Jillian Michaels "6 Week, Six Pack" ve "Killer ABS" ile Dümdüz Göbişler :)

teşekkür ederim canım peki sen memnun kaldın mı ? killer abs mi daha iyi yoksa bumu ?

Canim ben killer abs yi yapmadim,
6 week yaptim gobusten 3 cm inceldim. En siskin yerden, gobek deligimin 3 parmak altindan olcmustum.
87 cm den 84 e inmisti. Diyet yapmadan. Ozellikle level 1 i severek yapmistim.
Level 2 yi tam yapmadim.

Canim ben killer abs yi yapmadim,
6 week yaptim gobusten 3 cm inceldim. En siskin yerden, gobek deligimin 3 parmak altindan olcmustum.
87 cm den 84 e inmisti. Diyet yapmadan. Ozellikle level 1 i severek yapmistim.
Level 2 yi tam yapmadim.

diyette yapıyorum ben daha fazla verebilir miyim acaba haziranda nişanım var kuğu gibi olmak istiyorum şuan 65 kiloyum :KK50: 55-58 arası olmak istiyorum en azından :KK31: sıkılaşır mıyım acaba :KK31:

bide kaç gün yapılıyor bu :KK31:

http://vimeo.com/53675091 canim killer abs yi ben burda buldum ama indirmedim daha, sen nerden indirdin?

Walla haklisin. Bende az once yaptim gercekten cok tempolu ve yorucu. Yapamadigim bir hareket var ustelik, su yanda tek el yerde, tek el havada altta kalan bacagi cekme hareketini yapamadim :KK17:

Aynen yaaa kesinlikle yapamiyorum ve asla yapamam sanirim. O yüzden onlar o hareketi yaparken ben de mekik cekicem herseferinde. Ben de bugün basladim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

diyette yapıyorum ben daha fazla verebilir miyim acaba haziranda nişanım var kuğu gibi olmak istiyorum şuan 65 kiloyum :KK50: 55-58 arası olmak istiyorum en azından :KK31: sıkılaşır mıyım acaba :KK31:

bide kaç gün yapılıyor bu :KK31:

Cok sıkı bir diyet yaninda cardio ve bu programi uygularsan kesinlikle kugu gibi olursun.

Aynen yaaa kesinlikle yapamiyorum ve asla yapamam sanirim. O yüzden onlar o hareketi yaparken ben de mekik cekicem herseferinde. Ben de bugün basladim

Neye basladin, killer abs mi, six week mi. Oyle deme yaparsin.
Yeni baslayanlara uygun yapan kiza gore yap. Zamamla diger kiza uymaya baslarsin.

6w6p yapmaya basladım. Sheedde de onuncu günüm. Yaa o hareketi öbür kız gibi bile yapamıyorum. Hatta tek elimle sırf o sekıl bile dengede duramıyorum. Neyse ya onlar o hareketi yaparken mekik cekicem, bende de 8 haftada olsun six packler . Yapanlarda nasıl ilerlemeler var acaba. Masallahh o kadar cok msj gelmişki daha okuyamadım kim ne sonuç aldığını. 😃

Ya ben 6 week six pack ten basladim ama killer abs mi yapaaydim önce acaba ne dersiniz deneyimli bayanlar özellikle

Six packmi. Six pack 2 level, ben sana mesaj atayım indireceğin yeri.

ben de indirmek ıstıyorum lınkı atarmısın canım yaa..gunde 50 tane squat haftanın 3 gunu spora gıdıyorum.her gun yarım saat sabah yarım saat aksam yuruyorum 20 gun sonra spora gıdıyorum bişeye benzermı totom sence :KK43: ühüüü cokk mu gecıktım:KK5:

Hosbulduk cnm. Ben killeri indirdim kismetse pazartesi ona baslayacagim.

Ya ben 6 week six pack ten basladim ama killer abs mi yapaaydim önce acaba ne dersiniz deneyimli bayanlar özellikle

ben de indirmek ıstıyorum lınkı atarmısın canım yaa..gunde 50 tane squat haftanın 3 gunu spora gıdıyorum.her gun yarım saat sabah yarım saat aksam yuruyorum 20 gun sonra spora gıdıyorum bişeye benzermı totom sence :KK43: ühüüü cokk mu gecıktım:KK5:

Kizlar napiyorsunuz? Ne durumdasiniz? Bende pazartesi killer abs ye baslamayi dusunuyorum.

Son düzenleme:
Ilk zamanlar 3 hafta falan haftada 6 kez yapiodum ama bu aralar tembelligim uzerimde istahimda patlama yapti ne guzel ocaktan bu yana 10 kilo vermistim simdi bi kilo almisim bile, aklim hep hamur isi kek börekte , gunler uzadikca yeme istegim artio arkadaslar toparlanmam lazim 😢😢😰😋

X