İzmir'deki Falcılar

bayanlar, aranızda bir kişide büyü nazar var mı yok diye bakım yapan birini tanıyan var mıdır? olsun yaa lütfen

Bana da özelden mesaj atabilir misiniz? İzmirde yeniyim. adresayrıntılı tarif ederseniz memenun olurum. Ayrıca evde falan bakan varsa tel numarası falan da verebilirseniz çok iyi olur. kafelerde bakılması pek hoşuma gitmiyor aslında herkes bakıor fal bakılırken falan. şimdiden teşekkür ederim

Çarşamba günü Sevdam cafe Sevda hanıma gittim.Dışarı yağmur sel felaket dedim ki kimse yoktur bugün herhalde baktırırım.Daha önce gittiklerimde 4 saat beklemeyi göze alamamıştım.Neyse bekleyen çok az kişi vardı :))) ben 13. kişiydim 2,30 saat bekledim sıram geldi.Beklediğime değdi mi değdi bir daha gidilirmi dedikleri çıksın kapısında bile yatarım.Eş dost kim varsa isimleriyle söyledi.Tarihleri kağıda yazdı verdi .Şok halinde olduğumdan çoğu şeyi iyi anlayamadım.Ben beklerken çıkanlar çok memnun ayrıldılar daha önce baktırmış tekrar gelenlerde vardı söyledikleri çıkmış.Falcı arayışıma son vermiş bulunmaktayım.Artık kimseye gitmem.Aslında böyle yazınca fiyatı artıp müşterisi çoğalacak sıra gelmek bilmeyecek ama ne yapalım herkes faydalansın :))
Smyra tek başına alıyor yanında 2, kişiye müsade etmiyor rahatlıkla gidebilirsin.Hiç tanımadığın birinin evine girmektense kafe de baktırmak daha rahat.

Çarşamba günü Sevdam cafe Sevda hanıma gittim.Dışarı yağmur sel felaket dedim ki kimse yoktur bugün herhalde baktırırım.Daha önce gittiklerimde 4 saat beklemeyi göze alamamıştım.Neyse bekleyen çok az kişi vardı :))) ben 13. kişiydim 2,30 saat bekledim sıram geldi.Beklediğime değdi mi değdi bir daha gidilirmi dedikleri çıksın kapısında bile yatarım.Eş dost kim varsa isimleriyle söyledi.Tarihleri kağıda yazdı verdi .Şok halinde olduğumdan çoğu şeyi iyi anlayamadım.Ben beklerken çıkanlar çok memnun ayrıldılar daha önce baktırmış tekrar gelenlerde vardı söyledikleri çıkmış.Falcı arayışıma son vermiş bulunmaktayım.Artık kimseye gitmem.Aslında böyle yazınca fiyatı artıp müşterisi çoğalacak sıra gelmek bilmeyecek ama ne yapalım herkes faydalansın :))
Smyra tek başına alıyor yanında 2, kişiye müsade etmiyor rahatlıkla gidebilirsin.Hiç tanımadığın birinin evine girmektense kafe de baktırmak daha rahat.

Nerede Sevdam Cafe? özelden adresi falan yazarsanız sevinirim. Birde yoğun olamadığı bir gün var mıdır acaba?
Birde özelden başka falcı tavsiyelerinizi bekliyorum

Nerede Sevdam Cafe? özelden adresi falan yazarsanız sevinirim. Birde yoğun olamadığı bir gün var mıdır acaba?
Birde özelden başka falcı tavsiyelerinizi bekliyorum

sewdam kafe kemeraltındakı kızlar agasının yanındakı kahveler sokagında.GENELDE HERGUN YOGUN OLUYOR.SABAHTAN GİTMENİZZ GEREKK.gercekten beklemeye deger.birde sewdam kafe aynı sokakta ıkıncı yerını actıı.orda ayten abla varr oda cok guzell bakıo.eger sewdayı beklemek zor gelırse aytenı tavsıye ederım.

sewdam kafe kemeraltındakı kızlar agasının yanındakı kahveler sokagında.GENELDE HERGUN YOGUN OLUYOR.SABAHTAN GİTMENİZZ GEREKK.gercekten beklemeye deger.birde sewdam kafe aynı sokakta ıkıncı yerını actıı.orda ayten abla varr oda cok guzell bakıo.eger sewdayı beklemek zor gelırse aytenı tavsıye ederım.

Arkadaşlar bunlara telefonla baktırmak mümkün mü?Ya da bu kişilerin telefonları varsa bana bildirir misiniz...

Son düzenleme:
Bi çıktı çıkmadı yapmanın zamanı geldi.
BELGİN ; İlk gidişmde söylediği bir konuyu ikinci gidişimde değiştirdi .ikincide dediği gibi oldu.söylediklerinden çıkanlar var.diğer söyledikleri onun söylediği şekilde olucak gibi.ayrıca daha önce söylemiştim , hiç aklıma gelmeyen bir konu hakkında yorum yapmıştı.karşı ısrarıma rağmen kesin ve netti.Ve o olay hiç benim müdahalem olmadan kendikendine oldu.arkadaşlarımdan biri belginin söylediği hiçbirşeyin daha çıkmadığını bir diğeri ise çıkanlar olduğunu söylüyor.

SEVDA ; o da belgin gibi hiç olmaz denen akla gemeyen önemli bir olayı yine belgin gibi ben sormadığım halde kesin ve net olarak bildi ve bravo diyorum .sadece zamanını şaşırdı.Başka bir önemli bir olayla ilgili de kesin net ve zaman vererek tahminde bulundu ama o olay olmadı iyi ki şükürler olsun.Ve olayların gidişi onun öngördüğü gibi değil tam tersi yönünde gelişiyor.Başka söyledikleri de var ama daha belli değil sonucu.Ancaak bir arkadaşıma demiş ki şu hafta çok büyük mutluluklar,süprizler yaşayacaksın vs ama o kişi bırakın sıradan ,ortalama bi haftayı o yılın en berbat en şok edici haftasını yaşadı yine üstünden oldukça zaman geçmesine rağmen dedikleri olmamış daha.

GÜLİSTAN ;gelecek için az şey söylemişti.Belgin ve Sevda nın öngördüğü olay beni şaşıtmıştı inanamıyordum gerçekleşmez diyordum.Hatta gülistan a sırf bu olayı o da görecek mi diye gitmiştim.Kendiliğinden birşey söylemeyince ben sordum.Kesinlikle böyle bir şey yok .ben böyle birşey görmüyorum dedi.Ama 4 ay sonra belgin ve sevda haklı çıktı.belgin bu durumu 2 yıl önceden sevda 4 ay öncesinden görmüştü.Gülistanın bir iki söylediği şey için zamanı gelmedi daha diyeyim.

Ben yine ara sıra fırsat buldukça devam edicem çıktı çıkmadıya :126:

kızlar konuştuğunuz falcı ve hocaya giden oldu mu memnun kaldıysanız özelden numarasını yollar mısınz lütfen??

Bu sevdam cafe dediğiniz yer küçük bir cafe mi? Cafenin camında Cafe Sevdam mı yazıyor? diğer kafelere göre daha küçük. bugün önünden geçtim doğru yer mi yanlış yer mi bilemediğim için giremedim. Birde iki tane yeri var demişsiniz. gerçek olan hangisi? yani sevda hanım ın baktığı. ayrıntılı olarak tarif ederseniz memnun olurum. yanında hangi cafeler var ? Birde orası nasıl bir sokaktır ya tinerci gibi tipler kafelerin dışında gelene geçene laf atıyor. Şu sevdam kafenin tam yerini özelden mesaj atarsanız sevinirim. yanlış yere gitmek istemiyorum.

Son düzenleme:
smrya
sevdam cafe kızlar ağası hanının yan sokağında o sokak zaten cafeler sokağı gördüğün yer doğru.Sokakdaki çocuklar cafeye müşteri çekmek için sırnaşık sırnasık akıllarınca reklam yapıyorlar.Aldırma zararsızlar
tam yanında hangi cafe var tam bilmiyorum ama fısıltı cafenin sırasında diyebilirim.Birde gir cafeden içeri sevda hanımı sor en az 3 saat beklersin derlerse doğru yerdesin demektir :)))

herkese merhaba...
daisy murat bana ve 3 kısıye simdiki zaman ve gecmis icin cok tutarli seyler soyledi. hatta bana bir seyi cok saglam bildi. olmasını beklediğimiz cok net birkac sey var, onlar olursa yazacagim.... heyecanla bekliyorum :-) cikti/cikmadi gorusu olan?

smrya
sevdam cafe kızlar ağası hanının yan sokağında o sokak zaten cafeler sokağı gördüğün yer doğru.Sokakdaki çocuklar cafeye müşteri çekmek için sırnaşık sırnasık akıllarınca reklam yapıyorlar.Aldırma zararsızlar
tam yanında hangi cafe var tam bilmiyorum ama fısıltı cafenin sırasında diyebilirim.Birde gir cafeden içeri sevda hanımı sor en az 3 saat beklersin derlerse doğru yerdesin demektir :)))

Ücretini de öğrenebilirmiyim mümkünse? Bu sokakta başka tavsiye ettiğiniz bir falcı var mı?

Smyra sevda hn.fal ücreti
17,5 tl. kahve+ fal ben 1 tanede çay içtim oda içinde galiba.
Kuzu75
Daisy Murat oğlumla ilgili 2 isim verdi tutmadı.3,5 yıl sonra ümreye gideceksin dedi bakalım ölmez sağ kalır buralarda olursak haber veririm :))) birde nisan yada mayıs dedi galiba ev alıyormuşuz onu bekliyorum.Çıkmadı tutmadı demek için erken.Genel olarak ben onuda beğendim.

Son düzenleme:
YELİZ : Yeliz Belginin ve Sevdanın net ve kesin gördüğü olayı belli belirsiz gördü ve eksik yorumladı. Bir ay sonra yaşayacağım benim bildiğim onun haberi olmayan yani ona bahsetmediğim başka bir olayı vadesiyle birlikte net bilebildi.Kısmen bir iki bildiği olaylar var gelecekle ilgili.Vadelerdeki başarısı bende 10 olaydan 3 ü için tuttu diyebilirim .Diğer söyledikleri de var beklemede ve olaylar onun öngördüklerine yaklaşıyor gibi.Yaşayıp görücez.Tanıdık ve arkadaşlarımın yelizle yaşadıklarına gelince :birinde ciddi 2 3 durumu tutturmuş.Başka arkadaşıma gelecekle ilgili söylediği bir olayı yarımyamalak tuturmş .Yani olay olmuş ama biraz farklı bir şekilde.Başka bir olayın 1 ay içinde olacağını altını çize çize hatta iddiasına girerek söylemiş ama o olay olmamış.Değil 1 ay 100 sene içinde bile olma olasılığı kalmamış bir durum oldu.Neyseki arkadaşım da falı öylesine baktırdığı söylenenleri çok ciddiye alıp beklentiye girmediği için hayal kırıklığına uğramadı.

bu tanıdıklarımdan biri evraka sevilaya da gitti .beğenisi orta.

Arkadaşlar başka tavsiye ettiğiniz bir falcı var mı? fiyatı uygun olan. Bu Kızlarhanı sokağı veya başka bir yerde.

X