Jillian Michaels "6 Week, Six Pack" ve "Killer ABS" ile Dümdüz Göbişler :)

Basenlerim ve gobegim ozellikle basenlerim yabi kalcalarim dik yuvarlak ama estetik degil selulit var basenlerimi eritmek kalcalarimi estetik lestitmek istiyotum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

30 day shred mi?
3 level var. Her level'ı 10 gün yapıyorsun.

:KK70: peki bişi sorsam benim tek sıkıntım göbek. direk six weekten mi başlamalıyım ya da göbek için önerin var mı ?

araitırdıkça yoruldum karıştı :KK70:

:KK70: peki bişi sorsam benim tek sıkıntım göbek. direk six weekten mi başlamalıyım ya da göbek için önerin var mı ?

araitırdıkça yoruldum karıştı :KK70:
Benimde sıkıntım göbek, shred biraz beli inceltiyor. Forumda göbek ve belden inceldiğini söyleyenler vardı. Rippedda daha çok kalça, alt bölgeymiş. Six pack ve killer abs direkt göbeğe yönelik onlarla başla istersen. Haftada 4 gün yapsan yeter, çünkü sadece karna yönelik egzersizler, hergün çalışmak doğru değil. 1-2 günde kardiyo (yürüyüş, koşu, ip atlama, yüzme vs..) yapabilirsin.

Son düzenleme:
Benimde sıkıntım göbek, shred biraz beli inceltiyor. Forumda göbek ve belden inceldiğini söyleyenler vardı. Rippedda daha çok kalça, alt bölgeymiş. Six pack ve killer abs direkt göbeğe yönelik onlarla başla istersen. Haftada 4 gün yapsan yeter, çünkü sadece karna yönelik egzersizler, hergün çalışmak doğru değil. 1-2 günde kardiyo (yürüyüş, koşu, ip atlama, yüzme vs..) yapabilirsin.

teşekkür ederim :KK70: o zaman videolarımı toparlayayım :KK70:

zumbaya başladım kursa gidiyorum haftada 2 gün

kalça içinde squata başladım. hava düzelirse yürüyüş isitiyorum :KK70::KK16:

Six packmi. Six pack 2 level, ben sana mesaj atayım indireceğin yeri.

Bana da mesaj atar mısınızz :KK16: Nereden indireceğimi bilemedim. Ama ben kalça bel falan için de incelme istiyorum, onlar için de önerebileceğiniz bir şey var mı? Otuz levellı bi şeyden bahsedilmiş yukarda, o mudur?

Bana da mesaj atar mısınızz :KK16: Nereden indireceğimi bilemedim. Ama ben kalça bel falan için de incelme istiyorum, onlar için de önerebileceğiniz bir şey var mı? Otuz levellı bi şeyden bahsedilmiş yukarda, o mudur?

Şu an dışarıdayım. Limona evdeyken atmıştım. Akşam atabilirim. Yada limon okuyorsa ona gönderdiğim linki hemen gönderebilir. Yolladığım link telde video olarak görünüyor, kopyala yapıştır yapamıyorum. :KK43:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Şu an dışarıdayım. Limona evdeyken atmıştım. Akşam atabilirim. Yada limon okuyorsa ona gönderdiğim linki hemen gönderebilir. Yolladığım link telde video olarak görünüyor, kopyala yapıştır yapamıyorum. :KK43:

attım bile :KK70::KK16:

sen tüm vücut istiyorsan jillian michaels 30 day shred var bunla ilgili de konu var o zaman önce bundan başla sonra

jillian michaels 30 day ripped bu da kalça içinmiş. sabhtan beri ararştırıken anladım:KK70:

Kalça için yine jillianın killer buns var, karın için killer abs ve six week six pack. Ama kalça için olanı ben bakmadım, onunla ilgili sorunum yok çünkü. Yolladığım sitede vardır ama. Jillian michaels killer buns diye aratırsanız.

sen tüm vücut istiyorsan jillian michaels 30 day shred var bunla ilgili de konu var o zaman önce bundan başla sonra

jillian michaels 30 day ripped bu da kalça içinmiş. sabhtan beri ararştırıken anladım:KK70:

Çok teşekkürler bilgilendirme için ben de bi araştırayım hangisi bana daha iyiyse ona başlarım:):KK16:

Rippedda tüm vücut ama bacakları daha çok çalıştırıyor. Ripped ile de karın bölgesinden incelenler olmuş ama shred topiğinde en çok shredden memnunlardı. Ripped'ı pek seven olmamış. Ben rippedda yaptım, bütün levelları ama bende sevmedim. Son level çok zordu zaten.

Son düzenleme:
vücudum çok güçsüz jillin yapamadım bi yerimi acıtmaktan korktum ya. size kolay gelsin ben galiba göbekli kalaağım:KK9:

Basenlerim ve gobegim ozellikle basenlerim yabi kalcalarim dik yuvarlak ama estetik degil selulit var basenlerimi eritmek kalcalarimi estetik lestitmek istiyotum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Jillanin kalca ve basenler icin
Kiiler buns &thighs videosu var

http://kickass.to/jillian-michaels-killer-buns-thighs-t5849363.html
Buradan damindirebilirsin yada arama motoruna
jillian michaels killer buns & thighs download free yazarsan birkac site daha var indirebilecegin.
Bunlarin yaninda 30 gun squat programini da uygularsan kalcalarin eminim seni mutlu edecek kadar toparlanir.

Gobek icinde bu konunu ilk sayfasinda 6 week ve killer abs nin linkleri var oradan indirebilirsin.
Yada kedi83 e sorabilirsin onda daha guncel bir link olabilir.

X