İzmirde iyi Kadın Doğum Uzmanı

kesinlikle ekadom hüseyin ceyberi diyorum çok şeker ilgili bir doktor
ama yok ben riskli gebelik uzmanı bir doktor istiyorum dersen
Ege üniversitesi hocalarından sermet sağol derim

teşekkur ederım yanıtladığın ıçın ama ozellıkle bayan olsun ıstıyorum huseyın beyı duydum ama eşımın ve benım ozel ıstegımız doktorun bayan olması boyle bıldıgın bırı varsa çok daha ıyı olur benım ıçın:))

teşekkur ederım yanıtladığın ıçın ama ozellıkle bayan olsun ıstıyorum huseyın beyı duydum ama eşımın ve benım ozel ıstegımız doktorun bayan olması boyle bıldıgın bırı varsa çok daha ıyı olur benım ıçın:))

canım valla diş doktoru ve kadın doğum doktoru genelde erkek olmasından yanayım yani benim tercihim öyle.
kadınlar hem cinslerine karşı acımasız gibi geliyor bana kötükedihüso
ayrıca eşi kesinlikle erkek doktor istemeyen bir arkadaşın başının etini yedim hüseyin ceyberi diye.şimdi o arkadaş çok memnun.

canım valla diş doktoru ve kadın doğum doktoru genelde erkek olmasından yanayım yani benim tercihim öyle.
kadınlar hem cinslerine karşı acımasız gibi geliyor bana kötükedihüso
ayrıca eşi kesinlikle erkek doktor istemeyen bir arkadaşın başının etini yedim hüseyin ceyberi diye.şimdi o arkadaş çok memnun.

:)ben bayan doktor ıstıyorum sadece eşım deıl ıkımızın ıstegı ama ızmırde de en çok erkek doktor var bı bulabılsem dunyalar benım olcak:)yardımcı olduğun ıçın teşekkur ederım canım.huseyın beye eşımın arkadaşının hanımı gıdıyo oda çok onerdı ama duşunmedımız ıçın ıstemedık umarım bulurum ıstedıgım gıbı bı doktor:Saruboceq:

bayanlar sizlere bırşey daha sormak ıstıyorum araştırmalarım sonucu karşıyakada ozel muayenesı olan dr şenay aycan ı buldum bu doktor hanım naısldır bılgısı olan varmı bırde nerde doğum yaptırıyor bılıyorsanız benle paylaşırsanız çok mutlu olcam:)

bayanlar sizlere bırşey daha sormak ıstıyorum araştırmalarım sonucu karşıyakada ozel muayenesı olan dr şenay aycan ı buldum bu doktor hanım naısldır bılgısı olan varmı bırde nerde doğum yaptırıyor bılıyorsanız benle paylaşırsanız çok mutlu olcam:)

selam o dediğin doktoru tanımıyorum illaki bayan diyorsanız eğer Kuzenim gidiyor alsancak irenbede dilek arslan'a oldukça memnun..
birde bornova trafik hastanesinde dilek hanım var 375 55 68 den arayıp kadın
doğum doktoru dilek hanım hangi gün hastanede diye sorarsan bilgi verirler..
soyadını hatırlayamadım bir ara sorup yazarım ama telefonda bilgi veriyorlar..
sarışın uzun boylu bir bayan..arkadaşımın arkadaşı gitmşti çok memnun kalmış..
bol şans..meal tüzün kasap gibi bu arada tavsiye etmem..
amakeşke kadın dr da ısrarlı olmasanız..erkekler çok daha kibar yaklaşıyor..
bayan dr muayenesi biraz harhur oluyor tecrübe etmiştim..
şimdiki dr umdan çok memnunum üstelik erkek..
bol şans...

selam o dediğin doktoru tanımıyorum illaki bayan diyorsanız eğer Kuzenim gidiyor alsancak irenbede dilek arslan'a oldukça memnun..
birde bornova trafik hastanesinde dilek hanım var 375 55 68 den arayıp kadın
doğum doktoru dilek hanım hangi gün hastanede diye sorarsan bilgi verirler..
soyadını hatırlayamadım bir ara sorup yazarım ama telefonda bilgi veriyorlar..
sarışın uzun boylu bir bayan..arkadaşımın arkadaşı gitmşti çok memnun kalmış..
bol şans..meal tüzün kasap gibi bu arada tavsiye etmem..
amakeşke kadın dr da ısrarlı olmasanız..erkekler çok daha kibar yaklaşıyor..
bayan dr muayenesi biraz harhur oluyor tecrübe etmiştim..
şimdiki dr umdan çok memnunum üstelik erkek..
bol şans...

çok teşekkur ederım yanıtladıgı ıçın araştırcam bu doktorları:)

kesinlikle 2 dr.u da tanıyorum ve çok memnun kaldım...
çok başarılılar...

rica ederim canım hayırlısı hakkınızda..:KK16:

lenutsa bırd ebışey daha sorcam bu ırenbe de sanırım sıgorta geçmıyo muayene ucretlerı çok yuksekmıymış bı bılgın varmı?yada doğum ucretlerı hakkında

kesinlikle 2 dr.u da tanıyorum ve çok memnun kaldım...
çok başarılılar...

saol canım ınşallah hayırlısını bulurum:)

Kent Hastanesınde kadın doğum için kime gidilmeli çok kararsız kaldım tunc bey ve namık by arasında

zehra1025 selam canım

irenbe de ssk geçmiyor özel bir yer ancak doktoarların bir kısmı
yenişehir ege doğum hastanesine bağlantılı çalşıyorlar yani test ve tahlilleri hastanede
yaptırabilirsin..ücreti bilmiyorum telefonla sorabilirsin..dilek hanım ssk bağlantılı çalışıyordu
şimdilerde de devam ediyor diye biliyorum ama sağlıklı bilgileri telefonla alabilirsin..
doğum için ne kadar ücret istediklerini bilmiyorum canım..
sadece bayan dr aradığn için ve kuzenim memnun olduğu için tavsiye ettim canım..

lenutsa bırd ebışey daha sorcam bu ırenbe de sanırım sıgorta geçmıyo muayene ucretlerı çok yuksekmıymış bı bılgın varmı?yada doğum ucretlerı hakkında

saol canım ınşallah hayırlısını bulurum:)

canımcım, özel doktorlar 120tl den başlıyor izmirde. doğum ücretleride hastaneye göre değişiyor, 2500-3500 aralığında. mesela bildiğim şu an için en yüksek doğum ücreti kent hastanesinde. aynı doktor farklı hastanelerde farklı fiyatlara doğum yaptırabiliyor yani..

canımcım, özel doktorlar 120tl den başlıyor izmirde. doğum ücretleride hastaneye göre değişiyor, 2500-3500 aralığında. mesela bildiğim şu an için en yüksek doğum ücreti kent hastanesinde. aynı doktor farklı hastanelerde farklı fiyatlara doğum yaptırabiliyor yani..

zehracım seçtiğin doktor ve hastaneye göre ücret değişiyor..
gecen sene karataş özel hastanesinde doğum yaptı 3 arkadaşım hastane+ dr payı hepsi içinde 2000 tl ödediler..karataşın geen sene gecesi 750tl idi.. gecen sene 3 arkadaşımda
orda yaptı doğumunu çok memnun kaldılar bende gittim ziyaretlerine gayet iyi..baya değişmiş hastaneye çeki düzen vermişler..çınarlı özel hast.2000tl sadece hastane birde doktor ücrette alıyor..özelsağlıkta yada ege sağlık deniyor alsancakta orasıda sadece hastane 1300tl civarı tabi birde+doktor ücreti var yalnız o hastanenin ssk anlaşması var..genelde pembedanabın söylediği gibi
muayenelerde120tl den b aşlıyor..
araştırman lazım..:94:

Son düzenleme:
zehra1025 selam canım

irenbe de ssk geçmiyor özel bir yer ancak doktoarların bir kısmı
yenişehir ege doğum hastanesine bağlantılı çalşıyorlar yani test ve tahlilleri hastanede
yaptırabilirsin..ücreti bilmiyorum telefonla sorabilirsin..dilek hanım ssk bağlantılı çalışıyordu
şimdilerde de devam ediyor diye biliyorum ama sağlıklı bilgileri telefonla alabilirsin..
doğum için ne kadar ücret istediklerini bilmiyorum canım..
sadece bayan dr aradığn için ve kuzenim memnun olduğu için tavsiye ettim canım..

çok teşekkur ederım:)arayıp bılgı alıcam.

yanı sordum tabı de artık bız 4.000tl yı gozden çıkardık tek memnun kalıyımda başka bışey ıstemıyorum.

zehracım seçtiğin doktor ve hastaneye göre ücret değişiyor..
gecen sene karataş özel hastanesinde doğum yaptı 3 arkadaşım hastane+ dr payı hepsi içinde 2000 tl ödediler..karataşın geen sene gecesi 750tl idi.. gecen sene 3 arkadaşımda
orda yaptı doğumunu çok memnun kaldılar bende gittim ziyaretlerine gayet iyi..baya değişmiş hastaneye çeki düzen vermişler..çınarlı özel hast.2000tl sadece hastane birde doktor ücrette alıyor..özelsağlıkta yada ege sağlık deniyor alsancakta orasıda sadece hastane 1300tl civarı tabi birde+doktor ücreti var yalnız o hastanenin ssk anlaşması var..genelde pembedanabın söylediği gibi
muayenelerde120tl den b aşlıyor..
araştırman lazım..:94:

araştırıyorum araştırmayada devam edıcem canım çok teşekkur ederım çok yardımcı oldun bana:KK71::KK71:

arkadaşlar ben pcosluyum ve 1 yıldır bebeğimiz olmuyoo:
(((( izmirde bana bu konuda uzman ve ilgili bir doktor önerbilceğiz kim var bana yardımcı olursanız çok memnum kalırım.. birde benim gibi olup hamile kalan arkadaşlar hangi doktorun yardımıyla bu süreci tamamladınız?

(((( izmirde bana bu konuda uzman ve ilgili bir doktor önerbilceğiz kim var bana yardımcı olursanız çok memnum kalırım.. birde benim gibi olup hamile kalan arkadaşlar hangi doktorun yardımıyla bu süreci tamamladınız?

Canım, Hüseyin Ceyberi ve hastaları adlı topiğimize uğra istersen, pco lu arnavut arkadaşımız şu an 8 aylık hamile. onunla konuş derim ben. aynı zamanda ronya tedavi sürecinde yumurtlamaya başladı bile...
doktorumuzda inanılmaz bir insandır, çok memnun kalacağına eminim...:nazar:

canım sana izmirde tavsiye edebilceğim tek doktor ekadom hüseyin ceyberi
çok şeker ve ilgili bir doktor
bende pko var şuan tedavi sürecindeyim
benim eşimdede problem olduğundan gebe kalma sürecim biraz uzadı
ben doktorumuzun ilgisiyle bu işi başarıcağıma inanıyorum

ben 20 haftalık hamileyim ve en başından beri BURAK AĞCA'ya gidiyorum. çok ilgili bir doktor. herşeyi siz sormadan anlatıyor zaten. daha sonra da bütün sorularınıza cevap veriyor. bebeği en ince ayrıntısına kadar inceliyor. ultrason aletleri süper. paragöz biri değil. onda doğum yapan arkadaşlar da var, herkes çok memnun. çok güven veren biri. insanı çok rahatlatıyor. seviyorum doktorumu :) herkese de tavsiye ederim..:emir_bebek: :KK16:

X