Saç Rengi ve Saç Boyama izmirdeki kuaförler

kızlar alsancakta sohoya gideniniz varmı?kesiminin çok güzel olduğunu duymuştum.denesemmiki diye düşünüyorum. bide balçovada levent kuaför demişlerdi.

ben de k.yakadayım ama saçımı boyatacak bi kuaföre güvenemiyorum çünkü kime gitsem mahvediyor yahu.

aynen cnm karsıyakada oturuyorum sacımı boyatacagım ilk kez ama guvenipte bi yere gidemedim hala özellikle boyada(sarı istiyorum) en iyi ve fiyatı uygun neresi lutfen yardım edin kızlar

bornova küçükpark muhtarlığın orda raziye&tolga... ikiside çok şeker insanlar...kesimde de boyadada orda çalışan kemali tavisye ederim :))))

ya ben de röfle yaptırmak istioyorum yeniden ama çok iyi bir kuaför bulmadan yaptırmam. jennifer anistonun renginde istiyorum. valla parası neyse vercem yeter ki güzel olsun ama ya karşıyaka yada alsancakta olsun. nizam&team i görüyorum hep başka tavsiye edecek varmı orayı

ya ben de röfle yaptırmak istioyorum yeniden ama çok iyi bir kuaför bulmadan yaptırmam. jennifer anistonun renginde istiyorum. valla parası neyse vercem yeter ki güzel olsun ama ya karşıyaka yada alsancakta olsun. nizam&team i görüyorum hep başka tavsiye edecek varmı orayı

bornova ibrahim&ibrahim olabilr.

arkadaşlar bornovadaki raziye ve tolga kuaförün telefon numarasını bilenler paylaşabilirmi gelin saçım için görüşmem lazım fakat bir türlü telefonunu bulamadım.. teşekkürler..

ya ben kalıcı düz yaptırmak istiyorum saçıma İzmir'de yapabilen bi yer var mı? :KK43: biliyo musunuz acaba?

ben de röfleli saçlarımı sapsarı yaptırmak istiyorum kendi saçımın üzerinde röfle var şuan ve baya bi uzadı
ama kime gidebilirim düzenli kuaförü olup memnun olan var mı acaba?

Balçova Kipa çaprazında MURAT BİRİNCİ röfle için önerebileceğim bir kuaför,fiyatları biraz uçuk gibi görünsede röfle bence her kuaförün harcı değil,yada ben bu konuda fazla kılım :KK70::1rolleyes:

kızlar bende kesimde kuaför harun'u önerebilirim kesim+fön 20tlye yapıyo,saçımı hiç boyatmadığm için bişey diyemicem ama kesime gittiğim zmnlar çok fazla gelin nişan başı vs gelenler oluyodu izlediğim kadarıyla süper saçlar yapıyo,zaten kendiside ödüllü kuaförler ve saç tasarımcılarından biridir bilmem bilirmsnz ama kesim için ideal diyebilrim:lepi::icecream:

Kızlar Bucada kesimi iyi olan fiyatları da orta halli olan biyer varmı bildiğiniz? Daha önce jaleye gidiyodum ama hani aldığı paraya göre öle aman aman istediğim gibi de yapmıyo. Varmı önerebileceğiniz başka biyer? Şirinyer yada bucanın başka herhangibiyeri olur farketmez

ay o murat birinci ablamın saçlarını yaktı,bir de bir yığın para vermişti garibim.en sonunda koyu renge boyatıp saçlarını dinlenmeye aldı

Kızlar Bucada kesimi iyi olan fiyatları da orta halli olan biyer varmı bildiğiniz? Daha önce jaleye gidiyodum ama hani aldığı paraya göre öle aman aman istediğim gibi de yapmıyo. Varmı önerebileceğiniz başka biyer? Şirinyer yada bucanın başka herhangibiyeri olur farketmez

tatlım forbeste panaroma pastanesinin yan sokağında hemen harun kuaför var kesimi ve boyası süper kesim 15 tl. ben çok beğendim her şeyini tavsiye ederim sana da... benim konumda kesiminin resmi var boyama bölümünde bakıp görebilirsin :KK66:

hatta linki de vereyim:

http://www.kadinlarkulubu.com/sac-rengi-boyama/397098-eski-sevdam-sari-saclarimla-basim-dertte.html

Son düzenleme:
tatlım forbeste panaroma pastanesinin yan sokağında hemen harun kuaför var kesimi ve boyası süper kesim 15 tl. ben çok beğendim her şeyini tavsiye ederim sana da... benim konumda kesiminin resmi var boyama bölümünde bakıp görebilirsin :KK66:

teşekkür ederim canım okudum diğer başlık da yazdıklarını da önder kuaör demişsin şimdi harunmu öndermi anlamadım tam:1rolleyes: bide panaroma pastanesini çıkaramadım ben biraz daha ayrıntılı yazabilirmisin

X