Saç Rengi ve Saç Boyama izmirdeki kuaförler

öncelikle selamlar çok yer gezdim ama ataken civarın da hem ekip hem kalite hemde güleryüz acısından kuafor selahattin & gül tek geçerim özellikle selahattin beyin öenrileri ve kesimleri çok basarılı kızlar kesinlikle tavsiye ederim her konuda güvenebilirsiniz ama randevu almak zorundasınız cok yogun 0532 606 88 23

öncelikle selamlar çok yer gezdim ama ataken civarın da hem ekip hem kalite hemde güleryüz acısından kuafor selahattin & gül tek geçerim özellikle selahattin beyin öenrileri ve kesimleri çok basarılı kızlar kesinlikle tavsiye ederim her konuda güvenebilirsiniz ama randevu almak zorundasınız cok yogun 0532 606 88 23

Karşıyaka'da kesimi çok iyi olan kuaför arıyorum. malesef kimseye güvenemiyorum kesimde...

bu arada bostanlıda bravo pastanesine doğru meşhur bir kuaför var ismini hatırlayamadım!!! kahkül kestiriyim diye gitmiştim, pahalı ve ünlü bir yer olmasına rağmen iğrenç kesti asla tavsiye etmiyorum!

arkadaşlar iyiyi bilemem hiç denk gelmedim ama kötü kuaför söyleyebiliriö. mesela karşıyaka akbank sokağındaki taliha kuaför. bitkisel boya kullanıyorum diyerek bir sürü para aldı ve üstüne iğrenç turuncu bir saç rengim oldu sarı yerine. cumhuru da beğenmiyorum
yaklaşık aynı dönemde gitmişiz aynı kuaföre,yıl oldu 2015 haala onun rezil ettiği saçlarımı toparlamaya ugrasıyorum,aynı seyi annemde yasadı,aman diyim uzak durun kızlar

gönderdiğiniz 15 mesajın 15inde de bu selahattin kuaförü övmüşsünüz,seldahan değil de isminiz selahattin olmasın?

Karşıyaka'da kesimi çok iyi olan kuaför arıyorum. malesef kimseye güvenemiyorum kesimde...

bu arada bostanlıda bravo pastanesine doğru meşhur bir kuaför var ismini hatırlayamadım!!! kahkül kestiriyim diye gitmiştim, pahalı ve ünlü bir yer olmasına rağmen iğrenç kesti asla tavsiye etmiyorum!
Bugün Naldöken de Alsancak kuaför E gittim ilk defa Salı perşembe Fikret bey var kesim için gerçekten memnun kaldım ve 30₺, yıllardır modelli kısa saç kullanan biri olarak tavsiye ederim

Arkadaslar kuafor arayan hiç düşünmeden Ender kuaföre gitsin bornova Postane sokağıda.yarışmalarda ödülleri var kesimde Türkiye 2.si tavsiye ederim

X