İşyerindeki evli arkadaşım bana yürüyor olabilir mi?

Arkadaşlar ya can ciğer kuzu sarmasi oldugumu falan mi sandınız... ya Allah için flortlesmissiniz ne demek ya... beni tanimadan nasıl niyet okuyorsunuz ya? Doğru sınırımi net cizememisim evet ama bunu kesinlikle bilerek yapmadım. Gerçekten başta moral olsun diye yeni bölümde zorlandigim için böyle dedigini sandım.
size burdaki üyeler gereksiz yere saçma şekilde yüklenmişler. Bu ofisin en güzel kızı sensin gibi birşey insan içinde sen bana mı asılıyorsun ağzını düzelt tarzı bir çıkış yapılmaz bana göre. Size ettiği gereksiz birkaç iltifata tepkisiz kalarak ve soğuk durarak iş dışı birşey konuşmayarak gayet de tavrınızı koymuşsunuz bence, yani karşınızdaki odun değilse bunun tavır koymak oldugunu rahatsız oldugunuzu anlar.

Soğuk davranın, işte acil bir konu dışında birşey sormayın, toplu yemege falan gidiliyorsa işte yemeklerde ona uzak oturmaya çalısın. Bitti gitti

size burdaki üyeler gereksiz yere saçma şekilde yüklenmişler. Bu ofisin en güzel kızı sensin gibi birşey insan içinde sen bana mı asılıyorsun ağzını düzelt tarzı bir çıkış yapılmaz bana göre. Size ettiği gereksiz birkaç iltifata tepkisiz kalarak ve soğuk durarak iş dışı birşey konuşmayarak gayet de tavrınızı koymuşsunuz bence, yani karşınızdaki odun değilse bunun tavır koymak oldugunu rahatsız oldugunuzu anlar.

Soğuk davranın, işte acil bir konu dışında birşey sormayın, toplu yemege falan gidiliyorsa işte yemeklerde ona uzak oturmaya çalısın. Bitti gitti
Yani sadece bende değil diğer konularda da bu şekilde konu açan kişiye anlamsız bir şekilde yargılama yapılıyor. Sebep nedir bilmiyorum..

Konuştum dün kapattik konuyu🙏

mesafeli ol gerekmedikcede konusma gördügün yerdede görmezden gel
is yerinde asli var yok bircok dedikodular cabuk yayilir derken esinin kulagina kadarda ulasabilir ve huzursuz mutsuz günlerin evinize kara bulut gibi dolasacagini aklindan cikartma
buna lütfen firsat asla verme

Ya valla sağolun gerçekten ya. Yani burda bile konuyu detayli anlatmamin sebebi yanlis anlasilmamakti. Yani getir eşini tanışalım vs diyor, kızı ofise geliyor mesela muhabbet ediyoruz diğer kizlarla.. yani ben yakistiramadim sanırım.
Evliymiş çocuğu varmış, yaşlıymış hiç güvenmeyin, benim de bir kaç kere başıma geldi daha önce, güler yüzlü nezaket sahibi kadınları yanlış anlıyor erkekler malesef

Evliymiş çocuğu varmış, yaşlıymış hiç güvenmeyin, benim de bir kaç kere başıma geldi daha önce, güler yüzlü nezaket sahibi kadınları yanlış anlıyor erkekler malesef
Yani öyleymiş maalesef evet. Ben kendisi de hani öyle samimi vs diye onu farklı sanmıştım

X