Jinekolojik Muayene

mrb arkadaslar size bi sorum olacak yardimci olursaniz sevinirim dün benim genel kontrol icin muayenem vardi yaklasik 1 senedir gitmemistim kontrole eve geldigimde kanamam olmustu kahve rengi leke ve normal adet kanamasi gibi kanamam oldu ve hala kanli lekelenmelerim oluyo acaba sizce bu normalmi böyle bi durum yasayan varmi cvp verirseniz sevinirim

mrb arkadaslar size bi sorum olacak yardimci olursaniz sevinirim dün benim genel kontrol icin muayenem vardi yaklasik 1 senedir gitmemistim kontrole eve geldigimde kanamam olmustu kahve rengi leke ve normal adet kanamasi gibi kanamam oldu ve hala kanli lekelenmelerim oluyo acaba sizce bu normalmi böyle bi durum yasayan varmi cvp verirseniz sevinirim

Smear yaptırmışsanız hafif lekelenme oluyor fakat sadece yaptırdığınız gün oluyor.Ertesi günde lekelenme varsa doktorunuzu arayıp sormalısınız.:1no2:

selam,papsmear rahim ağzı kanseri olup olmadığına dair yapılan bir testtir,vajinal kültür hakkında fikrim yok.sanırım bir bayanın kimle olup olmadığını da ancak şikayet olursa adli tıpta karşı cinsinde sperm örneği alınıp belli olur.Bence böyle şeylere pek inanmayın.

arkadaşlar merhaba (yanlış yere yazıyorum galıba ama )

bende yeni üye oldum bana da yrdımlarınızı bekliyorum ilişki sırasında cok canımacıyor ve tam anlamıyla olmuyor dıyebılırım.dr muaynesınde septalı kızlık zarı dedı alınması gerekiyor genelde bu durumda olan hastalrın alıyoruz dedi oyuzden zorlanıyormusum bu operasyonu olan veya duyan bılen varmı yarın operasyona gırecem yardım edin banaaaa

arkadaşlar herkese selamlar bende aranıza yeni katıldım. 8 aylık evliyim ve evlendiğimden beri adetimin düzeni bozuldu diyebilirim.bir ay normal geliyo.öbür ay çok hafif 2 gün sürüp geçiyo.aslında korkuyorumda hiç muayene için gitmedim.hormonlarda değişiklik oluyomuş sanırım evlenince sizce normal mi ?

canin aciomu cokk ben daha olmadim korkuyorumm valla herkes bisey diyo bazilari ozele gittikleri halde kotu muamele gormus falan kotu oldum bende

merhabalar,

ben 3,5 yıllık evliim, bu zamana kadar jinekolojik muayene olmadım, biraz tedirginlikten tabiki. şimdi bebek de düşündüğümüz için ön muayene için bu forumlardan tavsiyesi çok olan leyla altuntaştan randevu aldım. aslında biraz gerginim nasıl gelişeceği hakkında muayenenin ve sonucu da önemli tabiki inşallah hiç birşey yoktur. hastane ve doktor adına da doğru seçimi yapmışımdır inşallah ne dersiniz? hastanenin ve kullanılan aparatların temizliği, doktorrun ilgisi tecrübesi ve tabiki hastanenin hasta haklarına karşı olan saygısı hakkında. yani olur olmaz şeyler için insanların manevi değerlerini kullanıp, maddi olarak yıpratmazlar inşallah. bunlar önemli şeyler inşallah memnun kalırım.

merhabalar,

ben 3,5 yıllık evliim, bu zamana kadar jinekolojik muayene olmadım, biraz tedirginlikten tabiki. şimdi bebek de düşündüğümüz için ön muayene için bu forumlardan tavsiyesi çok olan leyla altuntaştan randevu aldım. aslında biraz gerginim nasıl gelişeceği hakkında muayenenin ve sonucu da önemli tabiki inşallah hiç birşey yoktur. hastane ve doktor adına da doğru seçimi yapmışımdır inşallah ne dersiniz? hastanenin ve kullanılan aparatların temizliği, doktorrun ilgisi tecrübesi ve tabiki hastanenin hasta haklarına karşı olan saygısı hakkında. yani olur olmaz şeyler için insanların manevi değerlerini kullanıp, maddi olarak yıpratmazlar inşallah. bunlar önemli şeyler inşallah memnun kalırım.

canimcimm bende daha hic muayene olmadim ve cok korkuyorum muayene sonrasi ayrintilari benimle paylasirmisin neler oluyo?aciomu falan cok tsk ederim simdiden

kızlar sabaha muayeneye gıdecegım. ılk gıttıgımde akınıntı şikayetım vardı. kokulu ve renklıydı doktor yara oldugunu söyledı. rahmımınde ters oldugunu söyledı. verdıgı ılaclar sıkayetımı azaltmadıgı ıcın yarın baska doktora gıdecegım. ayrıntıları yaazarım

selam kızlar aranıza yeni katıldım. benimde bir sorum olacak. izmirde muayene olunabilecek iyi bir doktor tavsiye edebilirmisiniz? birçogumuz gibi benimde muayene konusunda korkularım var. mirmirmirmir

selam kızlar aranıza yeni katıldım. benimde bir sorum olacak. izmirde muayene olunabilecek iyi bir doktor tavsiye edebilirmisiniz? birçogumuz gibi benimde muayene konusunda korkularım var. mirmirmirmir

canım ben izmirde değilim izmirde olsaydım yardımcı olabilirdim ama izmirden arkadaşlar yardımcı olabilirler sana jinekolojik muayenede de korkulacak birşey yok ama sıkmazsan kasmazsan kendini daha iyi olur senin için ilk gittiğinde zaten hikayeni dinler,smear testi alır belki ilk olduğu için o biraz canını yakabilir.benim öyle olmuştu hormon testleri isteyebilir bir de yumurtalıklar açısından vajinal ultrason isteyebilir hayatım...kaydirigubbakcemile2

selam kızlar aranıza yeni katıldım. benimde bir sorum olacak. izmirde muayene olunabilecek iyi bir doktor tavsiye edebilirmisiniz? birçogumuz gibi benimde muayene konusunda korkularım var.

Selam rahna_mosa, Hüseyin Ceyberi'yi önerebilirim. ben muayene olmadım, başka bir sorun için gittim ama işini iyi bilen, ilgili bir doktor olduğunu düşünüyorum. istersen internetten bir araştır, başkalarının önerdikleriyle karşılaştır, aklına yatarsa gidersin. geçmiş olsun...a.s.

arkadaşlar hayatımda ılk defa alttan ultrasona girdım 1 hafta önce cok korkuttular ama degmezmiş hiç acımıyo sadece şekil rahatsız edıcı. yani açıkta olması rahatsızlık verıcı, tüydökücü* kullanmak çok rahat oluo.arkadasımız demışkı heryerı alamıyoruz kalıyor dıye bır tavsıyede bulunayım; tuvalet kagıdını bölgeye dudak ıçıne ıyıce yerleştırın ve popo bölgenızın derınıne de bunu yaptıktan sonra heryerıne guzelcee surun.hıçbıryerınız yanmaz yada tahrış olmaz ılactan,CADIARZUkıl falan da kalmaz.
tüy dökücüyü tuvalet kağıdının üstüne mi sürüyorsunuz anlayamadım

X