izmir medical park hastanesi

sezeryanda eşler alınmıyomuu :KK43:((((((((((((( bizde bunu çok istiyoruz

birgüzelçift öyle demiş yazısında, onun eşide dr olmasına rağmen izin vermemişler.
Ama zannetmiyorum yaa özel hastanede almaları gerekiyo, her dr'un bu konudaki tutumu başka herhalde.

birgüzelçift öyle demiş yazısında, onun eşide dr olmasına rağmen izin vermemişler.
Ama zannetmiyorum yaa özel hastanede almaları gerekiyo, her dr'un bu konudaki tutumu başka herhalde.

doğum yapan kızlara sormak lazım eşlerinizide aldılarmı doğuma vedat bey kabul ediyomu bilen varmı huhuuuuuuuuuuuu :KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4:

artık kimse uğramıyomu bu topiğe :KK43:(((((((((((((((((((

herkes doğum yaptı :)) şimdi sıra bebiş emzirmekte o yüzden fırsat bulamıyolar girmeye :KK1:

slm kızlar,
medikal parktaki çocuk doktorları hakkında bilgisi olan var mı??? tavsiye edebileceğiniz kimse var mı?

kimseden cvp gelmemiş eşimle hastaneden geliyoruz vedat bey çok şeker bi doktormuş güleryüzlü ve aceleci değil..fiyat aldık sezeryan için sgk için sezeryanda normal doğumda 1377 tlmiş bu epiduralli fiyatı, özel oda 140 ikikişilik oda 70 tl..yani 1500 dedik kafadan hee eğer bu dedikleriyle çıkartılıp ekstra bişey geçirmezlerse..fotoğraf ve bebek paketini anlatmadılar..kafam oda yoğunluğuna takıldı neymiş özeloda kalmayınca ikikişilik odaya alıyolarmış kim başkalarının yanında rahat ederki bide emzirceksin gaz çıkarcaksın dolaşıcaksın hiç kafama yatmadı..ne fiyatın garantisini veriyolar nede oda ayarlanmasını..

03.03.2012 cumartesi medical park izmir hastanesinde Uzman Dr. Vedat Uluğ bey epiduralli sezeryanla doğumumu gerçekleştirdi. Kızım oldu. Gerek doktorumuzdan gerek hastanedeki ilgi ve alakadan çok memnun kaldık. Hamileliğim süresince şeker ve tansiyon problemim vardı güleryüzlü ve ilgili doktorum Vedat bey iki sorunumuda takip etti. Günün hemen her saatinde kendisini cepten arayarak bilgi alışverişinde bulunduk. Zamanla kan şekerim normal seviyelere indi, tansiyonumu Vedat bey günde iki defa ölçtürerek takip etti. 02.03.2012 cuma günü bende ani tansiyon yükselmesi oldu 17- 9 lara çıktı. Doktorum hemen acile gelmemi söyledi ve hastaneye yatışımı yaptı tansiyonum gittikçe yükselme eğilimine girdiğinden ve ilaçlarlada düşmediğinden cumartesi günü 37. haftada epiduralli sezeryanla doğumumu gerçekleştirdi.Şu an kızım ve ben çok iyiyiz. Doktorumuza ve bizimle sürekli ilgilenen bebeğimin kan şekerini düzenli ölçen gerektiğinde mama bez takviyesi yapan, doğumdan sonra tansiyonumu takip eden hastane personeline çok teşekkür ederiz. Medical park hastanesinde muayene ücreti SGK farkı 35 TL, nst lerden kan idrar tahlillerinden ücret alınmıyor. epiduralli normal veya sezeryan doğum 1375 TL, iki kişi oda için 70 TL, tek kişilik oda için 140 TL, bebek bakım paketi 250 TL, fotoğraf 350 TL, lohusa şerbeti lokum ikram 300 TL

Garanti Bankası GS Bonus kartınız varsa hastane de alınan tüm SGK farklarında doğumda dahil olmak üzere % 20 indirim uygulanıyor. Benim doğum ücretim 1500 TL tuttu GS Bonus Kartımız olduğu için toplam 1198 TL ödedik

03.03.2012 cumartesi medical park izmir hastanesinde Uzman Dr. Vedat Uluğ bey epiduralli sezeryanla doğumumu gerçekleştirdi. Kızım oldu. Gerek doktorumuzdan gerek hastanedeki ilgi ve alakadan çok memnun kaldık. Hamileliğim süresince şeker ve tansiyon problemim vardı güleryüzlü ve ilgili doktorum Vedat bey iki sorunumuda takip etti. Günün hemen her saatinde kendisini cepten arayarak bilgi alışverişinde bulunduk. Zamanla kan şekerim normal seviyelere indi, tansiyonumu Vedat bey günde iki defa ölçtürerek takip etti. 02.03.2012 cuma günü bende ani tansiyon yükselmesi oldu 17- 9 lara çıktı. Doktorum hemen acile gelmemi söyledi ve hastaneye yatışımı yaptı tansiyonum gittikçe yükselme eğilimine girdiğinden ve ilaçlarlada düşmediğinden cumartesi günü 37. haftada epiduralli sezeryanla doğumumu gerçekleştirdi.Şu an kızım ve ben çok iyiyiz. Doktorumuza ve bizimle sürekli ilgilenen bebeğimin kan şekerini düzenli ölçen gerektiğinde mama bez takviyesi yapan, doğumdan sonra tansiyonumu takip eden hastane personeline çok teşekkür ederiz. Medical park hastanesinde muayene ücreti SGK farkı 35 TL, nst lerden kan idrar tahlillerinden ücret alınmıyor. epiduralli normal veya sezeryan doğum 1375 TL, iki kişi oda için 70 TL, tek kişilik oda için 140 TL, bebek bakım paketi 250 TL, fotoğraf 350 TL, lohusa şerbeti lokum ikram 300 TL

Garanti Bankası GS Bonus kartınız varsa hastane de alınan tüm SGK farklarında doğumda dahil olmak üzere % 20 indirim uygulanıyor. Benim doğum ücretim 1500 TL tuttu GS Bonus Kartımız olduğu için toplam 1198 TL ödedik

cnm bebişin hayırlı olsun allah uzun ömürler versin rabbim ben ve benim gibi hamile biçok arkadaşımada hayırlı doğumlar sağlıklı bebişler nasip etsin inşallah.geçmiş olsun tansiyon kötü bişey bebişinde sende iyisin en güzeli o..doktordan memnun olmana sevindim sezeryanın sorunsuzmu geçti çok genç bi doktor gibi..garanti bonus demişsin gs nedir bendede denizbank bonus var o geçerlimi acaba..bizede fiyat sorduğumuzda 1500 üstünü 3 e bölüyoruz demişlerdi ama indirimden bahsetmediler zaten ben zorla anlattırdım gibi bişey..bide fiyatları kağıda yazarmısınız dedim not kağıdına yazdı biyandanda herkez böyle istiyo artık bizim suçumuz yok bize fiyatları bildiriyolar bizde ne söyleniyosa onu diyoruz dedi...bikaç kişidende fiyat duysam güvenicem azcık..

çok teşekkür ederim Allah sizede hayırlı sorunsuz doğumlar nasip etsin. Sezeryanım gerçekten sorunsuz ve ağrısız geçti eşimi ameliyathaneye almadılar kuralları böyleymiş ama eşim ameliyathane kapısında beni beklerken hemşireler sürekli gelip benim durumum hakkında bilgi vermişler. Vedat bey genç fakat profesyonel bilgili tepecik hastanesinde kendisini çok iyi yetiştirmiş bir doktor. Garanti Bankasının GS (Galatasaray) Bonus kartına %20 indirim yapıyorlar. Diğer bonuslar indirimden faydalanamıyor. Hastane Ekim ayında açıldığı için SGK nın yeni tebliğler çıkararak hastaneyle her seferinde yeni anlaşma yaptığı için fiyatlar bir düştü bir yükseldi. mesela en son çıkan SGK tebliğinde SGK nın epidurali karşılamayacağı bildiriliyor böyle olunca özel hastaneler epiduralin masrafının tamamını hastadan almaya başladılar. epiduralli sezeryan ücretinin 1000 TL si epidural için ödeniyor en son tebliğ çıkmadan önce epiduralin belli bir kısmını SGK karşılıyordu. nst kan idrar tahlillerinden ek ücret alınıp alınmaması olayıda yine SGK tebliğleri yüzünden. SGK bir alınsın bir alınmasın diyor.

şimdi araştırdım gs taraftar kredi kartıymış :)) benimde bonus plus acaba gs karta mı çevirsem :)))))))) güzel indirimmiş ama

çok teşekkür ederim Allah sizede hayırlı sorunsuz doğumlar nasip etsin. Sezeryanım gerçekten sorunsuz ve ağrısız geçti eşimi ameliyathaneye almadılar kuralları böyleymiş ama eşim ameliyathane kapısında beni beklerken hemşireler sürekli gelip benim durumum hakkında bilgi vermişler. Vedat bey genç fakat profesyonel bilgili tepecik hastanesinde kendisini çok iyi yetiştirmiş bir doktor. Garanti Bankasının GS (Galatasaray) Bonus kartına %20 indirim yapıyorlar. Diğer bonuslar indirimden faydalanamıyor. Hastane Ekim ayında açıldığı için SGK nın yeni tebliğler çıkararak hastaneyle her seferinde yeni anlaşma yaptığı için fiyatlar bir düştü bir yükseldi. mesela en son çıkan SGK tebliğinde SGK nın epidurali karşılamayacağı bildiriliyor böyle olunca özel hastaneler epiduralin masrafının tamamını hastadan almaya başladılar. epiduralli sezeryan ücretinin 1000 TL si epidural için ödeniyor en son tebliğ çıkmadan önce epiduralin belli bir kısmını SGK karşılıyordu. nst kan idrar tahlillerinden ek ücret alınıp alınmaması olayıda yine SGK tebliğleri yüzünden. SGK bir alınsın bir alınmasın diyor.

sgk karşılamADIĞI İÇİN epidural ücreti mi 1000 tl şakamıı bu :KK43: spinal seçme şansımız yokmu o daha uygun diyodum..epidural sezeryan 1377 genel anestezi 1100 dediler ama spinalden bahsetmediler bi ara herkez spinalle doğum yaptığını söylüyodu..bidaha ki gittiğimde vedat beye sorsammı çok fark var spinal seçebilirmiyim diye..

ben eski ücretten ödedim ocakta doğum yaptığım için.zaten sezeryandan önce fiyat alma bölümüne uğruyorsunuz size fiyat veriliyor..ben kağıdada yazdırdım..sezeryandan sonra ondan fazla ödeseydim itiraz edecektik.ama öyle bişey olmadı..hatta ben spinal oldum..epidural spinal arasındaki farkıda böylece öğrendim..epidural parasıda ödemedik.sadece normal sezeryan ücreti ödedim..

slm cnm bebiş nasıl iyleştinizmi :)) doğumda epiduralle spinali seçme şansımız varmı bende epidural çok pahalı diye düşünüyorum ama dün fiyat verirken sadece genel ve epidurel anesteziden bahsettiler kafam karıştı..epidural daha pahalı onu bilerek kakalamayamı çalışıyolar :))

doğum yapmış olan arkadaşlar,
bebeklerinizi hangi çocuk doktoruna götürüyor medical parkta? memnun musunuz tavsiye eder misiniz? bir de kalça ultrasonu çektiren var mı bebişine?

doğum yapmış olan arkadaşlar,
bebeklerinizi hangi çocuk doktoruna götürüyor medical parkta? memnun musunuz tavsiye eder misiniz? bir de kalça ultrasonu çektiren var mı bebişine?

artık bebişine araştırıyosun :))) cnm ya doğumdan sonra hangi testler tahliller yapılıyo bilgilendirirmisin bizi :)) işitme testi tahliller nerde yapılıyo ücretleri nasıl öğrendinmi..

biz doğumdan sonra medical parkta çocuk doktoru Uzman Dr. Gültaç hanıma gittik. 12 TL muayene ücreti ödedik 1. katta radyoloji bölümü var işitme testini orda yaptılar ücret almadılar. yalnız topuk kanı alma olayına dikkat edin bebişler kan alınırken çok ağladığı için sağlık ocağında topuk kanı vermeyi tercih edin. sağlık ocağı medical parkta verilen topuk kanı testini genellikle kabul etmiyor kendisi bir daha kan almak istiyor

biz doğumdan sonra medical parkta çocuk doktoru Uzman Dr. Gültaç hanıma gittik. 12 TL muayene ücreti ödedik 1. katta radyoloji bölümü var işitme testini orda yaptılar ücret almadılar. yalnız topuk kanı alma olayına dikkat edin bebişler kan alınırken çok ağladığı için sağlık ocağında topuk kanı vermeyi tercih edin. sağlık ocağı medical parkta verilen topuk kanı testini genellikle kabul etmiyor kendisi bir daha kan almak istiyor

hayret işitme testine nasıl fiyat almamışlar :)))) hemde medicalpark :))) doğumu ordamı yapmıştınız

slm kızlar daha önce burda spinal sezeryanla doğum yapanları duymuştum spinal sezeryanı sordum benmi yanlış anladım acaba fiyatına 340 tl dediler + 140 oda farkı bu ne şimdi doğrumu bu fiyat walla kafam şaştı..acaba 1340 dedide benmi yanlış anladım böylebi fiyatla doğum yapan varmıki..

medical parkın anestezi uzmanı ile görüşme yap istersen sana spinal epidural ve genel anestezi hakkında bilgi versin. spinal sezeryan 340 TL duyduğun doğru.

X