İzmirde iyi Kadın Doğum Uzmanı

ben 20 haftalık hamileyim ve en başından beri BURAK AĞCA'ya gidiyorum. çok ilgili bir doktor. herşeyi siz sormadan anlatıyor zaten. daha sonra da bütün sorularınıza cevap veriyor. bebeği en ince ayrıntısına kadar inceliyor. ultrason aletleri süper. paragöz biri değil. onda doğum yapan arkadaşlar da var, herkes çok memnun. çok güven veren biri. insanı çok rahatlatıyor. seviyorum doktorumu :) herkese de tavsiye ederim..:emir_bebek: :KK16:

muayenehanesi alsancakta zaranın tam karşısında. zaten google'a burak ağca deyince çıkıyor. medhouse clinic.. doğum için de hemen hemen her hastaneyle anlaşması var.

Benim Doktormda Kent ile anlaşmalı. Hüseyin Ceyberi. Bornovada kendi yeri var, EKADOM. Muayeneler burda oluyor doğum istediğin hastanede...

fuat beye cvs yaptırdım ben, 12. haftamda. onuda çok iyi tanıyorum. bedava bile deseler, takip için tercih etmem. ama özellikle biopsi için onu seçmiştim...

arkadaşa katılıyorum fuat beye bedava deseler gitmem inanılmaz ilgisiz ve 16 haftalıkken düşük yaptığımda ne kadar mesleğinin önemini kaybattiğinin farkına vardım sakın paranızı harcamayın arkadaşlar sonra manevi olarakda ilgisizliği karşısında bitiyorsunuz

fuat beye cvs yaptırdım ben, 12. haftamda. onuda çok iyi tanıyorum. bedava bile deseler, takip için tercih etmem. ama özellikle biopsi için onu seçmiştim...

arkadaşa katılıyorum bedava olsa gidilmeyecek bir doktor 16 hafta düşük yaptığımda özeline gitmeme rağmen ne kadar mesleğiinin özelliğini kaybettiğini anlıyorsun inanılmaz duyarsız bir doktor

arkadaşa katılıyorum bedava olsa gidilmeyecek bir doktor 16 hafta düşük yaptığımda özeline gitmeme rağmen ne kadar mesleğiinin özelliğini kaybettiğini anlıyorsun inanılmaz duyarsız bir doktor

ama şunu tekrar belirteyim, o doğmamış bebek uzmanı. cvs imde 1 damla lekelenmem olmadı benim ki hastaymış bebeğim... düşük olması muhtemel bir durumdu... o kadar eli hafif ve işine odaklanmış bir adam oluyor ki...tanıyamıyorsun o an... konuşmuyor zaten senle :KK1: ama aldığı parçaya falan çocuklar gibi sewiniyor, ne kadar güzel diyeee:KK60::KK60:

fuat beyin asıl uzmanlık alanı riskli gebelikler ve doğum öncesi tanı. ben biopsi yaptırmıştım kendisine 2 ay önce. sonuçlar kötü çıktı, çok şey borçluyum kendisine bu açıdan... ama para konusunda iyi şeyler söyleyemeyeceğim. hoş sgk herşeyi ödedi bizde ama, ama yani....
yine hamile kalınca, yine ona gidicem ama bu sefer paralı gidicemde, iki güler belki.:nazar:
benmi farkedemedim doktorluğunu anlamadımki adamın 4 kez özeline gittim kanamam olduğunda tınlamadı bile ve ben kürtajds dahil herşey bitti hastaneden çıktım ondan sonra geldi gidipte boşuna ne paranızı nede hayalinizi teslim edin hayatımda ismini duyunca bile tüylerimin diken diken olduğu tek doktor sadece fuat beyle ilgili diyeceğim bu

benmi farkedemedim doktorluğunu anlamadımki adamın 4 kez özeline gittim kanamam olduğunda tınlamadı bile ve ben kürtajds dahil herşey bitti hastaneden çıktım ondan sonra geldi gidipte boşuna ne paranızı nede hayalinizi teslim edin hayatımda ismini duyunca bile tüylerimin diken diken olduğu tek doktor sadece fuat beyle ilgili diyeceğim bu

ama bu yaşadığın olay ege ünv.dahilindeki hemen hemen her doktor için aynı... çok farklı dktorlarda özelde muayene olup hatta içinde tüp bebek bile yaptıran arkadaşlarım var, konu düşük kürtaj doğuma gelince kimse o yerli olmuyor... ege ünv. kadın doğumundan memnun bir tane insan tanımadım ben. hemşireleri bile kendisini doktor sanıyor resmen. davranışlar öylee...önemsemez umursamaz... oysaki bir bayanın hayatında belkide en acı zamanı...bebeğini kaybettiği an.
neyse kızlarrrr, doktor çok önemli, hepimizin vardığı sonuç bu sanırımmm...

merhaba arkadaşlar
ben de kan pıhtılaşması sorunu var ve cleaxin iğne kullanıyorum
bugün doktorum bana üniversite hastanesinde sonuçlarımı göstermemi ve profdan görüş almamı önerdi yani iğnemin dozajını falan ayarlar dedi benim kafam karıştı bu okadar önemlimi dozaj ve bildiğiniz ii bir prof varmı izmirde:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

merhaba arkadaşlar ben 28 yaşındayım,eşimle 1-2 sene içinde bebek düşünüyoruz. eşimin işi nedeniyle balıkesir de oturuyorum ancak ailemiz izmirde ve sık sık gidip geliyoruz izmire. sizin yardımınıza çok ihtiyacım var; bende gizli şeker var,trigliserid seviyem de çok yüksek.şu an bunun tedavisini görüyorum ancak kadın doğum uzmanı olarak seçeceğim doktorun da bu konularda bilgisi olması gerekiyor. böyle benim gibi gizli şeker vs sorunu olan arkadaşlar hangi kadın doğum doktorunu önerir. kısa bir süre içine rutin kontrollere gitmeyi düşünüyorum,yardımcı olursanız sevinirim...:emir_bebek::26:

merhaba arkadaşlar
ben de kan pıhtılaşması sorunu var ve cleaxin iğne kullanıyorum
bugün doktorum bana üniversite hastanesinde sonuçlarımı göstermemi ve profdan görüş almamı önerdi yani iğnemin dozajını falan ayarlar dedi benim kafam karıştı bu okadar önemlimi dozaj ve bildiğiniz ii bir prof varmı izmirde:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

bılmıyorum doktor buldunuzmu mesajınızı yazalı baya olmus ama ben ıkı dogumumuda egede yaptım ılk doktorum prof.dr sermet sağol du super bı doktor ıkıncı dogumumu mert kazandıda yaptım seker gıbı bır adam ıkısınden bırını tavsıye ederımm cok ılgılıler sermet bey cok bılgılı fakat bıraz soguk rahat soru soramıyordum ben :) ama mert beye ıstedıgını sor cok ıyı bır doktor

Merhabalar, okuduğum kadarıyla Ege Üniversitesinden Fuat Akercan'ı tavsiye etmiyorsunuz. Ben daha önce Fuat Bey'e testler yaptırdım kan pıhtılaşmasına meyil çıktı ve hamile kaldığında ilaca başlıycaz dedi. tabii özeline gittim. Bu yazılanları okuyunca kararsız kaldım riskli gebeliklerde tavsiye ettiğiniz doktor var mı, teşekkürler

Merhabalar, okuduğum kadarıyla Ege Üniversitesinden Fuat Akercan'ı tavsiye etmiyorsunuz. Ben daha önce Fuat Bey'e testler yaptırdım kan pıhtılaşmasına meyil çıktı ve hamile kaldığında ilaca başlıycaz dedi. tabii özeline gittim. Bu yazılanları okuyunca kararsız kaldım riskli gebeliklerde tavsiye ettiğiniz doktor var mı, teşekkürler

kendisini sewmesem bile bu ikinci hamileliğimde yine cvs için fuat beye gidicez. randevumuzu bile aldık. bu konuda ona güveniyorum. bence testler ve bu tarz işlemlerde fuat bey. ama takip için başka dr. lazım...

Doktor alper gümüşalan kesinlikle tavsiye ederim hacetepe mezunu ilk doğumumu ona yaptırdım ikinci doğumuda kesinlikle ona yaptıracağım tavsiye ederim

Ben kesinlikle umur yensel derim birinci bebeğim karnımda öldü ve şimdi ikinci hamileliğimden olan bebeğim 2 aylık çok şükür ve en çokda operatörlüğüne güveniyorum eli çok hafif

bende bi çok doktor değiştirdim ..ilk önce alsancak kadomer 2 kayıp yaşadım orda ..3 senelik evliyim ve 2 tane gebelik yaşadım ve 2 side karnımda öldü ..ilk bebeğim kromozom bozukluğu yüzünden öldü..ikinci bebeğim ise patalojiye gönderememiştim psikilojik olarak sağlıklı düşünememiştim..ama sonrasında bi çok test yapıldı ve trombofili çıktı..şimdi ise irenbeye başladım dilek hanıma ..ama şimdi bi tanıdğım var tüm testlerimi smyrna tüp bebek merkezinde çalışıyor oraya götürdü orasıda kromozm bozukluğu testi istedi ama irenbe bunu benden istemedi..ve çok kafama takıldı ...geçenlerde bir arkadaşım umur yensel beyin çok ama çok iyi olduğunu söyledi.şimdi ondan randevu alıcam ve gidicem bakalım hayırlısı..ama kafam karman çorman oluyor bu doktor olaylarıyla ilgili...umur yensel umarım son doktorum olur...

ben şuan Umur Yensel'e gidiyorum.Çok ilgili,konuşkan(ağzından cımbızla laf alınan doktorlardan değil)merak ettiklerimi rahatça sorup cevap alabiliyorum.Korunmasız ilk ayımız.Bakalım inşlah

Merhabalar ben şuan özel bir doktora gidiyorum. fakat elektrik alamadım soru soruyorum cevap verrmiyor gerçekten doğumda da onla olmak istemem açıkçası. özel gazi hast. diğer 2 dr. için randevu 1 ay sonraya flan weriyorlar. ama gülizar hn. la serdar bey nsl merek ediyorum. gidenler , doğumu o doktorlarda yaptıranlar varsa lütfen bilgilendirmenizi rica ediyorum. şimdiden teşekkürler kızlar...

ben şuan Umur Yensel'e gidiyorum.Çok ilgili,konuşkan(ağzından cımbızla laf alınan doktorlardan değil)merak ettiklerimi rahatça sorup cevap alabiliyorum.Korunmasız ilk ayımız.Bakalım inşlah

umur yensel hangi hastanede canım?

bir de ''konak kadın doğum hastanesi ne'' kontrole giden ya da doğum için giden var mı? çevremdekiler orayı tavsiye ettiler... düşünceleriniz neler???

umur yensel hangi hastanede canım?

bir de ''konak kadın doğum hastanesi ne'' kontrole giden ya da doğum için giden var mı? çevremdekiler orayı tavsiye ettiler... düşünceleriniz neler???

umur bey yeşilyurt devlet hastanesinde.
şimdiki atatürk eğitim ve araştırma hastanesi.
muayenehanesi ALsancakta muayene ücreti de 120 TL

X