Popüler Konu İsveç Diyeti Deneyimlerimiz

Merhaba kızlar. Boyum 171 kilomsa 65 civarları olurdu. En son orta okulda 50li kiloları görmüştüm. Karantinada spora ve sağlıklı beslenmeye karar verdim, böylece 57 kiloya düştüm. Boğa burcuyum ve yemeği aşırı derecede seviyorum. O yüzden kilom 57-59 kilo civarı değişiyor. Şimdi isveç diyeti yapıyorum, 52-53 kiloya inmek istiyorum. Sporla destekliyorum. Kızlar, isveç diyetinden sonra sağlıklı beslensem, sağlıksız beslendiğimde diğer öğünler dengelesem verdiğim kiloları geri alırmıyım ?

P.S.Geçen yıl yaptım 5ci günümde dayanamadıç, yürüyemiyordum. Amma 64 kilodan 60-61 kilolara inmiştim. Sonr hiç dikkat etmedim, en son kışta 68 kiloyu gördüm😑

Merhaba kızlar. Boyum 171 kilomsa 65 civarları olurdu. En son orta okulda 50li kiloları görmüştüm. Karantinada spora ve sağlıklı beslenmeye karar verdim, böylece 57 kiloya düştüm. Boğa burcuyum ve yemeği aşırı derecede seviyorum. O yüzden kilom 57-59 kilo civarı değişiyor. Şimdi isveç diyeti yapıyorum, 52-53 kiloya inmek istiyorum. Sporla destekliyorum. Kızlar, isveç diyetinden sonra sağlıklı beslensem, sağlıksız beslendiğimde diğer öğünler dengelesem verdiğim kiloları geri alırmıyım ?

P.S.Geçen yıl yaptım 5ci günümde dayanamadıç, yürüyemiyordum. Amma 64 kilodan 60-61 kilolara inmiştim. Sonr hiç dikkat etmedim, en son kışta 68 kiloyu gördüm😑
Ben sağlıklı beslendiğim halde verdiğim bütün kiloları geri aldım.

1,71 boy için 52-53 kg hiç sağlıklı değil.
ideal kilonuzda değilseniz ne yaparsanız yapın o kiloda kalamazsınız, çok ekstrem şeyler yapmanız lazım.

Neden aliyoruz hep boyle devam.mi edecek son 7 8.yildir diyey yapiyorim veriyorum aliyorum ...millet bir goruypr aaaa ne kadar zayiflamissin bir goruyor sana ne olmus niye bu.kadar kilo aldin niye boyle.oluyor
İsveçe başladığım kiloya geri gelince durdu kilo almam. İki haftadır da diyet yapmıyorum kilo da almıyorum. İsveçin hemen ardından bazı öğünleri shake ile geçiştirmeme, salata, sebze yemekleri rağmen kilo almıştım.

hızlı verdiğimiz kilolar ilk fırsatta geri geliyor gibi

merhabalar İsveç diyetine başlıyorum yarın. Benimle birlikte diyete başlayıp gün gün birbirimize destek olup sonuçları paylaşmak isteyen varmı?

Bugun basladım bugun bitirdim. Bana göre değil akşam. 1 aydır 3 ana 1 ara öğün şeklinde saglıklı besleniyorum 110 dan 105e düştüm. Ama 105twn aşagı inemedim diye arkadas tavsiyesiyle baslayalım dedim. İnanılmaz halsizlik ve bas agrısı yaptı. Eski düzene devam. Bas agrısı dan göz agrısı dan uyuyamıyorum

Evetttt ben tekrar yapıyorum bugün adetim bitti o yüzden tartılmadım ama 5 gün önce 69 dum. 😊 7 günü yapmayı planlıyorum bakalım bu sefer ne kadar farkedecek. Artık 54 u hatta 53 ve hatta 52 yi görmek istiyorum. 🤣🤣 daha çocuk yapıcam. Ama kararlıyım...

Evetttt ben tekrar yapıyorum bugün adetim bitti o yüzden tartılmadım ama 5 gün önce 69 dum. 😊 7 günü yapmayı planlıyorum bakalım bu sefer ne kadar farkedecek. Artık 54 u hatta 53 ve hatta 52 yi görmek istiyorum. 🤣🤣 daha çocuk yapıcam. Ama kararlıyım...
ayy bende çocuk yapıcam daha ondanda kilo vermek istiyorum hatta forum açtım destek bulabilirsem diye ama pek kiş katılmadı 4. gundeyim hergun tartı felan paylaşıyorum. inşallah bozmam önceden yaptıgımda -5 vermiştim. şimdide 5-6 versem cillopp ollur cillop

İki defa denedim 6 gün yapabildim. 4 kilo falan verdim ama geri aldım. O kadar aç kalmama değmedi. İyi bir zayıflama yöntemi olduğunu düşünmüyorum.

Arkadaşlar bu diyet nasıl yapılıyor menü örneğini nerden bulabilirim , 58 kiloyum ideal kiloma yakın olduğum için ne kadar aç kalırsam kalayım bir türlü kilo veremiyorum kafayı yiyeceğim 52 kilo olmak istiyorum yardımcı olur musunuz :KK43:(

X