izmir medical park hastanesi

Selamlar canım,özelden cevap yazamıyorum buradn yazayım dedim
öncelikle çok teşekkürler.çok şükür sağlıkla kavuştum bebeğime ve bugün tam 36 günlük koca adam oldu :)
seni çok iyi anlıyorum zaman yaklaştıkça insan doğumla ve doğum yapacağı yerle ilgili aklında hiç biri soru kalmasın istiyor...

Öncelikle ben daha öncede yazdım biz fiyat konusunda hiç bir sıkıntı yaşamadık çok şükür.300 normal doğum 225 özel oda ve refakatçi ... ödediğimiz bu...
Ben gece 22:00 civarı gittim hastaneye.suyum geliyordu.hemen 4.kata doğum katına çıktık acilden filanda girmedim.kontrollerim yapıldı yatırıldım hastaneye.nöbetçi ebe ilgilendi benimle.geceleri acil durumlar için icabçı doktor bulunuyor hastanede.Ebe kontrollerimi yapıp açılma olmadığını görünce doktoru çağırmadı sadece arayıp durum hakkında bilgi verdi.yani doğumum yaklaşana kadar ben doktoru görmedim.Sabah 7 civarında dr geldi kontrol etti zaten 8 de de ben doğum yaptım.Dr.um Merve hanımdı normalde ve ben kendisinden çok memnundum.ama doğumuma o gece nöbetçi olan Zekeriya bey girdi.onun hakkındaki düşüncelerimi de daha önce yazdım zaten.

ben doğuma eşimin girmesini istemiyordum ama o sancı esnasında eşim bana öyle destek olduki sancılarım iyice artınca resmen yalvardım nolur sende gir doğuma diye.ama Zekeriya bey izin vermedi,iyiki de izin vermemiş :) Mesela Merve hanımla daha önce konuştuğumuzda eşimin doğuma girmesinde bi sakınca görmemişti.benim eşimde sağlık camiasından belki o yüzden olur demişti.yani sanırım bu konuda dr ların her biri farklı düşünüyo.

ben o 250 tl lik bebek paketinden almadım.zaten hastanede kimse de gelip bana böyle bi paketimiz var almak ister misin demedi.öyle bi paketin varlığını burdan okudum.zaten bebek doğar doğmaz çocuk dr u gelip ilk kontrolleri hemen doğumhanede senin yanında yapıyor.sonrada ilk aşısını yapıyorlar.o yüzden öyle bi paket almana filan hiiç gerek yok bana kalırsa.

hemşireler,görevliler çok iyiydi ya da benim kaldığım iki gece boyunca nöbetçi olanlar çok iyiydi.bana ters birisi denk gelmedi.doğumdan sonra emzirme konusunda yardımcı oldular.bir hemşire bir ebe değişik zamanlarda gelip nasıl emzireceğimiz gösterdiler.ama öyle özel olarak uzun uzun kimse bişey anlatmadı.mesela hiç birisi bana doğumdan hemen sonra yani ilk yarım saat içinde emzirmeye çalışırsam iyi olacağını söylemedi :KK43: keşke söyleselerdi o ilk sütü bebeğime verirdim böylece :KK43: en son çıkmadan hastane idaresinden gelip memnuniyetimizi sordular.tek sıkıntı Zekeriya bey tam nöbetten çıkacağı an doğurmuş olmamdı bence.düşünsene adam nöbet bitti gidecem diyor son anda hasta çıkıyor :)) bu benim şanssızlığım.elbetteki iyi bir dr. böyle bir durumda da hastasına elinden geleni yapmalı,güler yüzlü olmalı ama Zekeriya bey çooook suratsızdı ve eli hiiiç hafif değil,çok canımı yaktı :KK43: ama doğumu onda yaptığım için kontrollere de ona gittim ki o zaman beni çook güler yüzlü karşıladı çok ilgilendi ben de hatasını söyledim yüzüne!

Allah sana ve doğum yapacak herkese kolay ve sağlıklı doğumlar nasip etsin...inşallah hiç bir sıkıntı yaşamaz,sağlıkla kavuşursun bebeğine.ne zaman istersen bana bu konuda soru sorabilirsin elimden geldiğince cevaplarım...

sevgilerimle..

cnm ya çok teşekkür ederim ne güzel cvp vermişsin bebişin olmasına rağmen uzun uzun anlatmışsın..güzel dileklerin için çok tşk ederim rabbim hepimizin bebişlerine uzunnnn uzun ömürler versin bizlerde sorunsuz bi doğum yaşıyalım..
sen şanslıymışsın özelliklede fiyat açısından :)) biz geç kaldık hergeçen gün fiyat çıtasını yükseltiyolar bende 1500 tl ayırabilirim fazlasına girmek istemiyorum..hastane konusu okadar karıştıki bende gazide ayşen hanım, başkentte mesut bey :KK43:( ama hiçbirinde yenidoğan ünite yok erkendoğum da kapıda kalıyosun her ihtimaline karşı bi önlem almak zorundayım o yüzden 2 hastane devam edicem..inşallah ssk fiyatları bizede uyarda bende vedat beyle anlaşırsam zira bide doğumu sezeryan istiyorum benkendim bişey söylemeden ondanmı teklifi beklesem :) bebişimde normal gözüküyodu ama şu 3 haftadır eskiden beri olan fıtık ve sinir sıkışması çok fena patlak verdi inan bırak normal doğumu ıkınmayı bu sinirbaskısı yüzünden wc ye bile zor oturuyorum :KK17::KK17::KK17::KK17::KK17: zorlıyamıyorum resmen kabız olcam belimdeki ağrıdan :KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17: bu şikayetimi doktora anlatıcam araştırdığımda normal doğum uygun değil diye okudum hep..bakalım kısmet..hemşirelerinde çok genç olduğunu ilgilenmeyişlerini duyunca korktum açıkcası..doğumda sezeryan istediğim için eşimi yanımda çok istiyorum bizi kameraya çekmesini fotoğrafımızı çekmesini o anları kaçırmak istemiyorum..
vedat bey doğumda eşlere izin veriyomu acaba oda aklıma takıldı gidince hepsini bir bir sorucam..bu arada hastanenin epidural farkı alıp spinal yapması çok büyük bir fırsatçılık siz siz olun aradaki farkı öğrenin bildiğim kadarıyla spinal de sırtta katater yok hortum yok sadece birkere iğne vuruluyo etkisi 2-3 saat gibi, epiduralde sırtta hortumvar ihtiyaç duyunca ağrı kesiciyi kendiniz basıp veriyosunuz..ben bunun takibini herkez yapsın kimse kazıklanmasın diye bildiğim kadarıyla anlattım..hepimize hayırlı doğumlar arkadaşlar..
enson fiyat alanlar umarım yazarsınız doğum yapan arkadaşlarda hepimize bir ışık oluyo yazdıklarınız :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

bnim randevum bu çarşamba vedat beye benden önce giden varsa inşallah bildiklerinizi paylaşırsınız..
öğrendiklerimizi paylaşalım enson verilen fiyat, doğuma eşler giriyomu ,birde sezeryanmı çoğunlukta öğrenmek istiyorum..

merhaba arkadaşlar ben yaklaşık 3 aydır başkent üni.gidiyorum doktorum da mesut özsoy..ilk olarak zekeriya beye gidiyordum ama 3boyutlu ultr.için gün vericez diyip aramamalarından sonra ve ilgisizliğinden sonra bu hastanenin bana uygun olmadığını anladım.neyse ki mesut bey diye bir doktor varmış diyorum şimdi , her kontrolüm her tahlilim gününde yapılıyor , dışarda hastam bekliyor diyip başından atmıyor ve en önemliside çok evhamlıyım ilk bebek olucak belkide ondan çok içimizi rahatlatıyor , doğuma gelince her hastasının doğumuna kendi giriyor çocuk doktoru pınar hanım ile birlikte ve hastane yaklaşık 1 yıl öncesinde yenilenmiş , doğum hastanesi ve poliklnk ayrı yerlerde.her ikiside çok çok temiz ve her oda tek kişilik 2 gece kalabiliyosun normal doğum , sez. doğum 586.50 tl epidural farkı yok ayrıca aralık sonunda yeni doğan üni.faaliyete geçmiş bizzat kendim hastanede gördüm..mesut bey doç.dr. 14 tane hamile hastası varmış , odasından her çıkan mutlu ,benim bir yakınımda geçen cuma doğum yaptı kendisinde 10.30 da doğuma alındı ve 11.00de odadaydı :) sezeryan oldu doğumu ve çok memnun kaldılar hem hastaneden hem mesut beyden..

merhaba arkadaşlar ben yaklaşık 3 aydır başkent üni.gidiyorum doktorum da mesut özsoy..ilk olarak zekeriya beye gidiyordum ama 3boyutlu ultr.için gün vericez diyip aramamalarından sonra ve ilgisizliğinden sonra bu hastanenin bana uygun olmadığını anladım.neyse ki mesut bey diye bir doktor varmış diyorum şimdi , her kontrolüm her tahlilim gününde yapılıyor , dışarda hastam bekliyor diyip başından atmıyor ve en önemliside çok evhamlıyım ilk bebek olucak belkide ondan çok içimizi rahatlatıyor , doğuma gelince her hastasının doğumuna kendi giriyor çocuk doktoru pınar hanım ile birlikte ve hastane yaklaşık 1 yıl öncesinde yenilenmiş , doğum hastanesi ve poliklnk ayrı yerlerde.her ikiside çok çok temiz ve her oda tek kişilik 2 gece kalabiliyosun normal doğum , sez. doğum 586.50 tl epidural farkı yok ayrıca aralık sonunda yeni doğan üni.faaliyete geçmiş bizzat kendim hastanede gördüm..mesut bey doç.dr. 14 tane hamile hastası varmış , odasından her çıkan mutlu ,benim bir yakınımda geçen cuma doğum yaptı kendisinde 10.30 da doğuma alındı ve 11.00de odadaydı :) sezeryan oldu doğumu ve çok memnun kaldılar hem hastaneden hem mesut beyden..

slm cnm bende mesut beye devam ediyodum ama hastaneyi odaları gördüm okadarküçük ve basıkki devlethastanesi gibi içime sinmedi hemşire olarakta gözüme deneyimli personel çarpmadı,en önemliside bizede yoğunbakım ünitesi açıldı deyip c.tesi günü anestezi için gün almaya gittiğimizde hayır yoğunbakım ünitesi yok dedi hemşireler şok oldukk buna okadar sinirlendimki aşağıda tekrar hasta birimiyle görüştük bu sefer hayır sadece küvezimiz var dediler eğer acil durum olursa yenidoğan yoğunbakımı olan hastaneye gönderiyoruz dediler.bence sen tekrar öğren acil bi durum olduğunda allah korusun o telaşla ne yapılır .doğum yapan genç bibayanla görüştüm hiç memnun olmadığını söyleyince en önemlisi bide kandırılmış olmanın verdiği güvensizlikle şaşırdık kaldık..şurda 3 haftam kaldı ve kafamda netleşen bi hastane hala yok :KK43:(((((((
doktorun kaçtane hamile hastası olduğunu nerden duydun çok merak ettim..

slm cnm bende mesut beye devam ediyodum ama hastaneyi odaları gördüm okadarküçük ve basıkki devlethastanesi gibi içime sinmedi hemşire olarakta gözüme deneyimli personel çarpmadı,en önemliside bizede yoğunbakım ünitesi açıldı deyip c.tesi günü anestezi için gün almaya gittiğimizde hayır yoğunbakım ünitesi yok dedi hemşireler şok oldukk buna okadar sinirlendimki aşağıda tekrar hasta birimiyle görüştük bu sefer hayır sadece küvezimiz var dediler eğer acil durum olursa yenidoğan yoğunbakımı olan hastaneye gönderiyoruz dediler.bence sen tekrar öğren acil bi durum olduğunda allah korusun o telaşla ne yapılır .doğum yapan genç bibayanla görüştüm hiç memnun olmadığını söyleyince en önemlisi bide kandırılmış olmanın verdiği güvensizlikle şaşırdık kaldık..şurda 3 haftam kaldı ve kafamda netleşen bi hastane hala yok :KK43:(((((((
doktorun kaçtane hamile hastası olduğunu nerden duydun çok merak ettim..
doğumada bahar hanımla girdiğini söylemişti pınar hanım kim onu hiç duymadım pediatri olarak bi bahar hanım birde onur bey var hastanede..
allah yardımcımız olsun fiyat açısından düşünürsek mantıklı ama tek kadın doğumcu olması bırak geceyi cumartesi bile 12 den sonra ne anestezi uzmanı var ne de doktor..insan güvenemiyo haliyle benim gözümde çok polikilinik gibi geldi bilmiyorum..büyükte konuşmim sonra doğumyaparım orda tükürdüğümü yalamış olmim :)))))))))))))))

halkla ilişkiler müdürleri var serkan bey ve eşim bayan kuaförü benim onun müşterisi orada görevli her ikiside doğruladı yeni doğan üni.olduğunu çok şaşırdım tekrar serkan beye mail atıp sorucam bu durumu , odalarını ben beğendim nitekim 1 2 gece kalınıcak önemli olan doğumun ve o 1 2 gecenin bebek ve anne açısından iyi geçmesi , 14 hastası olduğunu başklent üni.ankaradan uzman dr.gelmişti bazı sıkıntılı annelere bakmak için o bahar hanımdı bide bebek doktr.var o da pınar hanım yada tam tersi :) :) onunla konuşurken duymuştum bugü 14 anne adayımız var demişti mesut bey ordan biliyorum , ama tekrar serkan beye bi sorayım ben çünkü mail olarak yazılı hala duruyo bende , yenilendiklkerii ve her teçhizatın mevcut olduğunu söyledi nitekim üni.hastanesi diyede tereddüt etmemiştim

şimdi mail gönderdim serkan beye gelen cevabı direk kopya yapıcam buraya bakalım ne diyecek :)

şimdi mail gönderdim serkan beye gelen cevabı direk kopya yapıcam buraya bakalım ne diyecek :)

walla bizede ilk evet 3. kat yeni yapıldı yoğunbakım ünitemiz var dedi ama hemşire hayır öylebişey yok burda dedi ağlarmısın gülermisin..kapıda younbakım yazıyo buna istinaden hemşireyi çağırdım görebilirmiyiz diye oda yoğunbakım yok burda dedii sadece 2 küvezimiz var bebekle sorun çıkarsa başka hastanelere yollamak için mesut bey ayarlıyo dedi..

az önce medicalparkı aradım ssk lı kadındoğum muayene ücreti için 12+24 36 tl dediler..başka arkadaşlar 42-47 arası fiyat yazmışlardı bu ne şimdi wallahi altın gibi bi iniyo bi düşüyoo..

az önce medicalparkı aradım ssk lı kadındoğum muayene ücreti için 12+24 36 tl dediler..başka arkadaşlar 42-47 arası fiyat yazmışlardı bu ne şimdi wallahi altın gibi bi iniyo bi düşüyoo..

canım epey zamandır 36 tl
birde ssk diye bir şey yok sgk çatısı altında
birleşti tüm kurumlar

hayır canım alınmıyor

ozaman tepki çektiler demekki sürekli fiyat artışı nst ücreti falan..doğumuda aşağı çekseler yada sabit tutsunlar oda yeter :)))))))) hastane çalışanlarına kimsenin güveni kalmadı doğumdu bebiş sevinciydi yaşamadan kafada acaba nekadarlık faturayla çıkıcaz korkusu tedirginliği çok kötüü yaaa..
çarşamba gidim vedat bey alttan muayene yapıyomu acaba :KK43:( 35+1 im bende sürekli hazırlıklı olmak lazım diyorumda erken diye bişeyde yapmıyorum..

ozaman tepki çektiler demekki sürekli fiyat artışı nst ücreti falan..doğumuda aşağı çekseler yada sabit tutsunlar oda yeter :)))))))) hastane çalışanlarına kimsenin güveni kalmadı doğumdu bebiş sevinciydi yaşamadan kafada acaba nekadarlık faturayla çıkıcaz korkusu tedirginliği çok kötüü yaaa..
çarşamba gidim vedat bey alttan muayene yapıyomu acaba :KK43:( 35+1 im bende sürekli hazırlıklı olmak lazım diyorumda erken diye bişeyde yapmıyorum..

yok canım alttan bakmaz bu haftalarda
tabi nstde sancı falan çıkarsa bilmem
bende aynen senin gibi fiyat konusunda tedirginim
umarım makul bir fiyatla ayrılırız hastaneden

yok canım alttan bakmaz bu haftalarda
tabi nstde sancı falan çıkarsa bilmem
bende aynen senin gibi fiyat konusunda tedirginim
umarım makul bir fiyatla ayrılırız hastaneden

ay inşallah peki sen ortalama kaçla çıkarız dersin sana verilen fiyat nedir..

medicalparka mail attım dönüş olmadı gerçi sanırım fazla fırçaladım fiyat politikalarını :))))))) fiyat bilgisi istedim bakalım ilgileniceklermi mail yoluyla..

birgüzelçift bebeğinizi sağlıkla kucağınıza almanıza çok sevindim, ve dr mervehanımdan memnun kalmanıza şaşırdım, o gün banamıydı acaba garezi :)))
Ama eşlerin doğuma alınmaması kötü, oysaki biz hep eşimle bunu hayal ediyoruz.

birgüzelçift bebeğinizi sağlıkla kucağınıza almanıza çok sevindim, ve dr mervehanımdan memnun kalmanıza şaşırdım, o gün banamıydı acaba garezi :)))
Ama eşlerin doğuma alınmaması kötü, oysaki biz hep eşimle bunu hayal ediyoruz.

sezeryanda eşler alınmıyomuu :KK43:((((((((((((( bizde bunu çok istiyoruz

X