İzmir'deki Falcılar

Ben geçenlerde daisy cafedeki murat'a gittim uzun bir süre bekledim inanın o kadar bekledim fal 5 dk bile sürmedi ve kendi sorularımın cevaplarını kendim verdim.soruyorum hangisi benim için iyi olcak diye isim veriyorum evet o diyor sonra başka isim söyledim o da olur diyor.sen önce bak hangi kişi olursa ondan sonra yine gel bakarız dedi gönderdi.hem zamanıma hemde 17.5 tl me acıdım.nergiz hanımada gitmiştim yazdan önceydi bana iki ay sonra evlilik var dedi bak gör dedi.aylar geçti ama hiç bişey yok.sevdaya da gittim onunda kısa sürüyor ve bana hiç çıkmadı.boncuklu bayrama gittim karakter biliyor ama o kadar.:KK50:

bende sevdaya gittim hemen hemen her şeyi bildi isimlere kadar...ama anneme baktı ben bile şoka girdim diyebilirim...annemin 7 ceddine kadar bildi :)
bir arada yayla cafede berk'e gidiyordum oda eğer günündeyse süper bakıyor ama değilse çok fazla fala baktıysa biraz sallıyor...

ya arkadaslar lùtfen bende gittim murata şimdikı, geçmiş ve gelecekle ilgili birşey bilemedı. Reklam kokan hareketlerden kaçınalım
reklam kokan hareketler diye hemen yargılaman çok yanlış ben neden reklamını yapayımki sadece gittiğim zaman yaşadığım durumu yazdım ve başkalarınında fikirlerini öğrenmek istedim muratın reklamı bana ne kazandıracak bizburda hangi falcının daha iyi olduğu konusunda fikir alabilmek için yazmıyormuyuz. ben fikrimi belirttim ama bu demek değildirki o daha iyi öteki daha kötü bende sonuccunu merak ediyorum çıkıyormu diye arkadaşların tercübelerini sormak istedim. ve izmirde bir çok falcıya gittim sevda ve fatoş haricinde kimse fazla bişey bilemedi murata ilk defa gittim ve gerçekten bildi bende şaşırdım. evet geçmiş olayları daha net bildi ama gelecekle olanlardan yaşadıklarım var şu ana ama benim için önemli olan konuda henüz vakit var bekliyorum.

reklam kokan hareketler diye hemen yargılaman çok yanlış ben neden reklamını yapayımki sadece gittiğim zaman yaşadığım durumu yazdım ve başkalarınında fikirlerini öğrenmek istedim muratın reklamı bana ne kazandıracak bizburda hangi falcının daha iyi olduğu konusunda fikir alabilmek için yazmıyormuyuz. ben fikrimi belirttim ama bu demek değildirki o daha iyi öteki daha kötü bende sonuccunu merak ediyorum çıkıyormu diye arkadaşların tercübelerini sormak istedim. ve izmirde bir çok falcıya gittim sevda ve fatoş haricinde kimse fazla bişey bilemedi murata ilk defa gittim ve gerçekten bildi bende şaşırdım. evet geçmiş olayları daha net bildi ama gelecekle olanlardan yaşadıklarım var şu ana ama benim için önemli olan konuda henüz vakit var bekliyorum.

ben de murat konusunda aynı şeyleri hissettim. yakın gelecekle ilgili söylediği bir şey tam söylediği şekilde gerçekleşti, geçmiş ve şimdiki zamanı da süper bildi. ama benim ve benimle baktıran arkadaşlarımın da beklemede olan konularımız var. ve olurlarsa/olmazlarsa söz yazacağım :-)
bu arada bundan 1 sene önce ist'da baktırdığım bir fal muratınkine paraleldi. ve gerçekleşen konuda (ki benim için çok uzak bir ihtimaldi) hem fikirdiler. bunu da söyleyeyim.
bence bu iş tamamen iletişim meselesi. her şeyi bilemezler. ayrıca geleceği bilmeleri konusu ise... ne olacağını sadece Allah bilir.

bende bugüne kadar gittiğim falcılardan en iyilerinin kemeraltında sevdam cafe sevda hn ve fısıltı cafe canan hn olduğunu söyleyebilirim.ama bu sefer değişik birine gitmek istiyorum fikri olan varmı?:KK17:

bende bugüne kadar gittiğim falcılardan en iyilerinin kemeraltında sevdam cafe sevda hn ve fısıltı cafe canan hn olduğunu söyleyebilirim.ama bu sefer değişik birine gitmek istiyorum fikri olan varmı?:KK17:

evreka cafeye gidebilirsin bence bizim kızların hepsi gitti memnunlar iki bayan var güzel nezih bi mekan

arkadaşlar uuzun zamandır girmiyorum ve eski sayfaları tek tek okumak çok uzun.gülistanın yerini bilen varsa söyleyebilrimi ya çok önemli :KK43:((

mesela bana onun öğretmen olduğunu özelde çalıştığını ve üniversite düşündüğünü söyledi..annesi ve babasının ayrı olduğunu ve bu yüzden sorun yaşayacağımızı izmirde yaşadığını ama aslen iç anadoludan olduğunu, alevi olduğunu , babasıyla görüşmediğini.... gibi çok ayrıntıda verdi bunlar aklımda kalanlar

uzun zamandır nergizin telefonunu arıyorum lutfen bırı bana ozelden gonderebılırmı nerde calısıyo bıde cafedemı evdemı bakıyo hıc bısey bılmıyorum lutfen yardııııııııııımmm

[QUOTE=zynphnsy;1976951 nergısın telını ıstıyorum bende nerde calısıyo bıde lutfen yardım yarın gıtmek ıstıyorummm

slm kızlar haftasonu kemeraltında destına hanm a fal baktırdım aslnda fal merakım yok ama denk geldı baktrdım guzl seyler soledım ssankı sormak ıstedklerıme cvp verdı ama tesadufmu bılemedım

Evrekayada bugün gitmiş bulunmaktayım. Naciye Hanıma tarot baktırdım, güzel havadisler verdi, geçmişte benim için önemli 2 tarihi bildi. Şuandaki durumum, aile içi bikaç mesele hepsi isabetliydi. Fal nerdeyse yarım saat kadar sürüyor. Tavsiye ederim bende... Ayrıca Sevda Ablanın özel hayatımla alakalı verdiği tarihleri, ve benim için önemli olan bi olay için aynı tarihi verdiiii, bakalım bekliyorum:KK8:

gülistanın şimdiki çalıştığı yeri bilen varsa söyleyebilir mi ne kadara bakıyo bilgi verrebiilir mi lütfen biri cvp versinnnnnnnnnnnnnnnnnnn

ben bu evrakanın nerde olduğunu anlamadım metro yolu dediğiniz neresi...yanında sağında solunda ne var detaylı tarif ederseniz gider bi deneriz

kek msjını yeni gördüm özel msj atamıyorum teşekkür ederim. ben gülistanı 4yıldır tanıyorum şimdiye kdar dediği herşey oldu valla ama yine de gttiğimde deneyimlerimi yazarım :))

evreka sevilayn hn a bugün gittim nihayet görümcemle birlikte bana çok az şey söyledi memnunmuyum hayır.ama görümcemin herşeyini söylemiş şok oldum şaşılacak derecede ayrıntısına kadar söylemiş :KK43:(( bana niye kısa kesti anlamadım

evreka sevilayn hn a bugün gittim nihayet görümcemle birlikte bana çok az şey söyledi memnunmuyum hayır.ama görümcemin herşeyini söylemiş şok oldum şaşılacak derecede ayrıntısına kadar söylemiş :KK43:(( bana niye kısa kesti anlamadım

bu dedgnz nerde kızlar

X