Saç Rengi ve Saç Boyama izmirdeki kuaförler

Ben yıllardır bornovada yaşayan biri olarak isim yapmış kuaförleri biraz irdelemek isterim..

İbrahim ibrahim...>zamanında saçını yaktığı kadına sağlam bir tazminat ödemiştir..kendi hatası olmasa bile elemanının sorumluluğu ona aittir..malzemelerinin kaliteli olduğunu bilsemde, uygulamalarının çok iyi olmadığını düşünüyorum..tavsiye etmiyorum..

v.i.p...> titiz çalışıyorlar..fakat yinede eski elemanları gittikten sonra çok memnun kaldığımı söyleyemem..fiyatları pahalı..tavsiye edebilirim fakat fazla parayı gözden çıkaracaksınız..

hanifi...> işini iyi yapan bir kuaför..fakat hat safhada suratsız ve gudubet..bir şey soramazsınız, saçınızla ilgili yorum yapamazsınız..her şeyi o bilir..eğer ses çıkarırsanız terslenirsiniz..fiyatları oldukça pahalı..

gürdal...> yorumsuz..saçını 50 tlye kestirmek isteyen varsa gidebilir..

bildiğim isim yapmış kuaförler bunlar..

Bornova özkanlarda final durağı karşısında bir kuaföre gidiyorum..orta ölçekli bir kuaför..fakat çok nadir bu kadar kaliteli malzeme kullanan bir kuaför gördüm..boyamı brezilya fönümü ve kesimimi onlara yaptırırım..brezilya fönünde çok iyiler..içinde formaldehit olmayan bir kaç ilaçtan birini kullanırlar..ve inanılmaz uygun fiyata yaparlar..saçınız kalın telli ve fazla kıvırcıksa 2. uygulamayı yaparlar(ücretsiz) fakat ner halükarda net sonuç alırsınız..üstelik fiyatları da neredeyse fırsat sitelerindeki fiyatların çok az üstünde..ilgileri alakaları süperdir..her türlü sorunuzla ilgilenirler..bu anlamda burayı bulduğum için şanslı hissediyorum kendimi..

kuaförümün adı Bülent-Yasin...Herkese tavsiye ederim..Saygılar..

gurdaldada benm saclrm yanmstı:):)
ıbrahm ıbrahıme gıdyrmmm
ama senın kuaforunude deneyebılırmm hehehe:):)

küçükparkta kuaför yagızın sahıbıyım oglumun ismi :KK1: yani bilmiorum yanlış aanlaşılmakta istemem ama deneyımlı bır kadro ıle calısıoruz fıyatlar uygun komple sır 30 tl kesım+fon 17 tl dıp boya 20 tl röfle 70 tl manıkur pedıkur 25 tl:KK1: gelırsenız beklerım yeşim ben 3429594 tel

selam kızlar

saçlarım doğal rengindeyken değişiklik istediğim için bir kuaföre gittim trend bahar adı şirinyer fil heykelin orada..doğal olsun ışıltı kat dedim sen bana güven dedi ,balyaj yaptı ve resmen sarı yaptı ,saçım yarıya kadar koyu kahve altı da cırt sarı..kenar mah. dilberleri gibi oldum resmen beğenmediğimi söyledim sonra 1 hafta sonra gel rengini değiştirelim dedi,güzel bi renk oldu ama sonra yıkanınca o renk kayboldu ve eski renk çıktı hemde daha kötü bir halde..sanıyorum açıcı kullanarak açtı ilk boyamada,güzelim saçlarım mahfoldu...70 tl aldı..birde boya sağ tarafta daha yoğun kullanmış sol tarafta daha az sarı var çok dengesiz görünüyor...bu fark belli olmasın diye hep maşa yapıyorum saçıma :KK43: :KK43: düz saça hasret kaldım 1 aydır..bu saçtan önce de varol kumbaracıda kesim yaptırdım,işçievleri dönemecinde solda kalıyor.oradaki adama boydan gitmesin az kat yap dedim. saçımın boyu kaldı ama bir kat yaptı resmen kulağımın hizasında...alt taraflar çok uzun belde,üst taraflar yukarda küt gibi duruyo resmen acayip uyumsuz 20 tl aldı o iğreç kesime...jalede de çok eleman değişimi oluyor eskiler daha iyiydi kızlar..uzun süredir gitmiyorum bozulmaya başladığından beri yani..jalede çalışan onur adında bi çocuk vardı o çok iyi yapıyor saçı,şuan karşıyakada bir kuafördeymiş nerde olduğunu bilmiyorum.telefonu olan yada bilgisi olan varmıdır kızlar??bu yaz düğünüm var saçımı biran evvel hizaya getirmem lazım..

bende kesim için bir yer arıyorum şirinyerde oturuyorum önceden jale ye gidiyodum çok iyi kesim yapıyodu ama artık o kadar iyi kesemiyolar en son gittiğimde kesen kişi saçımı ortadan ikiye ayırdığımı düşünmüş bana sorma ihtiyacı bile sormadan bu şekilde kesmiş. kesim bittiğinde saçlarımı yandan ayırdım ve ortadan kestiği için yan tarafta makas izi kaldı bunu belirttim bence ortadan ayır daha güzel duruyo dedi :KK45: şaka gibi sonra istersen tekrar keseyim ama bu sefer boyu kısalır dedi. ikinci olayımda gecen haziran mezuniyet balosuna hazırlık için gitmiş ve randevu almıştım oraya gitttim saçımı istediğim gibi yapmamalarına rağmen makyaj için 50 dakika beklettiler. zamanım kalmış olsa bırakıp gidecektim :KK47: uzun lafın kısası artık jale benm için bitmiştir. bugun öndere gitmeyi düşüünüyorum bakalım o nasıl kesim için ???

saçlarım röfleli boyamı da gene şirinyerde kuaför ali'ye yaptırıyorum orda kemal abi var o yapıyo ben genel olarak memnunum. tenime uygun rengi yaptı ben hiç karışmadım sonu gayet doğal tavsiye ederim boya için :KK9:

bende kesim için bir yer arıyorum şirinyerde oturuyorum önceden jale ye gidiyodum çok iyi kesim yapıyodu ama artık o kadar iyi kesemiyolar en son gittiğimde kesen kişi saçımı ortadan ikiye ayırdığımı düşünmüş bana sorma ihtiyacı bile sormadan bu şekilde kesmiş. kesim bittiğinde saçlarımı yandan ayırdım ve ortadan kestiği için yan tarafta makas izi kaldı bunu belirttim bence ortadan ayır daha güzel duruyo dedi :KK45: şaka gibi sonra istersen tekrar keseyim ama bu sefer boyu kısalır dedi. ikinci olayımda gecen haziran mezuniyet balosuna hazırlık için gitmiş ve randevu almıştım oraya gitttim saçımı istediğim gibi yapmamalarına rağmen makyaj için 50 dakika beklettiler. zamanım kalmış olsa bırakıp gidecektim :KK47: uzun lafın kısası artık jale benm için bitmiştir. bugun öndere gitmeyi düşüünüyorum bakalım o nasıl kesim için ???

saçlarım röfleli boyamı da gene şirinyerde kuaför ali'ye yaptırıyorum orda kemal abi var o yapıyo ben genel olarak memnunum. tenime uygun rengi yaptı ben hiç karışmadım sonu gayet doğal tavsiye ederim boya için :KK9:

bı jale magduru daha...
kesımı gercekten guzel yapıyıolar ama en son bı ay once gttm koyu karamel dıye resmen kızıl oldum geldım sacımıda cok kısalttı elleme dedıgımhalde
eskıden ferdımı ne vardı bu sefer yoktu o ıyı bı elemandı sadece gerısı fıs sureklı degısıyo

Ben yıllardır bornovada yaşayan biri olarak isim yapmış kuaförleri biraz irdelemek isterim..

İbrahim ibrahim...>zamanında saçını yaktığı kadına sağlam bir tazminat ödemiştir..kendi hatası olmasa bile elemanının sorumluluğu ona aittir..malzemelerinin kaliteli olduğunu bilsemde, uygulamalarının çok iyi olmadığını düşünüyorum..tavsiye etmiyorum..

v.i.p...> titiz çalışıyorlar..fakat yinede eski elemanları gittikten sonra çok memnun kaldığımı söyleyemem..fiyatları pahalı..tavsiye edebilirim fakat fazla parayı gözden çıkaracaksınız..

hanifi...> işini iyi yapan bir kuaför..fakat hat safhada suratsız ve gudubet..bir şey soramazsınız, saçınızla ilgili yorum yapamazsınız..her şeyi o bilir..eğer ses çıkarırsanız terslenirsiniz..fiyatları oldukça pahalı..

gürdal...> yorumsuz..saçını 50 tlye kestirmek isteyen varsa gidebilir..

bildiğim isim yapmış kuaförler bunlar..

Bornova özkanlarda final durağı karşısında bir kuaföre gidiyorum..orta ölçekli bir kuaför..fakat çok nadir bu kadar kaliteli malzeme kullanan bir kuaför gördüm..boyamı brezilya fönümü ve kesimimi onlara yaptırırım..brezilya fönünde çok iyiler..içinde formaldehit olmayan bir kaç ilaçtan birini kullanırlar..ve inanılmaz uygun fiyata yaparlar..saçınız kalın telli ve fazla kıvırcıksa 2. uygulamayı yaparlar(ücretsiz) fakat ner halükarda net sonuç alırsınız..üstelik fiyatları da neredeyse fırsat sitelerindeki fiyatların çok az üstünde..ilgileri alakaları süperdir..her türlü sorunuzla ilgilenirler..bu anlamda burayı bulduğum için şanslı hissediyorum kendimi..

kuaförümün adı Bülent-Yasin...Herkese tavsiye ederim..Saygılar..

fiyatları nasıl acaba bulent ve yasının boya ıcın

bı jale magduru daha...
kesımı gercekten guzel yapıyıolar ama en son bı ay once gttm koyu karamel dıye resmen kızıl oldum geldım sacımıda cok kısalttı elleme dedıgımhalde
eskıden ferdımı ne vardı bu sefer yoktu o ıyı bı elemandı sadece gerısı fıs sureklı degısıyo

ferdi orada canım belki izinlidir o gün,ben kötnün iyisi diyerekten oraya gittim pazar günü o ilgilendi,düz boya yaptırdım.saçım çoook koyu ,güneşte hafiften kızıl gibi parlayan siyah gibi bişey oldu,merve boluğur un küçük sırlardaki rengi gibi.herkes beğendi bu rengi.çünkü tenim çok beyaz yüzüm ortaya çıktı beyaa..iyi biryer bulmak çok zor...

ferdi orada canım belki izinlidir o gün,ben kötnün iyisi diyerekten oraya gittim pazar günü o ilgilendi,düz boya yaptırdım.saçım çoook koyu ,güneşte hafiften kızıl gibi parlayan siyah gibi bişey oldu,merve boluğur un küçük sırlardaki rengi gibi.herkes beğendi bu rengi.çünkü tenim çok beyaz yüzüm ortaya çıktı beyaa..iyi biryer bulmak çok zor...

ordakı butun kuaforler kızıl yapıyo ne hıkmetse

Bende karşıyaka çarşıda karakol sokağında deniz sinemesının karşısındaki toprak kuaföre gidiyorum. Saç kesiminde basarılı. Ama topraktan başkasına kestirmeyin. Yanındaki elemanlara. Benim tavsiyem toprak. Kahküllü uzun saçlarım var. Laf dinliyor. 2 parmak kestircem diyorum öle kesiyor. Diğer kuaförler gibi 1 karış kesmiyor :KK34: Fiyatlarıda uçuk değil. 15tl ye kesiiyor.

Boyama yaptırmadım hiç orda ama röfle yaptıran bir arkadaşım var çok güzel yapmıs . Uzun uzun uğraşmıslar baya. Aradığım tonu tutturdular sonunda demişti. çok yer dolaşmıstı oda.

Karşıyaka atakentte palet kuaförü tek geçerim ben bornovadan gidiyorum %100 memnunluk herkese telefon bilgilerini de verebilirim şunu da ekleyeyim kuaförün sahibi falan değilim reklam da yapmıyorum...

kızlar selam:KK66:

10 sayfayı da okudum hep bornovadan yazmışsınız:KK43:

ben mavişehirde oturuyorum,annemlerde balçova da... bu civarlarda süper röfle yapacak ve sonra da kaynak yapacak kuaför arıyorum,var mı bildiğiniz.

murat birinci-ibrahim&ibrahim diyen olmuş ???

bana yardım edin nooolur:18:

kızlar bende saçlarımı epey bi süre bornova özkanlarda apartman altında pek isim yapmayan bi yere gidiyodum, fiyatlarda gayet uygun adı Koray kuaför. Çalışan genç ama yakışmıcağında yapamam, yapmam olmadı başka yere git ama saçın zarar görür falan diyor. ama şimdi saçlarımı başka yere boyatayım diyorum bir arkadaşımın saç rengine bayıldım o da gürdal kuaföre boyatıyormuş... ama oranın fiyatları nasıl?? birde vip ve raziye tolga... bu 3 arasında kaldm gibi.. önerebilceğiniz yer var mı bornovada?

kızlar bende saçlarımı epey bi süre bornova özkanlarda apartman altında pek isim yapmayan bi yere gidiyodum, fiyatlarda gayet uygun adı Koray kuaför. Çalışan genç ama yakışmıcağında yapamam, yapmam olmadı başka yere git ama saçın zarar görür falan diyor. ama şimdi saçlarımı başka yere boyatayım diyorum bir arkadaşımın saç rengine bayıldım o da gürdal kuaföre boyatıyormuş... ama oranın fiyatları nasıl?? birde vip ve raziye tolga... bu 3 arasında kaldm gibi.. önerebilceğiniz yer var mı bornovada?

gurdalın fıyatalr bıraz pahalııı ben ıbrahımıbrahımde 2 sene olck nerdeyseee 150 nın ustunde kahve boya uzerıne sarı balyaj yaptırmıstım gurdal ve ıbrahımn fıytlar kafa kafaya gıder genelde...
dıp ıcın ıcın gıttım gecnlerde balyaj oldugu ıcn cok para ıstedı boyatmadım kızdım 100 un ustunde para ıstedııı..
diğerleri hakknda bılgım ypok gurdal guzl amaaa ben sacıma su dalgası ıstıyordum. her kuafore soruyrdm dıyorlrdı olmaz sacın yıpranırrr
gurdal garantı verdı resmen hıc zarar gormeyeck bızm malzemlr sole ole dıyeee. guvendım yaptırdımmm ... ama olmadı saclrım kopmaya lastık gıbı sunmeye basladı bırdahada gıtmedım sıkayeteee ztn ole kendınden cok emın olan kuafr herzmn batıryrrr ... para ıcın yaptılrrr olur dedılerr cok kızyorum ama yınede arada gıder ufak tefek ıslemlerımı yaptırrm..
sonuc saclrımı kısacık kestırmek zornda kalmıstım o donemmm

Bornova özkanlardaki hanifi de saç kestirme saflığında bulundum.tam bir yıl önce sadece kesime 25 tl aldı.hadi istediğim gibi olsaydı feda olsun diyecektim ama çene hizasında düz küt kesim istediğimde ensemden başlayıp saçımın dip tarafına kadar makine ile oymayı başaran bir kuaföre ben daha ne diyeyim? Bu işi yapamayacaksan ya dükkan açma ya da sen kesim yapma be adam! Benim saçım zaten çok az,makine ile traşlayıp iyice sündürdü saçlarımı.bir senedir saçımın üst tarafları uzadı omuzlarıma geldi.saçım salıkken sorun yok ama toplamaya kalkınca enseden iki kat halinde bir sürü kısa saç toplanamıyor,sarkıyor.beni beslemelere döndürdü.her gören soruyor bu saçı nerde kestirdin diye,rezalet.düz küt kesim bile yapamayan bir kuaför! çok dertliyim bu konuda vallahi.bir yıl geçti toparlayamadım saçların şekilsizliğini.
Bu kuaföre paramı helal etmiyorum ve onu allaha havale ediyorum.

kızlar buca cezaevinin yan tarafında yol üstünde abdullah-emrah kuaför var gelin saç makyaj ve kına saç makyajım için orayı ayarladık,iki makyaj da porselen olacak.orayı düşünebilirsiniz güzel yapıyorlar,makyaja da dışarıdan özel olarak biri gelicek,sinem,,eski jale çalışanı şuan free takılıyo..daha önce ona makyaj yaptırmıştım jaledeyken,güzel yapıyor,tavsiye ederimm...

Merhaba arkadaşlar..Haziran'da düğünüm var yavaştan araştırmaya başladım..Bornova'da tavsiye edebileceğiniz uçuk rakamlarda olmayan samimi temiz bir yer var mı gelin saçı için? öyle kocaman abartılı topuzlar bana göre değil, fazla birşey istemiyorum, istediğim modelin çıktısıyla gidicem zaten..raziye&tolga ve vip e sormayı düşünüyorum..bunların haricinde doğal gelin saçı yaptıran bilen duyan var mı acep?? :44:

Abdullah&Emrah'ı tek geçiyorum saç kesimi ve boyada biraz tuzludur ama çok başarılı olduklarını söyleyebilirim. Abdullah zaten Jale'den ayrılıp kendi dükkanını açtı ve çok müşteri çekti. Randevuyla çalışıyor çünkü kapıdan giren Abdullah diyor, tavsiye üzerine geldik diye giriyor. Çok yoğunlar, çok iş yapıyorlar. Çok severim kendisini, çok tatlı biri. Şirinyer'de kuaför bakanlar için tek önerim Abdullah ve Emrah olur.

Gelin saç ve makyajı konusunda görmediğim için bir şey diyemeyeceğim. O konuda tavsiyem Bornova İbrahim&İbrahim.

Son düzenleme:
Bende Bostanlı civarında arıyorum saçlarımı kestirmek için bir kuaför. Kısacık ve birazda aykırı bir model istiyorum ama İzmir'e geldiğimden beri bir kaç farklı yerde kestirmeyi denediğimde inanılmaz hayal kırıklığı oldu. Klasik nene saçı yapmaya kalktılar. Sizin bildiğiniz kesimi iyi ve değişik modellere açık bir kuaför var mı Bostanlı Mavişehir civarlarında...

Merhaba arkadaşlar..Haziran'da düğünüm var yavaştan araştırmaya başladım..Bornova'da tavsiye edebileceğiniz uçuk rakamlarda olmayan samimi temiz bir yer var mı gelin saçı için? öyle kocaman abartılı topuzlar bana göre değil, fazla birşey istemiyorum, istediğim modelin çıktısıyla gidicem zaten..raziye&tolga ve vip e sormayı düşünüyorum..bunların haricinde doğal gelin saçı yaptıran bilen duyan var mı acep?? :44:

canım benim gelin saçımı düğün günü ve düğün sonrası tekrar foto çekimi için soner dalkılıç var bornovada soner saç tasarım orda yaptırdım geçen sene yanımda iki kişiyle düğün günü saç ve porselen makyajlar ve düğün sonrası yine saç ve yine porselen makyaj herkes ve herşey dahil 600 tldi bi konuş önceden pazarlık yap ben çok memnun kaldım provalı çalışıyorlar ve kesinlikle çok memnun ayrılıyorsun

X