Saç Uzatma Yöntemleri juan juan saç bakım sampuanı kullanan varmı 1 ayda 6.5 cm diyo lutfen yardımmm ...:(

canım malzemeler;bir şişe badem yağı
sinemaki otu
bemiks ampül
yapılışı;yarım bardak suyun içinde bir tutam sinemaki otunu kaynatıyoruz ,daha sonra bunu süzüyoruz ve ılıyınca içine bir kapak badem yağı birde bemiks ampül katıyoruz bu karışımı saç diplerimize uyguluyoruz en az bir saat bekletiyoruz

Çok sagol canım yazdım bunu bi kagıda yapıcam bunu daaa :))

4 santim cok iyi bir sonuc bence, acaba kırılmasına karsı badem yagi filan koyulsa sampuana iyi gelirmi?
Bide siz aradığınız numarayı yazın bide biz deniyelim isterseniz? Bende siparis vericem internette 4 farklı site ve 4 farklı numara çıkıyor, siz hangi siteden aldınız ?

uçlarına keratin sütü sıkmaya başladım umarım düzelirler. eğer yorumlar iyiye giderse bi dahaki aldığım kutuya doğum kontrol badem yağı koyucam. şimdi içinde ne kadar kaldı bilmiyorum yağı ayarlayamam ama :) ben juanjuanresmisitesi.comdan aldım canım aradığım numarada 02129989080 . ve o siteye bırakıyorum sürekli isim tlf numarası. 4 cm çok iyi sonuç evet ilk kez 17 günde dipboyam aldı başını gidiyor bugün uzun zaman sonra ilk kez saçım açık dışarı çıktım üstlere tel toka tabi taktım ama saçımın üstlerine kuaför hatası olarak kat atıldı 6 cm kadar aslan yelesi gibi gezmemek için topluyordum. ama kırılma olayı çok şaşırttı beni uzayan gidicek bakalım hayırlısı :) yarın nişanlımdan arayıp haber vericem kızlar

Gliserin bakımı saçı çok güzel nemlendiriyor faydası olacaktır. HC ovex ve HC compleks de gerçekten işe yarıyor. Bir de kimyasal işlem görmüş saçlara keratin içerikli ürünler kullanmanızı tavsiye ederim ben ankara'da kuaför malzemeleri satan yerlerden Redist keratin serumu aldım çok memnunum bu ürünleri bi dene canım. kullanman gereken ürünler saça nem yükleyen ve keratin içerikli ürünler olursa ve düzenli kullanırsan saçlanır toparlanır.

Cnm tam olarak nerden aldin keratin serumunu?

rica ederim canım :) saçlarım konusunda çok hassas ve birçok ürün kullandığım için bu konuda blogda açttımm orda yaptığımm başka bir kürde bulunuyor onada bakmak istersen http://babylisss.blogspot.com.tr/ yardımcı olmak isterim:)

Baktım canımmm... çok sagol onu da not aldım bunları denıcem yaza kadr belime indirmem lazım bu saçlarıııııııı:))))

Baktım canımmm... çok sagol onu da not aldım bunları denıcem yaza kadr belime indirmem lazım bu saçlarıııııııı:))))

tamam canımm:) inşallah hepimizinn olur tabi sağlıklı ve gür olması şart tabii bunlarr içinn bakımları ihmall etmemek gerekk bunlarla ilgili birçok yazı paylaşıcam takipte kalırsan birlikte sağlıklı birşekilde uzatırız:)

canım belki şampuana alışma sürecindir sonuçta yeni değiştirdin şampuanını o yüzden dökülme yapmış olabilir. ama çok şaşırdım kazık gibi olmasına bendede aksine yumuşacık oluyo. ama saçım eskisine göre daha erken yağlanmaya başladı. ve 2 gündür kırık olmaya başladı uçlarında ben adet olmama yakın diye yorumladım hassas oluyo saçlarım. cidden çok üzüldüm seninle aynı siteden mi almıştık sanki öyle hatırlıyorum ben juanjuanresmisitesi.comdan aldım. ay çok sinir oldum sahte ürün mü acaba bu yorumlar böyle giderse 10 güne şampuanım biticek asla sipariş etmem. tamam uzama var bende dipboyamdan çok belirgin. 15 günde 4 cm. ama ikinci kutu sahte mi gelecek ne gelecek belli değil. kendi saçımızdan olmak var bide işin ucunda. zaten her gün iletişim kısmına isim soyisim tlf numaramı bırakıyorum aramıyolar. arıyorum açmıyolar. iyice şüphelenmeye başladım. bi üye 2 buçuk haftadır satış yapılıyomuş yazmış iyide o zaman sitesindeki resimlerde yalan zaten fotoğraflarda öncesi sonrası kadınların üstündeki aynı cart curt yalan gelmişti. o zaman kullanıcı yorumlarıda yalan. aramızda satıcılarda var bu belli oldu artık.

Evet cnm aynı siteden aldık. Bende kırılma falan yok şuan ama böyle devam ederse olur çünkü saçımı açarken tarakla baya zorlanıyorum kırılırsa ondan kırılır yani. bilmiyorum kafam iyice karıştı benim 2. yıkayışım devam edicem bi sürü para verdim bitene kdar kullanıcam ama bi daha almam çünkü banyodan çıktığımda saçımı sabunla yıkamış gibi oluyo sert ve gıcır gıcır ötüyo çok sinir oldum :/

bende ankara da oturuyorum biliyorum o sokağı ama dükkan adı ve fiyat verirse arkadaş haberim olsun lütfenn
arkadaşın yazısını bamadım alıntılamak için

canım bende kullandım ve ürünü internet üzerinden sipariş vermiştim.kuaförsepetinde uygun fiyata var.birde benden tavsiye böyle ürünler kuaförlerde daha pahalı oluyo:)

Son düzenleme:
Evet cnm aynı siteden aldık. Bende kırılma falan yok şuan ama böyle devam ederse olur çünkü saçımı açarken tarakla baya zorlanıyorum kırılırsa ondan kırılır yani. bilmiyorum kafam iyice karıştı benim 2. yıkayışım devam edicem bi sürü para verdim bitene kdar kullanıcam ama bi daha almam çünkü banyodan çıktığımda saçımı sabunla yıkamış gibi oluyo sert ve gıcır gıcır ötüyo çok sinir oldum :/

Bakalım belki geçer canım cidden şampuan değişikliğinden olabilir inşallah geçer gelişmeleri yaz tatlım

canım glesirinli su sac ucları icin, bende maden suyunu ilk defa duyuyorum.

valla maden suyu mineralli ya arkadasım saçlarını şiseye sok beklet demıstı bende oyle yaptım bı kere ucları yumusacık olmustu daha sonradan bir şişeye maden suyu glıserın bebe yagı koydum o sekılde kullanmaya basladım oda guzel oluyo banyodan sonra sac uclarıma sıkıp kurutuyorum canım bende :)

Kızlar soru sordum ama kımse cevap vermedi gören ve alan varsa yanıtlayabilir miiiiii????? Kaç günde elinize ulaştı ve hangi kargo şirketi yle geldiiiiii lütfen verrmısınız persembe den beri bekliyorum

merhaba,
bana aras kargoyla geldi onlara 2 günde gelmiş ama bana 1 gün gecikmeli getirmişler öyle söylemişti görevli..

gelir inşalah canım. ben bugün ölçtüm sacım uzamışmı diye kulanmadan önce cizgili kazağım var giyip ölçmüştüm 22 de başladım kulanmaya bugünle toplam 4 defa banyo yaptım.ölçtüğüm çizginin altına gecmiş yaniişaret parmağımın genişliyi kadar olmuş bu kac santim eder bilmiyorum uzatıyor gercekten aba sürekli kafam kaşınıyor.oda sac cıkardığındanmıdır diye düşünüyorum.varmı bi fikriniz ya bu kaşınması hakında.

:26::26::26:
bende de kaşıntı yaptı bence nedeni cildi çok arındırıp kurutmasından

uçlarına keratin sütü sıkmaya başladım umarım düzelirler. eğer yorumlar iyiye giderse bi dahaki aldığım kutuya doğum kontrol badem yağı koyucam. şimdi içinde ne kadar kaldı bilmiyorum yağı ayarlayamam ama :) ben juanjuanresmisitesi.comdan aldım canım aradığım numarada 02129989080 . ve o siteye bırakıyorum sürekli isim tlf numarası. 4 cm çok iyi sonuç evet ilk kez 17 günde dipboyam aldı başını gidiyor bugün uzun zaman sonra ilk kez saçım açık dışarı çıktım üstlere tel toka tabi taktım ama saçımın üstlerine kuaför hatası olarak kat atıldı 6 cm kadar aslan yelesi gibi gezmemek için topluyordum. ama kırılma olayı çok şaşırttı beni uzayan gidicek bakalım hayırlısı :) yarın nişanlımdan arayıp haber vericem kızlar

Tamam canim bende bugün arayım bakalım açacaklarmi:)) bu iste bir tuhaflık var ya çözemedim 😊hayırlısı olsun, umarım sacınız daha fazla kırılmaz ama badem yagi sac uçlarına iyi geliyor, mutlaka deneyin derim, bide kuaförler saca keratin yüklemesi yapıyorlar, bugün ilk defa yaptiricam onunda faydası olursa mutlaka yazarım😊

Tamam canim bende bugün arayım bakalım açacaklarmi:)) bu iste bir tuhaflık var ya çözemedim 😊hayırlısı olsun, umarım sacınız daha fazla kırılmaz ama badem yagi sac uçlarına iyi geliyor, mutlaka deneyin derim, bide kuaförler saca keratin yüklemesi yapıyorlar, bugün ilk defa yaptiricam onunda faydası olursa mutlaka yazarım😊

ben sitede okumuştum yüzünüze değdirmeyin tüylenme yapar diye bende şampona katmayı düşündüm ama lazer epilesyon yaptırdığım için katmadım siz hiç kulandınızmı.

ben sitede okumuştum yüzünüze değdirmeyin tüylenme yapar diye bende şampona katmayı düşündüm ama lazer epilesyon yaptırdığım için katmadım siz hiç kulandınızmı.

Badem yağını soruyorsunuz galiba, bende yeni başladım kullanmaya, kaynaklarım vardi onları cikarttirdim bide zaten boyadan yıpranmıştı diye ne yapacağımı sasirdim hersey araştırıyorum😊 otaci argan sampuani aldim icine bi kapali tatli badem bide bi kapak Cam terebentin koydum, dusa girmeden iki saat once uclarina badem yagi suruYorum sonra o sampuanla yikiyorum, Iki oldu yikamam sacimin uclari kirik ve cok kuru biraz daha canli duruyo simdi, ama henuz cok birsey diyemem ama internette baya arastirdim memnun Kalan cokmus😊 bide kizlar her aksam lavanta cayi icicem onada dun basladim😊 bugun dip boya ve keratin yuklemesi yaptiriyorum, uzayip uzadigini boylece dip boyam gelince anliycam😊 bide Juanjuan alsammi onda kararsizim hala

21. sayfaya kadar ısrarla ''1 haftaya resim koyacağım'' diyenlerin resimlerini aramakla geçirdim. Bir-iki kişi dışında ''uzama var'' diyenlerin çoğu yeni üye ve bana pek inandırıcı gelmedi, ki zaten resmi sitesindeki yorumlarının doğru olma ihtimali çok az. Kararsız kaldım 1 ayda 6 cm uzayıp saçın dengesini mi bozayım doğal haliyle mi uzatayım karar veremedim.

kızlar kullanmaya başlayalı 3. haftam yani takriben 5 kez yıkadım sanırım 6 olmadı ... sonuç; saçları kurutuyor evet 2.si saçtaki boyayı akıtıyor saçlarım boyalı
zira 22 yaşından beri saçlarımda beyazlaşma var ki şu an beyaz problemim yoğun Allah beterinden saklasın :KK43: amin 3.sü saçlarımda dökülme problemim vardı zaten herzaman ve dökükme problemimde hiç bir değişiklik yok halen yoğun bi şekilde dökülüyor hatta sanki biraz daha fazla dökülmeye başladı..
4.sü şampuan çok çabuk bitmeye mahküm zira koca bir avuç dökmek zorundasınız şampuan diğer türlü saçta kayboluyor köpürmüyor saç dibine işlemiyor o yüzden en az bir avuç kullanmak lazım son larak uzamaya gelince 1 santimlik bir uzama var hemen hemen dip boyama ve beyazlarıma istinaden söylüyorum fakat dip boya yapalıda zaten 3buçuk hafta oldu yani şimdilik bende aman aman bi etkisi yok şampuanın Allah izin verirse ısrarla devam edicem çünkü 3 lüsünü almıştım kısmetse inşaAllah bitiricem yine Allah izin verirse bir ayı tamamladıktan sonra burdan haber vericem inşaAllah

keratin yüklemesini ben yaptırdım pek bir etkisini göremedim bir onu yaptıranlara özel bir sampuan aldırttılar berbat bir şekilde sertleştirdi artısı olacağına eksisini gördüm ben..

X