurma:

Ama ben pes etmeyeceğim çünkü 2 ay sonra evleniyorum ve bu kilolardan kurtulmak zorundayım artık.

İlk hedefim 13 günün sonunda 82 kiloyu görmek. Biraz zorlu ama inşallah başarabilirim.

Herkese bol kilo vermeli günler :KK200:

Herkese merhabalar,

Bugün 4. günüm ve ilk 3 günü sıfır kaçamak bitirdim. az önce kahvaltımı yaptım, bugün tüm gün dışarda işlerim var umarım tertemiz bir gün olur benim için :))

sabah uyanır uyanmaz da tartıldım ve 85,9’u gördüm. 600 gram daha erimişim :))) darısı ilk hedefim 82lere inmek olsun..

Herkese merhabalar,

Bugün 4. günüm ve ilk 3 günü sıfır kaçamak bitirdim. az önce kahvaltımı yaptım, bugün tüm gün dışarda işlerim var umarım tertemiz bir gün olur benim için :))

sabah uyanır uyanmaz da tartıldım ve 85,9’u gördüm. 600 gram daha erimişim :))) darısı ilk hedefim 82lere inmek olsun..

Herkese merhabalar,

Bugün 5. günüm ve pazar olduğu için baya uyumuşum öğünler karışacak :) artık öğle yemeği yemeyip kahvaltı yapıp akşam yemeğine geçeceğim ne yapalım.

dün tüm gün dışarda olmama rağmen hiç bozmadım, harfiyen uydum diyete.

Az önce tartıldım ve 84.6 :skandal:

çok çok iyi gidiyorummmm 9 günüm kaldı ve 2,6 kilo kaldı isveç diyeti hedefimeee

Herkese merhabalar,

Bugün 6. günüm ve sabah tartıldım ve 84.15

Önümde 7 günüm daha var, her gün 300 gram versem hedefim olan 82.00'ı göreceğim inşalllah :)

Durmak yok...

Diyet listesine harfiyen uyuyorum, dolayısıyla başlamak isteyenler için rehber olması adına ve bir fikir olması adına gün gün yazıyorum kilo kaybımı.

1. Gün 87,5 kiloydum, şuan 6. gündeyim ve 84,15'im. Yani 5 günde kilo kaybı 3 buçuk kiloya yakın oldu. Bence oldukça iyi ama daha önümde 7 günüm var ve vermem gereken 2 buçuk kilom var ( İsveç diyeti hedefim bu, yoksa vermem gereken 10 kilo var en az)

Herkese merhabalar,

Bugün 7. günüm ve sabah tartıldım ve 83,90

250 gram daha verdim :KK45:amaa küçümsemek yok, kaldı 7 günüm, her gün 250 gram versem hedefi tam tutturuyorum ve 82,00 ile isveçi bitiryorum. Hadi inşallah:KK9:

Ne kadar güzel gün gün yazmışsınız maşallah çok güzel uymuşsunuz motivasyonunuzu nasıl sağlıyorsunuz ben de yapmak istiyorum ama olmuyor bi türlü

Ne kadar güzel gün gün yazmışsınız maşallah çok güzel uymuşsunuz motivasyonunuzu nasıl sağlıyorsunuz ben de yapmak istiyorum ama olmuyor bi türlü
Teşekkür ederimm.. valla açlık deseniz var, bıkkınlık deseniz var, zorlanma deseniz var, amaaa pes etmeyeceğim 13 güne tamamlayıp sebze yemekleri ve bol proteinli beslenmeye döneceğim. Başka çaresi yok, boyum 1.76 kilom 83,1 dolayısıyla vermem gereken en az 10 kilom daha var. Siz de başlayın ihtiyacınız varsa, ben elimden geldiğince destek olurum size

Teşekkür ederimm.. valla açlık deseniz var, bıkkınlık deseniz var, zorlanma deseniz var, amaaa pes etmeyeceğim 13 güne tamamlayıp sebze yemekleri ve bol proteinli beslenmeye döneceğim. Başka çaresi yok, boyum 1.76 kilom 83,1 dolayısıyla vermem gereken en az 10 kilom daha var. Siz de başlayın ihtiyacınız varsa, ben elimden geldiğince destek olurum size
Bende çok istiyorum başlamayı gerçekten cesaretlendirdiniz beni yarın başlarsam eğer mutlaka yazacağım buraya sizden de destek bekliyorum başarmış biri olarak 😇

Herkese merhabalar,

Bugün 10. günüm veee 82,7 :KK9: :KK9:

82 hedefimdi ve ucundan da olsa gördüm ya artık tamamım :)

ve daha önümde bugünle birlikte 4 gün var, dolayısıyla bu 700 gramdan da kurtulacağımı düşünüyorum.

Haftasonu güncelleme yapamayacağım, ama pazartesi sabah sizlerleyim :KK49:

Dolayısıyla diyetimin son günü olan 13. gün sabahı olan pazartesi günü bakalım en az 82,2 olmayı planlıyorum...

Ve diyet bitimi salı sabah da sizlere dolu dolu 82,00'ım demek istiyorum :halay:

Hadi başlamayan kalmasın, bakın ben 10 günde 6 kilo verdim, ve daha bugünle birlikte 4 koca günüm var.. Yani bu diyeti 7 kilo ile kapatacağım inşallah.

Herkese 13. Günden günaydın,

bugün son günüm ve söz verdiğim gibi sizi sürekli bilgilendirdim. 2 gündür kabızlık sorunu çekiyorum ancak yine de tartıda 82,25’i görmenin haklı gururunu yaşıyorum :)

yarın uyandığımda 82,00’ı görürsem hedefi tam 12’den vurmuş olacağım :) sonra da ilk hedefim 79 olarak ramazan dolayısıyla tek öğün beslenmeye geçeceğim.

herkese bol kilo vermeli haftalar :)

Herkese 13. Günden günaydın,

bugün son günüm ve söz verdiğim gibi sizi sürekli bilgilendirdim. 2 gündür kabızlık sorunu çekiyorum ancak yine de tartıda 82,25’i görmenin haklı gururunu yaşıyorum :)

yarın uyandığımda 82,00’ı görürsem hedefi tam 12’den vurmuş olacağım :) sonra da ilk hedefim 79 olarak ramazan dolayısıyla tek öğün beslenmeye geçeceğim.

herkese bol kilo vermeli haftalar :)
Merhanalr bende baslamak istiyorum ama ben et hic yiyemiyorum tavuk yesem olurmuki varmi bilginiz benimde 10 kilo fazlam var denemek istiyorum

X