İzmir'deki Falcılar

Ben naciye hanıma baktırdım diğer tarotçulara göre çok daha iyi biliyor en azından sallamadı gelecekle ilgili bir sürü şey söyledi bakalım aralık ayıyla ilgili söylediği çıkacak mı?Memnun kaldım ama söylendiği gibi beklentiyle alakalı isim vermesini beklemedim zaten tarotda isim falan söyleyemezler o tamamen yorumlamakla alakalı.Ben tavsiye ederim sevilaya dün akşam gidecektim gidemedim bu akşam gidicem yine buradan yazarım:KK3:

Ben naciye hanıma baktırdım diğer tarotçulara göre çok daha iyi biliyor en azından sallamadı gelecekle ilgili bir sürü şey söyledi bakalım aralık ayıyla ilgili söylediği çıkacak mı?Memnun kaldım ama söylendiği gibi beklentiyle alakalı isim vermesini beklemedim zaten tarotda isim falan söyleyemezler o tamamen yorumlamakla alakalı.Ben tavsiye ederim sevilaya dün akşam gidecektim gidemedim bu akşam gidicem yine buradan yazarım:KK3:

ben bu evrakanın nerde olduğunu anlamadım metro yolu dediğiniz neresi...yanında sağında solunda ne var detaylı tarif ederseniz gider bi deneriz

ben bu evrakanın nerde olduğunu anlamadım metro yolu dediğiniz neresi...yanında sağında solunda ne var detaylı tarif ederseniz gider bi deneriz

Karsiyaka metro duragindan girneye dogru yuruyosun.kahve diyarinin ilerisinde. Kahve diyarini bulursan ordan iki dukkan sonra zaten metro yolunda sag tarafta numarasini arayip ogrenebilirsiniu googlea karsiyaka eveka cafe yazin numarasi var:)

hayatım neresi biliyo musun hani yeliz vardı evrekada sende baktırdın hatta o kadına. onun baktığı yerde bakıyolar. şimdi dolmuş duraklarında in alaybeye doğru değil bostanlı nergis istikametine doğru al yönünü. nergiz metroya doğru yani takip et yolu. olmadı güntülü cafe var sor orda birine gösterir. güntülünün az yukarısında kahve diyarı bir iki ev ilerisindede evreka kafe var.

Bende senelerdir gülistanın takipçisiydim iki ayda bir giderdim hep nerdeyse..çok uygun fiyata baktığı günlerden beri diyeyim hep giderdim .hep hızla yükselişe geçti fiyatı....ilk başlarda süper yüzde yüz çıkardı söyledikleri.. sonra ne oldu bilmem aşırı kalabalık olmaya başladı ünü yayıldıkça... ve son gittiğimde pek çıkmadı kızın dedikleri.. herhalde çok yoğunluktan performası düştü yani ... sonra duyduk 50 milyon olmuş. dedik evet azalsın biraz yoğunluk diye yaptılar demekki.çünkü belliydi performanstan çok uzun süre bu kalabalıkla baş edilmezdi.ama sonra aradım cep telefonundan yetmiş beş olmuş fırıncıdan ayrıldıktan sonra.. çok üzüldüm kendi adıma çünkü severim gülistanı fiyattan dolayı gidemiyorum .....:KK43:((( isterdim yine gitmek..

kızlar ben hıc anlamadım nacıyenın adresını vapurla gıttık ındık dıyelim nereye gıdıyoruz?
randavu alıyomuyuz?
numarası sızde var mı:26:
cok merak ettım :KK37:

Blackberry ,
Karşıyaka 'ya vapurla geldin diyelim.Zaten vapurdan iner inmez seni Karşıyaka çarşısı karşılıyor.Çarşı caddesini hiçbir yere sapmadan doğru yürü.Çarşının sonuna geldiğnde metro istasyonu var.Çarşıyı arkana alıcak şekilde metro istasyonundan sola dönüyorsun.(yani Girne caddesine doğru giden yola Alaybey 'e doğru olana değil)Bu yol arabaların girmediği üstünde parkların ,sağlı sollu kafelerin olduğu altından metronun geçtiği bir yol.5 dakika kadar yürü sağ tarafta evraka kafeyi göreceksin.O kafeden 20 metre sonra da metro yolu bitiyor Girne caddesi başlıyor zaten.

Evrekayı dünden beri arıyorum fakat telefonlara cevap vermiyolar.. bugüne randevu almıştık ama telefonu neden açmıyolar acaba

Evrekayı dünden beri arıyorum fakat telefonlara cevap vermiyolar.. bugüne randevu almıştık ama telefonu neden açmıyolar acaba

Saat kaçta aradınız ?siz gidin randevunuz varsa orası geç saate kadar açık benim evim çok yakın görüyorum ben.numarası mı değişti acaba?Ama hergün saat sabah 10 civarı açılıp akşam 10 civarı kapanıyor bi problem olmaz gidin .

Kızlar ben bu arada dün akşam gidicem demiştim ya sevilayada gittim o kahve falına bakıyor ama oda çok iyi baktı.ıkısınıde denemek lazım hemen hemen aynı şeyleri söylediler evreka kafe daha öncede olduğu gibi yine kaliteli falcılar bulmuş uzun bakıyor ıkısıde 15 tl kahve 20 tl tarot bilginiz olsun ben tavsiye ediyorum.

Saat kaçta aradınız ?siz gidin randevunuz varsa orası geç saate kadar açık benim evim çok yakın görüyorum ben.numarası mı değişti acaba?Ama hergün saat sabah 10 civarı açılıp akşam 10 civarı kapanıyor bi problem olmaz gidin .

teşekkürler ulaştım bugün dün de açıkmış ama belki hatlardandır dediler...

slm arkadaşlar konuyu takip ediyorum İzmirde bir çok falcıya gittim en son 2 ay önce daisy cafede murata gittim kahve baktı daha doğrusu fincana bakmadı bile yüzüme karşı söylemeye başladı önce afalladım benim bile hatırlamakta güçlük çektiğim bazı şeyleri söyledi şaşkınlıktan ne soracağımı bile unuttum ve geçmişle ilgili bir çok şeyi bildi gelecekle ilgili benim soracağım şeyleride sona bıraktığını söyledi gelecekle ilgili söylediklerinden ise bazıları oldu bazılarına vakit var ama hala ondan sonra gittiğim hiçbir falcıdan o kadar etkilenmedim.sevdam cafede birkaç kez baktırmıştım o bazen tutturuyordu ama muratın bakışı çok farklı helede bir konu vardıki sadece o bildi yani gerisi hikayemerak ettiğim sizlerden murata baktıran oldumu çünkü niyetimle ilgili şeyi en son söyledi. birde hızlı konuşmasaydı keşke yada ben sesini kaydetseydim. ben tesadüfen gitmiştim müjgana baktıracaktım.

hiç gitmeyin derim ben gittim cts günü hiç güzel bakmıyo habire sallıyo ya tutarsa misali...
o kadar övenleri de anlamadım açıkçası

Vallaha ben çok memnun kaldım hatta benden sonra 3 arkadaşım gitti onlarda çok memnun kalmışlar bilmiyorum oluyor böyle kimi kötü diyor kimi iyi mesela ben evrekada daha önce yelize gidiyordum ondan da çok memnundum ama olmayanlarda vardı.

slm arkadaşlar konuyu takip ediyorum İzmirde bir çok falcıya gittim en son 2 ay önce daisy cafede murata gittim kahve baktı daha doğrusu fincana bakmadı bile yüzüme karşı söylemeye başladı önce afalladım benim bile hatırlamakta güçlük çektiğim bazı şeyleri söyledi şaşkınlıktan ne soracağımı bile unuttum ve geçmişle ilgili bir çok şeyi bildi gelecekle ilgili benim soracağım şeyleride sona bıraktığını söyledi gelecekle ilgili söylediklerinden ise bazıları oldu bazılarına vakit var ama hala ondan sonra gittiğim hiçbir falcıdan o kadar etkilenmedim.sevdam cafede birkaç kez baktırmıştım o bazen tutturuyordu ama muratın bakışı çok farklı helede bir konu vardıki sadece o bildi yani gerisi hikayemerak ettiğim sizlerden murata baktıran oldumu çünkü niyetimle ilgili şeyi en son söyledi. birde hızlı konuşmasaydı keşke yada ben sesini kaydetseydim. ben tesadüfen gitmiştim müjgana baktıracaktım.

canım daisy cafe nerde? ve ne kadara bakıo murat?

ya arkadaslar lùtfen bende gittim murata şimdikı, geçmiş ve gelecekle ilgili birşey bilemedı. Reklam kokan hareketlerden kaçınalım

X