Jillian Michaels - 30 Day Shred egzersiz programi

TrulyScrumptious

crazy cat lady
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2011
3.534
36
Merhaba arkadaslar,
Uyesi oldugum bir yabanci forumdaki basari oykulerini okuyup resimlere bakarken pek cok kiside ise yaramis bu egzersiz programina rastladim. The biggest loser yarismasindan tanidigim Jillian Michaels'a ait. Daha once nasil karsilasmadim hayret ettim acikcasi.
Kilo vermeyi pek cok kisi gibi ben de istiyorum fakat hepimizin bildigi gibi tartidaki rakamdan daha onemli seyler de var. Mesela nasil gorundugumuz. Spor yaptikca vucut sikilasiyor ve inceliyor bu bilinen bir gercek fakat bu egzersiz programini uygulayan kisilerin once-sonra resimleri gercekten cok dikkatimi cekti. Sizlerle de paylasmak istedim.

30 gun arayla cekilmis resimlerin arasinda inanilmaz bir fark var, isin en ilginc yani ise sadece 2 lbs vermis olmasi. Yani 1 kilo'dan daha az vermesine ragmen inanilmaz bir degisim var.

EKLEME: Bazi arkadaslar indirmede sorun yasamislar ben nasil indirdigimi screenshot alarak uzerilerine yazarak aciklamaya calistim umarim yazilar anlasilir buyuklukte cikar

KIZLAR BU DA JILLIAN'IN ORNEK BESLENME PROGRAMI

turkceye cevirmedim zaten pek turk mutfagina uygun seyler yok. yalniz soyle soyleyebilirim:

kahvalti: 400 cal
ogle: 400 cal
aksam: 400 cal
ve de gun icinde 1 ara ogun: 200 cal

egzersizle birlikte bu sekilde beslenirseniz ayda 8 kiloya kadar verebilirsiniz diyor Jillian (tabi baslangic kilosu etkili, ne kadar cok kilo o kadar hizli kilo kaybi bunu zaten biliyoruz)

Son düzenleyen: Moderatör:
selam ben de bu ara spora başlamak niyetindeyim -hala düzene koyamadım ama- videosunu nereden indirdin bu programın ben çalışan bir link bulamadım da bulduysan özelden atabilir misin?
yorumları okudum değerlendirmeler hoşuma gitti. 55 kilo filanım zayıflama derdim yok uzun süre ara verdiğim için vücudum biraz saldı toparlamak istiyorum bu program uygun sanırım

selam ben de bu ara spora başlamak niyetindeyim -hala düzene koyamadım ama- videosunu nereden indirdin bu programın ben çalışan bir link bulamadım da bulduysan özelden atabilir misin?
yorumları okudum değerlendirmeler hoşuma gitti. 55 kilo filanım zayıflama derdim yok uzun süre ara verdiğim için vücudum biraz saldı toparlamak istiyorum bu program uygun sanırım

linki ozelden yolladim canim, kilo sorunun olmamasina ragmen sporla ilgilenmene de sevindim. saglik ve fitness icin spor her zaman yapilmali diye dusunuyorum. zaten alistiktan sonra zevkle yapiliyor, depresyona bile iyi geliyor.
su once sonra resimlerine baktikca ben de motive oluyorum resmen :) saat 12 olacak ben forum okumaktan sporumu yapamadim simdi basliyorum

linki ozelden yolladim canim, kilo sorunun olmamasina ragmen sporla ilgilenmene de sevindim. saglik ve fitness icin spor her zaman yapilmali diye dusunuyorum. zaten alistiktan sonra zevkle yapiliyor, depresyona bile iyi geliyor.
su once sonra resimlerine baktikca ben de motive oluyorum resmen :) saat 12 olacak ben forum okumaktan sporumu yapamadim simdi basliyorum

Tatlım bana da atar mısın şu linki?Kotadan götürmez dediğin bu programmıydı acaba?

dvd'sini buldum hemen sipariş verdim türkçe dublajıda varmış içinde 30 günde inceltiyomuş bakalım doğrumu :KK55:

benimde kilo problemim yok ama spor yapmayı çok seviyorum e vücut biraz daha sıkılaşsa bişi olmaz :KK9: bana da linki atar mısın canım

bu bayan iste su meshur the biggest loser yarismasinda deli gibi spor yaptirip herkesi incecik yapan kisi. inanilmaz inceltiyor 1 ayda gozle gorulur derecede. hala kilo fazlaniz varsa bir ay daha buna devam edebilirsiniz veya ayni kisinin "Ripped in 30" videosuna gecebilirsiniz o aslinda daha da etkili ama cok zorluyor 30 day shred'i yapmadan ona gecmek biraz imkansiz gibi birsey. su an isyerindeyim link isteyenler ozelden veya topige not birakirlarsa aksam yollayabilirim.

Ben 1 leveli 15 dakika yapabildim ve iki gün bacaklarımdaki kas ağrıları beni mahfetti..Yeni başlayanlar arkada saçı kıvırcık olmayan bayanın hareketlerini yapacakmış..Yeni başlayanlar bence 5 dakika ile başlayıp her gün artırarak gidin..

link isteyen herkese ozelden gonderdim arkadaslar,
bbbb46 size malesef ozel mesaj atilamadigindan size gonderemedim. ozel mesaj alma secenegini tekrar aktive ederseniz size de yollarim. aktivasyonu yaptiginizda topige yazarsaniz haberim olur

link isteyen herkese ozelden gonderdim arkadaslar,
bbbb46 size malesef ozel mesaj atilamadigindan size gonderemedim. ozel mesaj alma secenegini tekrar aktive ederseniz size de yollarim. aktivasyonu yaptiginizda topige yazarsaniz haberim olur

Tamam sanıırım şimdi yaptım.Tekrar gönderirsen çok sevinirim.Teşekkür ederim.

30 günde incel dvd'si elime geçtiğinde meraktan hemen yapmak istedim level 1i açtım tamı tamına 3 dk yapabildikten! sonra bıraktım ve 3 gündür bacaklarımın içinde ve arkasında ki kas ağrılarından yürüyemiorum bile...bu sanırım kaslara etki ettiğini gösteriyor yani hareketleri gerçekten etkili bncede

30 günde incel dvd'si elime geçtiğinde meraktan hemen yapmak istedim level 1i açtım tamı tamına 3 dk yapabildikten! sonra bıraktım ve 3 gündür bacaklarımın içinde ve arkasında ki kas ağrılarından yürüyemiorum bile...bu sanırım kaslara etki ettiğini gösteriyor yani hareketleri gerçekten etkili bncede

evet gercekten etkili oldukca zorluyor ama yilmak yok devam :)

X